Horoskop na únor 2016

Co vás čeká v nejkratším měsíci roku? Štěstí, láska nebo úspěch v kariéře? Podívejte se, co vám přinesou hvězdy v nadcházejících 29 dnech!

Žena v zimě

Horoskop na únor 2016 pro znamení Beran

Beran

Celý únor bude na vaše kroky dávat pozor planeta Merkur. Díky ní si u svého okolí okamžitě sjednáte respekt a nikdo nad vámi nebude pochybovat. Ve svém oboru platíte za velkého profíka. Dařit se vám bude zejména ve finančních otázkách a při jednání s autoritami. Venuše vám naopak pomalu naznačuje, že byste kvůli kariéře neměli zanedbávat svou rodinu a blízké osoby. Vyhraďte si pro svou polovičku určitou dobu a věnujte se jí s dostatečnou péčí. Jinak by se vám mohlo stát, že jednou přijdete domů, a nikdo tam na vás nebude čekat. V polovině měsíce se vám seběhne hned několik návštěv najednou. Budou vás zdržovat od práce a narušovat vám rodinnou harmonii. Musíte to ale vydržet. Na výsluní se dostanete jedině v práci. Naskýtá se vám příležitost dosáhnout cílů, které už nějakou dobu zaměřujete. Pro Berany totiž platí, že nikdy nemíříte příliš vysoko.

Charakteristika znamení Beran

Měsíční horoskop pro znamení Beran

Roční horoskop 2016 pro znamení Beran

Horoskop na únor 2016 pro znamení Býk

býk

Pro všechny Býky bude únor doslova šťastným měsícem. Venuše s Jupiterem až do poloviny měsíce vytvoří podmínky ideální pro harmonii v pracovním i soukromém životě. Jste plni optimismu a nic vás nerozhodí. Máte pocit, že dokážete nemožné, dokonce i Země se podle vás může začít točit do protisměru. Zaměřit byste se měli především na sebevzdělávání a nové koníčky. Jen se nenechejte zavést do úzkých planetou Mars, která může navádět k nevěře. První dva únorové týdny budou plné euforie. Býci si užijí společné chvilky s partnerem, dokonce i ti nezadaní si přijdou na své. Vyhněte se lžím, mají krátké nohy. Rodinní příslušníci mají tendence vám v únoru pořád radit. Netočte se k nim zády, některé dobře míněné rady byste si mohli vzít k srdci. A už vůbec se nehádejte s někým, kdo je dvakrát straší než vy. Nakonec se úspěšně dostanete ke každému svému cíli, kde jen o to vytrvat.

Charakteristika znamení Býk

Měsíční horoskop pro znamení Býk

Roční horoskop 2016 pro znamení Býk

Horoskop na únor 2016 pro znamení Blíženci

blíženci

V únoru budete velmi výřeční a poděkovat za to můžete planetě Merkur. Díky tomu se vám bude dařit ve všech oblastech, nenecháte si totiž od nikoho nic diktovat a rozhodovat budete sami. Navíc se vám bude dařit dostat na svou stranu většinu lidí v okolí, a nebudete muset ani moc hnout prstem. Mars zase bude dohlížet na to, aby se každý váš plán stal brzy skutečností. Lépe vám bude i po zdravotní stránce. Hvězdy vám dopřejí také klid a pohodu v partnerském životě. Krásný čas prožijí především sezdaní Blíženci, se svou drahou polovičkou budete jedno tělo, jedna duše. Nejste příliš spokojení s tím, že vás vaše pracovní povinnosti odvádějí od rodinného kruhu. Zapracujete na tom, abyste to mohli změnit, a ke konci měsíce už budete se svou rodinou trávit tolik času, kolik potřebujete. Naskytne se vám příležitost pustit s do podnikání s někým vám velmi blízkým. Nebojte se rizika, určitě se to vyplatí.

Charakteristika znamení Blíženci

Měsíční horoskop pro znamená Blíženci

Roční horoskop 2016 pro znamení Blíženci

Horoskop na únor 2016 pro znamení Rak

Rak

I když v únoru je ještě svět zahalen v šedých barvách, pro většinu Raků má podobu barev duhy. Cítíte se skvěle a užíváte si vzrušení a dobrodružství, které vám tento měsíc přináší. O své slovo se hlásí především vaše umělecká duše. Venuše radí najít si v druhé polovině měsíce trochu víc času sám na sebe. V milostném životě se vám začnou plnit sny, které jste dlouhé roky střádali v hlavě. Pustíte se do nových dobrodružství, která nezadané Raky dovede k ideálnímu protějšku. Zadaní Raci se pak budou čím dál častěji zabývat myšlenkou o založení vlastní rodiny. Péče o děti a vytváření rodinného hnízda jsou pro vás v současné době těmi nejdůležitějšími úkoly. Do poloviny měsíce se ani nesnažte najít si v práci kolegu, na kterého byste se mohli spolehnout. Takového kolem sebe zatím nemáte. Dejte tomu ale čas, do té doby byste měli se svými plány počkat, jinak škaredě naletíte.

Charakteristika znamení Rak

Měsíční horoskop pro znamení Rak

Roční horoskop 2016 pro znamení Rak

Horoskop na únor 2016 pro znamení Lev

Lev

Únor bude pro většinu Lvů plný překvapení. Bude těžké se v tomto měsíci na něco spoléhat, protože jednou to s vámi bude dole a jednou nahoře. Snažte se soustředit právě na ty dobré okamžiky, díky nim přežijete i drobné neshody a nedorozumění, které vás v tomto měsíci neminou. Díky působení planety Mars budete zbrklí a nebudete chtít ztrácet čas přemýšlením nad tím, co uděláte. Překonejte se alespoň v polovině měsíce, jinak si přivodíte nepříjemné zranění. V milostné sféře jste to většinou vy, kdo drží opratě pevně v rukou. V únoru to však bude přesně naopak. Spadnete do milostné pasti, ani nebudete vědět jak. Nejlépe se budete cítit, když budete poblíž své rodiny. Nebude vám vadit ani vykonávat drobné domácí práce, když bude někdo z nich ve vaší blízkosti. Na rodinné oslavy se doslova těšíte. Příliš si na úspěch nezvykejte, v polovině měsíce vás překvapí nepříjemnost v práci.

Charakteristika znamení Lev

Měsíční horoskop pro znamení Lev

Roční horoskop 2016 pro znamení Lev

Horoskop na únor 2016 pro znamení Panna

panna

Panny budou v únoru překypovat láskou a kreativitou. Snažte se promýšlet každý svůj krok, abyste kvůli roztěkanosti nepromeškali nějakou příležitost. Venuše v Kozorohu vám pomůže cítit se šťastně a harmonicky, a to nejen v blízkosti toho, koho milujete, ale také v ostatních každodenních činnostech. Díky Merkuru zase budete plní vtípků a drobných poznámek. Mars vám dodá pořádnou porci energie, díky které budete výkonní především v ložnici. Rádi vyzkoušíte neznámé věci a nezastavíte se ani před tím, co byste před půl rokem určitě nezkoušeli. Vaše příjemné naladění budou s povděkem přijímat hlavně u vás doma. Jste naladěni na stejnou frekvenci a rádio se svými příbuznými vymýšlíte společné plány. Chytá vás podnikavá nálada a opět začnete přemýšlet nad tím, že skončíte v práci a pustíte se do vlastního podnikání. Využít k tomu můžete dlouhodobé kontakty.

Charakteristika znamení Panna

Měsíční horoskop pro znamení Panna

Roční horoskop 2016 pro znamení Panna

Horoskop na únor 2016 pro znamení Váhy

Váhy

Nedbáte na to, že za okny je stále ještě zima, vy už se uvnitř rozehříváte a těšíte se na teplé zítřky. Nedbáte ani toho, že budete muset v polovině měsíce řešit nepříjemnou rodinnou událost, která rozdmýchá zapomenuté vlny nenávisti. Venuše s Merkurem vám v druhé polovině pomohou dostat se zpět do pohody. Budete kreativní a plní pozitivních úsudků. Nic pro vás není problém, což vám otevře dveře k úspěchům v práci. I když je vaše znamení většinou romantického ražení, v únoru bude rozum převládat nad srdcem. Romantika se dostaví časem. Rada starších bude vyžadovat vaši pozornost a tolik času, který jim nehodláte věnovat. Zapřemýšlejte nad kompromisem, ze kterého vyjdete jako vítěz. V polovině měsíce bude dobré dávat si pozor na každý krok. Shluk malých problémů a nedorozumění by mohl přerůst ve větší konflikt.

Charakteristika znamení Váhy

Měsíční horoskop pro znamení Váhy

Roční horoskop 2016 pro znamení Váhy

Horoskop na únor 2016 pro znamení Štír

štír

Mars vám bude po celý únor dodávat dostatek energie, takže budete okolo sebe rozdávat jen samé úsměvy. Zatočíte se všemi problémy a do každého úkolu se pustíte s vervou. Pouze uprostřed měsíce na vás čeká malá nejistota, kterou ale rychle překonáte. První únorový týden budete doslova sálat sexualitou. Venuše ve znamení Vodnáře bude stát za malými neshodami s vaším protějškem. Jste velmi přitažliví a moc dobře to o sobě víte. Máte tendence tohoto postavení zneužívat, což by se vám mohlo vymstít. Nezadaní Štíři si musejí dát pozor na promiskuitu, ti zadaní pak na nevěru. I v únoru budete časově vytížení, což se nebude líbit starším příbuzným. Udělejte si na ně trochu času a oni vám dají pár měsíců pokoj. Vaše těžko naspořené úspory mají šanci se v únoru rozrůst. Máte jedinečnou šanci přivydělat si nějakou tu korunu bokem, měli byste toho využít. Nebude se opakovat.

Charakteristika znamení Štír

Měsíční horoskop pro znamení Štír

Roční horoskop 2016 pro znamení Štír

Horoskop na únor 2016 pro znamení Střelec

strelec

V únoru můžete očekávat jen to, co si sami zasloužíte. Nic nedostanete zadarmo. Jestliže se vám tedy něco ve vašem životě nelíbí, jedině vy to můžete změnit. A právě v únoru k tomu budete mít příležitost. Počkejte do poloviny měsíce, zatím si pořádně utřiďte myšlenky. Správné rozhodnutí uděláte s požehnáním bystrého Merkuru a moudrého Saturnu. Jste přesvědčeni o tom, že váš vztah je ten pravý a jediný na celý život. Především čerstvě zamilovaní Střelci udělají pro blaho svého protějšku úplně všechno. Fungování rodiny se rozhodnete oživit novými nápady a myšlením. Mladší příslušníci vám budou vděční za to, že se konečně něco v jejich životě děje. V práci si nechte svoje nápady pro sebe a požádejte o radu zkušenější kolegy. Nebudete tak riskovat, že případný neúspěch padne jen na vaši hlavu.

Charakteristika znamení Střelec

Měsíční horoskop pro znamení Střelec

Roční horoskop 2016 pro znamení Střelec

Horoskop na únor 2016 pro znamení Kozoroh

kozoroh

V únoru vás bude těšit pozornost okolí. Pokud se budete věnovat všem svým činnostem s největší pozorností, můžete čekat, že zájem nepovolí, naopak bude čím dál evidentnější. V práci se vám bude dařit o to víc, velká odměna na sebe nenechá dlouho čekat. Troufalým investicím bude přát Venuše, pusťte se klidně i do velkého rizika. Potkáte člověka, který vám dodá odvahu. Obdivných pohledů si budete užívat i v milostném životě. Nezadané Kozorohy čeká sexuální povyražení. V rodině máte mrzouta, který pokazí každou legraci. Nenechte si tím pokazit náladu a šiřte pozitivní náladu. Někteří vaši blízcí to budou rozhodně potřebovat. V práci vás trápí nevyřešené problémy, které se jen kupí na vašem stole. Čím více jich tam máte, tím méně se vám chce do jejich vyřešení. Přemožte se konečně a ukažte kolegům, že za něco stojíte. Hvězdy máte na své straně.

Charakteristika znamení Kozoroh

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh

Roční horoskop 2016 pro znamení Kozoroh

Horoskop na únor 2016 pro znamení Vodnář

vodnár

V únoru budete díky planetě Mars bojovat s rozporem mezi pracovními povinnostmi a společenskými událostmi, které vás budou odvádět od práce. Merkur vás drží při povinnostech, co jen stačí, přesto vás stále častěji chytá nezodpovědná nálada. Venuše vám dodá na výřečnosti, takže se z případných nepříjemností rychle vymluvíte. Trefnými poznámkami dokážete zlehčit každou situaci, takže vás kolegové mají moc rádi. V lásce vám hvězdy skutečně přejí, bude se vám dařit na každém kroku. Zadaní Vodnáři budou prožívat jedno z nejkrásnějších období v roce. Vaše touha po společnosti vrcholí. Potřebujete se obklopovat přáteli a rodinnými příslušníky. Nejlépe se cítíte na rodinných oslavách. Návštěvy vám dovedou zvednout náladu o sto procent. Vtipem a originalitou se dostanete k projektům, které by vám jinak zůstaly skryty.

Charakteristika znamení Vodnář

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář

Roční horoskop 2016 pro znamení Vodnář

Horoskop na únor 2016 pro znamení Ryby

ryby

Měsíc únor nabere rychlé tempo, musíte tedy naskočit do rozjetého vlaku. Budete ve středu zájmu a všech činností, ostatní budou jen přihlížet vašemu zběsilému běhu. Jste šarmantní a pozitivní a okolí vás zbožňuje. Také jste ozdobou každé společnosti, čímž se neustále rozšiřuje okruh vašich přátel. Po 19. únoru se vám začne vyplácet vaše pracovní nasazení. Finanční ohodnocení na sebe nenechá dlouho čekat. Venuše vám až na práh přinese hromadu emocí. Čeká vás romantické období plné lásky a vyznání. Nebojte se dát svému protějšku najevo, co cítíte. Prvních 14 únorových dní byste měli strávit doma. Zaměřte se na činnosti, které již dlouho odkládáte. Je potřeba opravit pár věcí a dát jim nový nádech. Rodina by si zasloužila fungovat podle nějakého řádu. Známá osoba vás požádá o velkou investici. Nenechte se zmást a vše si pořádně rozmyslete. Jsou to vaše peníze.

Charakteristika znamení Ryby

Měsíční horoskop pro znamení Ryby

Roční horoskop 2016 pro znamení Ryby

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

JSTE SI S NOVÝM PARTNEREM OPRAVDU SOUZENI?
Díky výkladu karet vám udělám jasno! Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Věra

CHCETE SI ZAJISTIT ÚSPĚŠNOU KARIÉRU?
Povedu vaše kroky k prosperitě! Zavolejte mi! Kartářka Libuše

Libuše

BUDE VAŠE MANŽELSTVÍ ŠŤASTNÉ?
Hvězdy vám odhalí pravdu, zavolejte mi! Astroložka Valerie

Valerie

NEROZUMÍTE CHOVÁNÍ SVÉHO PARTNERA?
Trápíte se nejistotou, a nevíte co dál? Zavolejte mi na 906 70 20 20 *

Chantal

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama