Horoskop na prosinec 2016

Pro někoho nastává období obvyklého vánočního shonu - nakoupit dárky, napéct cukroví a udělat vánoční úklid. Pro jiné zase přichází období užívání si vánoční atmosféry se vším všudy. Nahlédněte s námi do budoucnosti, ať se dozvíte, na co se můžete letos o Vánocích těšit či na co si dát pozor.

Slečna v zimě

Horoskop na prosinec 2016 pro znamení Beran

Beran

Planeta Merkur přinese do vašeho života v prosinci nepříjemné jiskření. Cítíte se unavení a vaše reakce již dávno nejsou bystré. Kvůli tomu děláte jednu chybu za druhou. Nechystáte se k žádným důležitým rozhodnutím, však také Mars a Saturn radí ulehnout někde do kouta a toto období přečkat. Čekají vás svátky, tak si je pořádně užijte. V čem se budete cítit silní, je vaše partnerská sounáležitost. S partnerem chcete trávit každou volnou vteřinu a máte štěstí, že jemu to není na obtíž. Nezadaní Berani se dostanou do blízkosti zajímavého protějšku. Přicházející Vánoce vás nutí zvelebovat vaše hnízdečko. Tlačeni okolnostmi se pustíte do menších oprav a rekonstrukcí. Ve svém okolí narazíte na velkou inspiraci ohledně finančního přivýdělku. Chytíte se tohoto nápadu a díky němu se můžete v příštím roce těšit na nemalé přilepšení.

Charakteristika znamení Beran

Měsíční horoskop pro znamení Beran

Roční horoskop 2016 pro znamení Beran

Horoskop na prosinec 2016 pro znamení Býk

býk

Konec roku bude pro znamení Býka probíhat ve znamení špatné nálady. Od 7. prosince se vám všechny vaše plány bude hatit planeta Venuše a také Mars se postará o to, aby vám věci pořád padaly z rukou. Prosinec zkrátka nebude tím nejšťastnějším měsícem, proto se vykašlete na nějaké plánování a nechte věci plynout. Díky tomuto nedostatku však získáte schopnost dívat se okolo bez růžových brýlí. Od 21. prosince pak můžete čekat mírné zlepšení, usměje se na vás Slunce a zase se vám začne dařit. V milostném životě vás nezvladatelně začne ovládat touha a chtíč. Zachce se vám románku v práci, přitom moc dobře víte, že z toho nic dobrého nekouká. Díky Merkuru bude v rodinném kruhu vládnout harmonie a klid. Nikomu se nechce ke konci roku hádat, takže jdou všechny konflikty k ledu. Od přírody toužíte po luxusu, utrácejte však jen v prvním prosincovém týdnu.

Charakteristika znamení Býk

Měsíční horoskop pro znamení Býk

Roční horoskop 2016 pro znamení Býk

Horoskop na prosinec 2016 pro znamení Blíženci

blíženci

Hvězdy pro vás ke konci roku chystají spoustu zábavy. Vesmír pro vás poslední týdny roku 2016 zpomalí a ponechá vám dostatek času na všechna vaše rozhodnutí. Cítíte se plni sil, sebevědomí a schopni dovést do konečné fáze každý svůj nápad. Až do 19. prosince stojí po vašem boku Mars a dohlíží na to, abyste neslevili ze svých požadavků. Jiskřit to bude jen v milostné sféře. Nezadaní Blíženci mají velkou šanci potkat protějšek, který stojí za to. Dávejte však pozor, díky hvězdám jste v prosinci velmi otevření, tedy i zranitelní. Neměli byste tolik své okolí poučovat. Spíše se zaměřte na praktičtější věci, jako rozdělení majetku a budoucnost vašich dětí. Tato oblast již dlouho čeká na své rozhřešení. Pracovní povinnosti vám ke konci roku vůbec nelezou na nervy. Pokud si pohlídáte termíny a písemnosti, čeká vás také nemalé finanční ohodnocení.

Charakteristika znamení Blíženci

Měsíční horoskop pro znamená Blíženci

Roční horoskop 2016 pro znamení Blíženci

Horoskop na prosinec 2016 pro znamení Rak

Rak

Prosinec si pro zrozence znamení Raka přichystal od každého něco. Venuše ve znamení Kozoroha opouští své místo, z čehož můžete mít upřímnou radost. Konečně se totiž zklidní váš milostný život. Užijte si něhu a romantiku, která několik týdnů stála v pozadí. Merkur vám do cesty postaví několik nepříjemných překážek, postupně je všechny překonáte, chce to ale zatnout pěsti a vydržet. Zamilovaní Raci si budou užívat každý sváteční den. Ke svému protějšku vás táhnou silné city, což mu budete dávat najevo. Nezadaní Raci si při seznamování moc nevědí rady. Rodinná situace se zklidní a každý si bude užívat Vánoce. Nejvíce jde samozřejmě radost vidět v očích dětí. Velmi vám záleží na společnosti, pro kterou pracujete. Její majitelé by si nemohli přát loajálnějšího zaměstnavatele, než jste vy. Pracujete totiž v plném nasazení i o svátcích. Vůči firmě dokážete být neuvěřitelně loajální a z každého úspěchu se radujete, jako byste byli jednateli. Houževnatost vám nechybí ani během svátků.

Charakteristika znamení Rak

Měsíční horoskop pro znamení Rak

Roční horoskop 2016 pro znamení Rak

Horoskop na prosinec 2016 pro znamení Lev

Lev

Ohnivému znamení Lva dojdou ke konci roku síly, a bude tím značně překvapený. Až do 19. prosince stojí za jeho náladami výbušný Mars, držte se proto raději v bezpečné vzdálenosti. Lvi zkrátka musejí v prosinci zachovat chladnou hlavu, což se ale jeví jako beznadějné. Pomoc očekávejte od přátel ve znamení Střelce, ti vám pomohou projít trnitou cestou bez větších úrazů. Nepouštějte se do žádných velkých finančních výdajů, vyplatí se se vším počkat na nový rok. Navzdory náladám budete mít do 20. prosince velkou šanci potkat skvělého partnera. Zadaní Lvi budou muset i s vážnými debatami počkat pár týdnů, prosinec zkrátka není stvořen pro probírání budoucnosti. V rodině se překvapivě vše drží zadaných mantinelů. O zábavu se postarají jen mladší ročníky, ale to je spíše úsměvné. I když jste mistry v dodržování rozpočtu, Venuše vám do cesty postaví pár lákadel ve formě slev.

Charakteristika znamení Lev

Měsíční horoskop pro znamení Lev

Roční horoskop 2016 pro znamení Lev

Horoskop na prosinec 2016 pro znamení Panna

panna

Panny na sebe v prosinci vezmou roli rádce, ke kterému si pro dobré slovo přijde celý zvěrokruh. Může za to Merkur, který vám dodává nejen moudrou hlavu a bystrý úsudek, ale také nadhled a životní energii. Jste na vrcholu svých komunikačních schopností, proto vás chce každý následovat. Unavovat vás bude jen hloupost a neohleduplnost některých vašich blízkých. Když budete ale chodit z očima otevřenýma, můžete v prosinci narazit na téměř ideální protějšek. Pluto a Merkur naznačují, že by mohlo jít o toho pravého. Zadané Panny by měly ve vztahu postupovat rozvážně, žádné ukvapené kroky! V rodině se bude vše točit okolo mužského elementu. I když vám to není po chuti, sednete si a nasloucháte, přece si nebudete dělat rozbroje v rodině. Ze židle vás nadzvedne jen to, když vám chce někdo organizovat soukromý život. Na vás si nějaké vánoční slevy jen tak nepřijdou.

Charakteristika znamení Panna

Měsíční horoskop pro znamení Panna

Roční horoskop 2016 pro znamení Panna

Horoskop na prosinec 2016 pro znamení Váhy

Váhy

Hvězdy vám v prosinci posílají tolik energie, že nebudete vědět, kterým směrem se máte vydat. Venuše s Marsem, vydatně podporovaní dlouhodobě kralujícím Jupiterem, vám ke konci roku posílají závan zábavy a vzrušení. Do 18. prosince si toho budete vědomi především v milostné oblasti. Užívejte si dnů plných erotického jiskření, dokud nezasáhne Merkur a nenaloží vám na cestu překážku ve formě komunikačních těžkostí. Vyhýbat se navíc budete všem zadaným úkolům, takže se vám práce bude nepříjemně hromadit. Svého se ke konci měsíce dočkají především nezadané Váhy. Dny plné zábavy a společenských událostí jsou jako stvořené k seznámení se se zajímavým protějškem. Blízká osoba z kruhu rodinného totálně otočila své myšlení, a vy si najednou vůbec nerozumíte. Mrzí vás to, ale hádat se nechcete. Ostatně Venuše vám to ani nedovolí. Práce jde v prosinci stranou.

Charakteristika znamení Váhy

Měsíční horoskop pro znamení Váhy

Roční horoskop 2016 pro znamení Váhy

Horoskop na prosinec 2016 pro znamení Štír

štír

Pro Štíry bude prosinec aktivním měsícem. Ovlivňuje jej totiž Mars, který vaši bystrost a inteligenci v tomto měsíci vybrousil k dokonalosti. Merkur se zase postará o to, aby vás komunikační dovednosti dovedly k vyšší pozici. Dařit se vám bude především v oblasti psaní, cestování a nabírání inspirace z cizích kultur. Díky tomu přelstíte i Venuši, která se postará o vnitřní rozladění. To se odrazí v milostném vztahu, kde nebudete vědět, kterým směrem se dát. V jednu chvíli totiž pečete svatební koláčky, v druhé flirtujete se svým kamarádem. Neshody budou panovat, také co se týká domácích záležitostí. Ostatní rodinní příslušníci s vámi nesouhlasí, a to se vám vůbec nelíbí. Pokuste se odolat nákupům z vteřiny na vteřinu. Jste přesně tím typem, který naletí podomním prodejcům. Raději si vše nechte projít hlavou.

Charakteristika znamení Štír

Měsíční horoskop pro znamení Štír

Roční horoskop 2016 pro znamení Štír

Horoskop na prosinec 2016 pro znamení Střelec

strelec

Střelci se na konci roku 2016 budou cítit jako znovuzrození. Slunce jim dodá potřebnou sílu k rozletu, takže pro ně nic nebude nemožné. Budete mít nicméně bláznivé nápady, které se vám díky tomuto postoji budou zdát naprosto normální. Skončit tak klidně můžete s exotickým silvestrem nebo se svatbou na Štědrý den. Mars je v těchto dnech bohužel vaší inspirací. V milostném životě všechno běží tak, jak má. Lásku si budete užívat všemi smysly a nadšení budete z každé společně strávené minuty. Naplní se také vaše erotické fantazie. Stranou se tak dostává vaše domácnost, a nutno podotknout, že by bylo zapotřebí před koncem roku aspoň trochu uklidit. To vás ale nezajímá, raději strávíte volný večer u přátel nebo v kině. Neopouštějte ke konci roku myšlenku na nový pracovní projekt. Budete překvapení, kde se vám podaří sehnat partnery.

Charakteristika znamení Střelec

Měsíční horoskop pro znamení Střelec

Roční horoskop 2016 pro znamení Střelec

Horoskop na prosinec 2016 pro znamení Kozoroh

kozoroh

Rozhodnete se ke konci roku nic nedělat a jen se ponořit do příjemného svátečního nicnedělání. K tomuto nápadu vás velkoryse nabádá planeta Merkur. Vaše nitro volá po pozornosti a intelektuální zájmy vyžadují více času. Hvězdy stojí na vaší straně, co se týká komunikace. Podaří se vám tak dohodnout se se všemi na tom, po čem vaše srdce touží. Překážkou bude jen planeta Uran vyvolávající neshody a komplikace. Opatrní buďte při cestování. Když se dá dohromady Luna, Venuše a Uran, nemůže z toho vzniknout nic dobrého. Zvlášť, když se tito vládcové rozhodli pustit se do vašeho vztahu. Mějte se na pozoru a hlavně komunikujte narovinu. Vždy si k vám lidé chodili pro radu. V prosinci budete mít možnost svým názorem ovlivnit hned několik jedinců. Ve vlivných kruzích se o vás mluví v příjemném světle. Vašich úspěchů si všimne i váš nadřízený.

Charakteristika znamení Kozoroh

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh

Roční horoskop 2016 pro znamení Kozoroh

Horoskop na prosinec 2016 pro znamení Vodnář

vodnár

Konec roku je zkrátka pro Vodnáře šťastným obdobím. Všechny hvězdy se seřadily po vašem boku a vám po celý měsíc nehrozí žádná komplikace. Sebevětší problém zvládáte s lehkostí sobě vlastní, nebojíte se tak ani větších výzev. Ke konci měsíce vás čeká období plné společenských událostí. Doma se u vás dveře netrhnou. Vaši kamarádi zkrátka rádi tráví čas ve vaší blízkosti. Neodolatelné lákadlo z vás v prosinci udělá Mars s Venuší. Vyplní se vám vaše tajná přání týkající se dobrodružství a experimentů. Spoustu legraci si užijete také s rodinou. Díky tomu zapomenete na všechny povinnosti a užíváte si kouzlo okamžiku. Vaše profesní schopnosti dosáhly svého maxima a vy byste se měli porozhlédnout po lepší práci. Nebojte se změny, v tomto směru bude určitě k lepšímu. Také ohledně financí nemáte co ztratit, peníze se vás budou držet i v následujících týdnech.

Charakteristika znamení Vodnář

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář

Roční horoskop 2016 pro znamení Vodnář

Horoskop na prosinec 2016 pro znamení Ryby

ryby

Jako váhavé Ryby byste nejraději na změnu čekali až v novém roce, hvězdy ale vnáší do vašeho života svěží vítr již v prosinci. Mars vás bude od 19. prosince doslova kopat do zadku, aby vás dohnal k určité aktivitě. Nebojte se výsledku, tato planeta vám totiž již předem umetá cestičku. Merkur bude hned od začátku prosince dohlížet na vaši kariéru. Pozadu nezůstane ani milostný život, máte chuť zkusit něco, co jste ještě nikdy nezažili. Stačí se o nápad podělit s partnerem, uvidíte, že vás v tom nenechá samotného. Velmi chápavě se zachováte k chybám rodinných příslušníků. Jsou přece Vánoce, a vy se nechcete v těchto týdnech hádat. Toužíte po stabilním a láskyplném zázemí, a tuto představu si nenecháte ničím rozbořit. Díky finančním bonusům vyplaceným ke konci roku se vám konečně podaří stabilizovat finanční situaci. A ještě si můžete dovolit koupit něco hezkého.

Charakteristika znamení Ryby

Měsíční horoskop pro znamení Ryby

Roční horoskop 2016 pro znamení Ryby

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

JISKŘIVÉ OKAMŽIKY VE VAŠEM VZTAHU JIŽ DÁVNO POMINULY?
Znovuobjevte kouzlo lásky! Zavolejte mi na 906 70 20 20

Ester

TRÁPÍTE SE POCHYBAMI O JEHO VĚRNOSTI?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Ludmila

LÁSKA SE VYKOUZLIT NEDÁ, NAJÍT VŠAK ANO!
Ráda vám prozradím, kde potkáte tu svou, zavolejte mi! Zavolejte mi na ...

Ljuba

JAKÉ MÁTE V NOVÉM ZAMĚSTNÁNÍ ŠANCE NA ÚSPĚCH?
Povím vám, co vás v nejbližší době čeká. Zavolejte mi na ...

Gabriel

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama