Horoskop na říjen 2016

Sychravé podzimní dny nikomu moc na náladě nepřidají, ale třeba vás i přesto v tomto období čeká něco opravdu mimořádného. Na co všechno se můžete těšit ve vztahu, doma v rodině či v zaměstnání se dozvíte v našem horoskopu.

Podzim

Horoskop na říjen 2016 pro znamení Beran

Beran

V říjnu začíná období vyžadující spoustu energie. Většina planet ve vás bude vyvolávat nervozitu, kterou se ani nebudete snažit ovládat. Zpětný efekt to bude mít na vaši kariéru a vztah. Dopředu se pohnete jedině tak, že budete trpěliví a budete se snažit korigovat svoje nálady. Po 18. říjnu vám trochu klidu do duše přinese Venuše. Příval optimismu vám pomůže překonat nečekané. Více rozmyslu by to chtělo také v jednání s druhou polovičkou. Nevrhejte se po hlavě do akcí, které nelze jen tak vzít zpátky. Někdy to může skončit mnohem hůře než jen kocovinou a slzami. V práci vám toho nakládají tolik, že nemůžete jinak, že si extra úkoly nosit na dopracování domů. Nemáte tedy času nazbyt, věnovat byste ho však měli svým ratolestem a jejich školním výsledkům. Daří se vám v oblasti financí, investice pod palcem budou mít především Berani pracující v účetnictví.

Charakteristika znamení Beran

Měsíční horoskop pro znamení Beran

Roční horoskop 2016 pro znamení Beran

Horoskop na říjen 2016 pro znamení Býk

býk

Mars s Plutem vám budou po celý říjen dopřávat dostatek přitažlivosti a jiskřivého pohledu. Vy si to budete řádně uvědomovat, budete spontánní a optimističtí a okolí na vás bude moci oči nechat. Od 18. října se ke slovu dostává Venuše a vy se jako ryba ve vodě budete cítit se svou drahou polovičkou. Zmizí všechno napětí a zůstanou jen příjemné společné chvilky. V říjnu si také uvědomíte, jak málo času věnujete sami sobě, a pustíte se hned do několika svých zálib. Dařit se vám bude také v ložnici, partner si konečně přestane stěžovat na nedostatek zájmu. Vy mu totiž ukážete i sedmý div světa. Doma na vás čeká několik nedodělaných aktivit, které bude třeba konečně dokončit. Bude vás to tak bavit, že se nakonec pustíte do rozsáhlejší rekonstrukce. V říjnu budete manuálně velmi zruční, čehož byste měli začít využívat.

Charakteristika znamení Býk

Měsíční horoskop pro znamení Býk

Roční horoskop 2016 pro znamení Býk

Horoskop na říjen 2016 pro znamení Blíženci

blíženci

Blíženci se v říjnu mohou těšit na období plné smíchu a spokojenosti. Podzim bude barevný a veselý a vy si konečně můžete říct, že stojí za to žít. Díky příznivému postavení hvězd budete mít hned několik příležitostí splnit si všechny své sny. Dařit se vám bude nejen v práci, ale také v rodině a partnerském vztahu. Vše půjde jako po másle hlavně díky tomu, že se dokážete neuvěřitelně soustředit. Jako králové se v říjnu budou cítit především nezadaní Blíženci. Jelikož je nic neváže, budou si užívat přízně hned několika zástupců opačného pohlaví. V posledních týdnech se trochu rozpadala vaše rodinná integrita. Naštěstí máte hned několik nápadů, jak rodinnou soudržnost zachránit. Nachystáte několik výletů, oslav i překvapení. V práci se blýská na lepší časy, díky kreativitě a rychlému rozhodování se brzy dočkáte také tučného ohodnocení.

Charakteristika znamení Blíženci

Měsíční horoskop pro znamená Blíženci

Roční horoskop 2016 pro znamení Blíženci

Horoskop na říjen 2016 pro znamení Rak

Rak

S Raky to nebude v říjnu jednoduché. Jejich nálady se budou měnit jako na běžícím páse a jen málokdo s nimi udrží krok. Spokojení snad budou jen v oblasti vztahů, užívat si totiž mohou neutuchající přízně a vášnivých projevů lásky. Venuše v Neptunu vám pomůže s přísunem fantazie a nápadů, což se bude hodit Rakům s kreativním zaměstnáním. Poslední říjnový týden si projdete několika neshodami s rodinou, protože si všechny připomínky vztahujete na sebe. Tento měsíc máte také na jazyku vše to, co máte na srdci, což je někdy nebezpečné. Dejte zelenou emocím a uvidíte, že budete mít o zábavu postaráno. Hodilo by se také trochu tolerance, a to především při jednání s mladšími rodinnými příslušníky. Peníze se budou kutálet z vašich kapes kvůli investicím v domácnosti. Neplačte ale, zde není radno šetřit a každou vydanou korunu si budete užívat dlouhé roky.

Charakteristika znamení Rak

Měsíční horoskop pro znamení Rak

Roční horoskop 2016 pro znamení Rak

Horoskop na říjen 2016 pro znamení Lev

Lev

Říjen by se mohl pro zrozence znamení Lva v tomto roce přejmenovat na Spokojenost. Je vám zkrátka dobře, mysl máte uklidněnou a myšlenky na správném místě. Do 23. října máte ideální příležitost k tomu nastartovat svoje mozkové závity a zapojit se do studia či prohlubování svých znalostí. Venuše vás bude do 18. října nutit k vyřešení rodinných neshod. I když se vám do toho nechce, je třeba zatnout zuby a pustit se do díla. První dva týdny si nebudete umět užívat přítomnost svého partnera. Projdete si několika hádkami a konflikty a klidní budete až v druhé polovině měsíce, kdy se vše opět vrátí do starých kolejí. V oblasti rodinných aktivit se o hlavní zábavu postarají děti. Držte se v jejich přítomnosti a budete se cítit hned o několik let mladší. Milujete svou práci a dokážete o ní hodiny hovořit. Silní jste především v komunikaci s nadřízenými a obchodními partnery.

Charakteristika znamení Lev

Měsíční horoskop pro znamení Lev

Roční horoskop 2016 pro znamení Lev

Horoskop na říjen 2016 pro znamení Panna

panna

Od přírody jste bystří a chytří jedinci, hvězdy vám dají v tomto měsíci několik příležitostí k tomu, abyste to nejen dokázali, ale také uměli z této situace něco vytěžit. Dařit se vám bude nejen v mezilidských vztazích, ale také v oblasti financí. Mars spolu s Plutem vám dodají odvahu k realizaci odvážných plánů. V lásce vás ovládá touha a chtíč, kvůli kterým budete trochu zapomínat na pocitovou stránku věci. Díky vašemu úsměvu vám každý všechno odpustí, ale zamyslet byste se nad svým chováním mohli. Ostatní lidé totiž mají také city. Doma se budete cítit dobře až do 18. října. Bude vás bavit umývat nádobí i rýpat se v zahrádce. Poslední říjnový týden vás to láká spíše do společnosti, což se samozřejmě nebude líbit vašim rodinným příslušníkům. Pracujete dnem a nocí, abyste se dostali na vyšší pozici. Všechno má svůj čas, jen vydržte.

Charakteristika znamení Panna

Měsíční horoskop pro znamení Panna

Roční horoskop 2016 pro znamení Panna

Horoskop na říjen 2016 pro znamení Váhy

Váhy

Říjen je pro zrozence znamení Vah šťastným měsícem. Dařit se vám bude doslova vše, na co sáhnete. Věříte si, a to se odráží na každém vašem kroku. Pozitivní myšlení a víra ve výhru promění každou vaši činnost v úspěch. Merkur, Jupiter a Slunce vám budou pomáhat s adaptováním na nové situace a čerpáním nových poznatků. 11. říjen si označte v kalendáři, v tento den se přihodí něco, na co již dlouhou dobu čekáte. Úspěšní budete také v práci a při jednání s okolím, jednoduše řečeno, všichni vás budou milovat, což začne trochu vadit vašemu protějšku. Na malé žárlivé scény si zvyknete, s hysterickými záchvaty se ale sžívat nechcete, musíte si o tom se svou polovičkou promluvit. Čeká vás několik důležitých úkolů, které zaberou veškerý váš volný čas. Na rodinu jej mnoho nezbude. S financemi na tom nejste zrovna nejlépe, když ale vydržíte, i vám nějaké ta korunka přibude.

Charakteristika znamení Váhy

Měsíční horoskop pro znamení Váhy

Roční horoskop 2016 pro znamení Váhy

Horoskop na říjen 2016 pro znamení Štír

štír

Až do 18. října vám bude Venuše posílat pozitivní energii, díky které budete mít mezi okolím vždy své místo jisté. Cítíte se být krásní uvnitř i zvenku a navzdory deštivému počasí, které vás čeká, se cítíte spokojeně. V říjnu se budete věnovat lásce, čeká vás velká událost, kterou oznamuje planeta Neptun. Harmonii v přátelských vztazích zaručuje planeta Mars. Díky ní budete plní sil a vždy připravení do akce. Jako vždy oplýváte charismatem, nyní vás ale tato vaše vlastnost dostane do situací, o kterých se vám donedávna jen zdálo. Nezadaní Štíři potkají velkou lásku. Nejlépe se cítíte ve společnosti svých blízkých. Nemusí se ani jednat o velkou oslavu nebo sešlost, máte své vytipované jedince, se kterými je vám zkrátka dobře. V práci toho máte nad hlavu, stále se ale dokážete soustředit na to, co je důležité. Stres vám nic neříká, což vás vyzdvihuje nad konkurenci.

Charakteristika znamení Štír

Měsíční horoskop pro znamení Štír

Roční horoskop 2016 pro znamení Štír

Horoskop na říjen 2016 pro znamení Střelec

strelec

V říjnu se blýská na lepší časy. Hvězdy vám slibují, že se dočkáte splnění svých snů. V hlavě už nějakou dobu nosíte troufalý nápad, ke kterému vám ale dosud scházela odvaha. To se změní díky postavení planety Jupiter, čeká vás jedna velká změna, po které budete potřebovat podporu svých kamarádů i rodiny. Po svém boku máte také Merkur a Slunce, ti vám pomohou v oblasti lásky. Vaším heslem je to, že i z malého plamínku se dá zažehnout velký oheň. Nemusíte vše dostat hned, jste dostatečně trpěliví a chytří na to, abyste si na svou chvíli počkali. Díky vtipu a kouzlu jste velmi oblíbení také ve společnosti. Sami jste jen málokdy. Na svých příbuzných nemáte rádi to, že inklinují příliš k materiálním věcem. Přestaňte s nimi toto téma řešit a uvidíte, že hned budete spokojenější. Jste komunikativní a více, co je to diplomacie, proto budete na kariérním žebříčku postupovat mílovými kroky.

Charakteristika znamení Střelec

Měsíční horoskop pro znamení Střelec

Roční horoskop 2016 pro znamení Střelec

Horoskop na říjen 2016 pro znamení Kozoroh

kozoroh

Planeta Mars vám přináší v říjnu tolik energie, že to snad ani neunesete. Zaměřte se na její aplikaci zejména v duševní sféře, to vám může přinést nečekané výsledky. Od 19. října se vám z pusy pohne i to, co by mělo zůstat uvnitř, takže byste si měli dávat pozor na to, s kým mluvíte. Slunce vám svítí na cestu kariérou, bude ale třeba se dostat přes několik překážek. Praktičtí a přízemní Kozorozi se v říjnu trochu zblázní a naprosto propadnou svým citům. Řídíte se svým srdcem a děláte pro okolí překvapivé závěry. Brzy se to odrazí ve vašem soukromém životě. V práci jste nervózní a tento pocit si nosíte také domů, kde z toho není nikdo nadšený. Hoďte obavy za hlavu a užijte si společné chvíle se svou rodinou. Máte pocit, že si neustále musíte připravovat únikové cesty a mít v záloze plán B. Věřte své intuici a nepouštějte se do zbytečných hádek.

Charakteristika znamení Kozoroh

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh

Roční horoskop 2016 pro znamení Kozoroh

Horoskop na říjen 2016 pro znamení Vodnář

vodnár

V říjnu se Vodnáři cítí jako ryby ve vodě. Jupiter, Merkur i Slunce se postarají o to, aby se jim v životě dostávalo pořád nějakých překvapení. Váš život je jedna velká inspirace, která vás neustále posouvá dopředu. Kromě svého těla se staráte také o svou duši, což vás zavede do dalekých krajin, kde budete poznávat cizí kulturu a zvyky. Co byste však byli bez svého partnera, v říjnu je pro vás také důležité milovat a cítit se být milován. S drahou polovičkou se cítíte být spřízněni a užíváte si společných okamžiků. Nezadaní Vodnáři potkají někoho, kdo je bude nutit neustále přemýšlet. Úplněk bude mít dopad na váš vztah se sourozenci. Máte chuť si vyjasnit všechny křivdy a dát své vztahy do pořádku. Vaši sourozenci ale podobné snahy nesdílejí. V práci se objeví několik konfliktů, které má na svědomí osoba ženského pohlaví. Radost z práce vám přinesou nové kontakty.

Charakteristika znamení Vodnář

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář

Roční horoskop 2016 pro znamení Vodnář

Horoskop na říjen 2016 pro znamení Ryby

ryby

Ryby si mohou v říjnu konečně oddechnout, Jupiter se totiž pohne ze svého postavení a přestane jim posílat negativní energii. Nejvíce viditelné to bude v práci, kde se konečně vyjasní a začnou se zklidňovat vztahy s kolegy i obchodními partnery. Daří se vám v komunikaci a do 18. října budete úspěšní také v milostném životě. Dostane se vám pozornosti od vytouženého protějšku a v ložnici budou doslova létat jiskry. Vaše srdce bude toužit také po romantických chvilkách, takže sami hned několik milostných překvapení připravíte. V práci si neodpočinete, ale ani tak neodmítnete pomoc tam, kde je třeba. Plnit přání se rozhodnete svým dětem, snesete jim i modré z nebe. Na začátku měsíce se naskytne příležitost rozmnožit své finance. Nebojte se investovat, do mínusu se určitě nedostanete, navíc si vše umíte spočítat.

Charakteristika znamení Ryby

Měsíční horoskop pro znamení Ryby

Roční horoskop 2016 pro znamení Ryby

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

VYRÁŽÍ VÁM POHLED NA VÝPLATNÍ PÁSKU DECH?
Povím vám, kdy se budete mít lépe! Volejte na 906 70 20 ...

Erik

ZMĚNILO SE VAŠE MANŽELSTVÍ V NOČNÍ MŮRU?
Nebuďte na trápení sami, pomohu vám! Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Karmen

NEMŮŽETE NAJÍT PRÁCI?
Kdy a kde se na vás konečně usměje štěstí? Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Aneta

POTŘEBUJETE RADU?
Stojíte na rozcestí? Pomohu vám najít správný směr! Kartářka Mariana

Mariana

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama