Horoskop na duben 2016

Přesvědčte se sami v našem horoskopu, jak se vám bude dařit během dubna v práci, ve vztahu nebo doma v rodinném kruhu. Nebude to stejné jako s tím pověstným aprílovým počasím - občas přeháňky, občas slunečno?

Vztah - láska

Horoskop na duben 2016 pro znamení Beran

Beran

Příliv energie se v dubnu vystupňuje a vy se budete cítit skvěle a plni sil. Bez váhání se pustíte do všeho, co vám přijde na mysl. Od 5. dubna vám na cestu růžovou zahradou posvítí i Venuše. Díky ní se vám bude dařit nejen v partnerském vztahu, ale také na poli pracovním. Vaše drahá polovička více než ocení vaši nápaditost, rozhodnete se totiž splnit jí přání, na která v ložnici již nějakou dobu čeká. Štěstí stojí při vás, chcete-li vyjádřit své pocity, pusťte se do toho. Rodiče narození ve znamení Berana budou v dubnu pyšní na své děti. Čekají je totiž první malé úspěchy, a ty se přece musejí oslavit. V práci se konečně dostanete k tomu, že se zamyslíte nad svou budoucností a uspořádáte si priority. Ledacos se vám vyjasní, a vy to musíte někomu říct. Rozhodujete se o nemalé investici, bude dobré, když peníze pošlete do umění.

Charakteristika znamení Beran

Měsíční horoskop pro znamení Beran

Roční horoskop 2016 pro znamení Beran

Horoskop na duben 2016 pro znamení Býk

býk

Býci se v dubnu budou věnovat především sami sobě, a je to tak dobře. Každé rozhodnutí, které v tomto měsíci učiníte ve prospěch svého osobního růstu, se vám dvakrát vrátí zpět. Zaměřit byste se měli především na svou duševní stránku a případný kariérní posun. Od 6. dubna na vás bude dohlížet Merkur. Díky němu budete v bezpečí, i když se rozhodnete pouštět do troufalých plánů. Máte svůj šarm a pro spoustu lidí ve vaší blízkosti jste zkrátka a dobře neodolatelní. Najde si vás hned několik nabídek, platonických i sexuálních. Se svými příbuznými si budete rozumět jako nikdy. Často nemusíte ani nic říkat nahlas, funguje mezi vámi telepatie. Planety budou v měsíci dubnu dohlížet také na právní záležitosti. Nic se nebojte, v druhé polovině měsíce se vyřeší dlouhodobý spor.

Charakteristika znamení Býk

Měsíční horoskop pro znamení Býk

Roční horoskop 2016 pro znamení Býk

Horoskop na duben 2016 pro znamení Blíženci

blíženci

Duben je měsícem legrace, kostýmů a překvapení. Vrhněte se do něj s hlavou otevřenou a vychutnejte si všechny barvy a vůně, které se vám nabízejí. Stejně tak vám bude dopřáno lásky a zábavy. Vyrazit si do společnosti tak bude častokrát znamenat potkat někoho zajímavého, kdo vám pomůže zapomenout na bolístky z nedávné doby. Zadaní Blíženci mají potřebu svěřovat se svému partnerovi se sebemenší maličkostí. Chvíli jej to bude bavit, po čase vám však dá najevo, že si od vás potřebuje trochu oddechnout. V rodině bude v dubnu vládnout teplo a harmonie. Hádky se vám budou vyhýbat na kilometry daleko, a to platí i o vztahu dětí a rodičů. V práci se můžete pustit do troufalých plánů. Nebojte se kritiky a nenechte se odradit od svého původního záměru. Mohly byste minout svou příležitost, a to by vás mohlo sakramentsky mrzet.

Charakteristika znamení Blíženci

Měsíční horoskop pro znamená Blíženci

Roční horoskop 2016 pro znamení Blíženci

Horoskop na duben 2016 pro znamení Rak

Rak

Aprílové počasí bylo vymyšleno podle vašich nálad. Ty se u vás budou střídat nehledě na to, kde se právě nacházíte – doma, v práci nebo v ložnici. Druhý dubnový týden se můžete směle pustit do plánu, který jste zatím měli strach zrealizovat. Pomůže vám s ním Merkur, díky němu můžete pustit mozkové závity na plné obrátky. Luna bude stát na vaší straně od 12. do 14. dubna. Budete kreativní, ale také velmi emotivní. Poproste partnera, aby měl s vámi strpení. Ne všechno se totiž bude odvíjet podle vašich představ. Napětí z práce si s sebou budete nosit až domů, z čehož zase nebudou mít radost vaši rodinní příslušníci. Hádky budou u vás na každodenním pořádku. Finanční stránka se neodvíjí zcela podle vašich představit, budete si muset trochu utáhnout opasek a vynechat zbytné položky. Našetřete si trochu peněz na horší časy.

Charakteristika znamení Rak

Měsíční horoskop pro znamení Rak

Roční horoskop 2016 pro znamení Rak

Horoskop na duben 2016 pro znamení Lev

Lev

Duben je plný překvapení a většina Lvů si v něm bude plavat jako ryba ve vodě. Veškeré planety kolem vás se spojí v šťastný kruh a budou vám posílat obrovské množství energie a pozitivního myšlení. Cítíte se být dostatečně silní pro každý vám udělený úkol a bude se vám dařit na každé frontě. Na vrcholu svých sil budete 5. dubna, tehdy podáte nepřekonatelný fyzický i duševní výkon. Co je v domě, není pro mě, to pro vás určitě neplatí. Ve vaší blízkosti se již nějakou dobu nachází jedinec, který se postará o pořádnou dávku vzrušení. Rodinné vztahy v dubnu okoření pořádná dávka vtipu a smyslu pro humor. Nevyhýbáte se žádnému tématu a společně se smějete i donedávným tabu. Dosáhnout kýženého úspěchu se vám v dubnu může podařit velmi snadno. Hvězdy vám vanou do plachet a v daném oboru nebudete mít konkurenci.

Charakteristika znamení Lev

Měsíční horoskop pro znamení Lev

Roční horoskop 2016 pro znamení Lev

Horoskop na duben 2016 pro znamení Panna

panna

První dva dubnové týdny budou jako stvořené pro duševní očistu. I když tomu nejste příliš naklonění, ukliďte si doma i uvnitř sebe. Venuše vám bude posílat nápady na oživení partnerského a sexuálního života. Neznamená to ale, že se nutně setkáte s úspěchem. Naopak, je zde dost velká šance, že se některé partnerské vazby rozpadnout. Bude to ale jen a jen k dobrému. V tomto měsíci si také uvědomíte, že láska hory přenáší. Po pečlivém zvážení se rozhodnete udělit své lásce ještě jednu šanci. Nutno však podotknout, že díky rozverné Venuši se ani vy sami necítíte příliš pevní v kramflecích. Nevěra pro vás není zase tak cizí slovo. Rodina i domov si pomalu a jistě žádají vaší pozornosti, vždy se vám ale do cesty připlete něco důležitějšího. Budete nepříjemní, přitom si to nikdo ve vašem okolí nezaslouží. Jupiter se postará o úspěchy na poli pracovním.

Charakteristika znamení Panna

Měsíční horoskop pro znamení Panna

Roční horoskop 2016 pro znamení Panna

Horoskop na duben 2016 pro znamení Váhy

Váhy

Venuše ztrácí 5. dubna svou sílu a vy budete muset čelit ve svém vztahu velkým nedorozuměním. Pomineme-li tyto nepříjemnosti, čeká vás v dubnu jen samá radost. Do květu se dává nejen vše ve vašem okolí, ale také vy. Všimne si toho každý ve vaší blízkosti a o nabídky nebudete mít nouzi. Vyvarujte se nepromyšleným krokům. Spontánnost nepatří k vašim silným stránkám. Planete emocemi a vášní a chcete se po hlavě pouštět do neprozkoumaných hlubin. Koketování a flirtování však nemusí vždy padnout na úrodnou půdu, myslete dřív, než něco uděláte, chce to chladnou hlavu. Základem pro harmonické rodinné soužití bude v dubnu především konverzace a kompromis. Sílu najdete jedině v týmové práci. Projděte pozorně všechny své účty a pokuste se někde ušetřit. Čekají vás větší výdaje a vy právě nemáte polštáře nacpané úsporami.

Charakteristika znamení Váhy

Měsíční horoskop pro znamení Váhy

Roční horoskop 2016 pro znamení Váhy

Horoskop na duben 2016 pro znamení Štír

štír

Duben bude průměrným měsíce a vaším cílem bude jediné, naučit se být trpěliví. Venuše vás nabádá se po 5. dubnu vrhat do všeho po hlavě. Vy byste se však měli nejdřív zamyslet nad tím, co se chystáte udělat. A to se týká jak milostných avantýr, tak pracovních vztahů. Sáláte na dálku sexuálním napětím, bude ale rozumnější jej směrovat do vlastní ložnice. Nevěra by se vám právě v dubnu mohla sakramentsky vymstít. Vaše rodina je váš pevný přístav, a pokud se v ní děje něco nepříjemného, budete to vědět. Na každou rodinnou hádku reagujete jako barometr. Není pro vás nic důležitějšího než to, aby se doma každý cítil dobře. Poslouchejte rady svých blízkých, i když se zcela odlišují od toho, co byste v dané situaci udělali vy sami. Nové postupy se vyplatí a vy se můžete brzy dostat k tučné odměně.

Charakteristika znamení Štír

Měsíční horoskop pro znamení Štír

Roční horoskop 2016 pro znamení Štír

Horoskop na duben 2016 pro znamení Střelec

strelec

V dubnu bude pokračovat úspěšné období. Jste plní optimismu a s radostí se věnujete svým oblíbeným činnostem. Díky Venuši budete navíc v dubnu kreativní, což ocení především vaši nadřízení. Mars vám dodá odvahu chytit na poli milostném otěže do vlastních rukou. Na práci se soustřeďte až ve druhé polovině měsíce. V té první se totiž budete oddaně věnovat sexu, zábavě a umění. To se nebude líbit vašim rodinným příslušníkům a vyjádří upřímné obavy nad tím, kam směřuje váš život. Pokusíte se jim vše vysvětlit, ve váš neprospěch však budou hovořit generační rozdíly. Buďte tedy trpěliví. To platí i v práci. Hvězdy už se postarají o to, aby se vám po kýženém napětí dostalo trochu potěšení. Zbude dokonce i trocha času na odpočinek a zábavu s ratolestmi.

Charakteristika znamení Střelec

Měsíční horoskop pro znamení Střelec

Roční horoskop 2016 pro znamení Střelec

Horoskop na duben 2016 pro znamení Kozoroh

kozoroh

Jarní únava se hlásí i své slovo, a i když jsou obvykle Kozorozi jedněmi z nejaktivnějších jedinců, budou muset v dubnu ubrat trochu sil, jinak to odnese jejich zdraví. Obraťte svou pozornost k duchovnu, i zde je možné dosáhnout úspěchu, i když není na první pohled viditelný. Své si žádá také rodina a domácnost. Jak je to dlouho, co jste uspořádali výlet pro své děti? Uran vám pošle do cesty velké překvapení. Bude tak velké, že se vám na chvíli zastaví srdce. Venuše prosí o trochu strpení, nemůžete mít všechno a určitě ne hned. V dubnu vám dojde, že vás vaši rodinní příslušníci tak trochu zneužívají. Ještě chvíli si necháte skákat po hlavě, a pak všemu uděláte ráznou přítrž. Zkuste se v práci zeptat, zda byste nemohli pracovat z domu. Bude se vám lépe soustředit a na mysl vám přijdou taková řešení, která by vás v kanceláři nenapadla.

Charakteristika znamení Kozoroh

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh

Roční horoskop 2016 pro znamení Kozoroh

Horoskop na duben 2016 pro znamení Vodnář

vodnár

Duben je měsíc úspěchu a vám se bude dařit, na co jen sáhnete. Budete silní v komunikaci a intelektu, což uplatníte především v práci. Uran si podá ruce s Venuší a z vás se stanou lvi salónů. Budete zábavní a okouzlující. Zelená svítí také na poli vzdělávání. Pusťte se do rozvíjení nových obzorů, na to nikdy nebude pozdě. Za projev citu budete v dubnu ochotni platit zlatem. Vaše láska vás bude vysilovat a nabíjet zároveň. Nad rodinnou pohodou visí černý mrak v podobě starého problému. Pokud o něm nebudete chtít mluvit, jen tak nezmizí. Bude to nepříjemné, ale jinak se to udělat nedá. Hned po jeho vyřešení se vaše domácnost zazelená radostí. V práci ještě není ta správná doba, abyste přišli s novinkou či nápadem. Připravte si vhodné podhoubí, půjdete do mnohem menšího risku a šance na kariérní postup se tak mnohanásobně zvýší.

Charakteristika znamení Vodnář

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář

Roční horoskop 2016 pro znamení Vodnář

Horoskop na duben 2016 pro znamení Ryby

ryby

Hlavními tématy pro vás v dubnu bude práce a kariéra. Od toho se bude odvíjet vaše finanční stránka. Spočítejte své úspory, a pokud se neblíží zvolené hranici, porozhlédněte se po lépe placené pozici. Spolehněte se při tom na svou intuici, ještě nikdy vás nezradila. Od 17. dubna budete unavení a kvůli špatnému postavení Marsu a Neptunu se únavy jen tak nezbavíte. Složte hlavu na rameno svému protějšku. Pofouká vám bolístku, bude za to ale vyžadovat alespoň malý náznak romantiky. Řešení rodinné krize vyžaduje komunikace a trpělivost při nalezení kompromisu. Zachovejte chladnou hlavu, brzy se dostanete k cíli a ve vaší rodině opět zavane harmonie. V práci váš čekají boje, Merkur radí zvolnit tempo a připravit se na své soupeře. Budete potřebovat ostrý jazyk a kvalitní strategii.

Charakteristika znamení Ryby

Měsíční horoskop pro znamení Ryby

Roční horoskop 2016 pro znamení Ryby

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

TRÁPÍTE SE POCHYBNOSTMI O JEHO VĚRNOSTI?
Ráda vám situaci objasním! Zavolejte mi na 906 70 20 20

Ella

ZEVŠEDNĚL I VÁŠ VZTAH?
Chcete probudit vyhaslou vášeň? Spolu to dokážeme! Zavolejte mi na 906 70 20 20 ...

Juliana

JEŠTĚ JSTE NEPOTKALI TEN PRAVÝ PROTĚJŠEK?
Toužíte po lásce? Společně ji najdeme! Zavolejte mi na 906 70 20 20 ...

Rachel

POTÝKÁTE SE KVŮLI RODINNÉMU MAJETKU S PROBLÉMY?
Ukážu vám, jak vaše trápení vyřešit! Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Anastázie

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama