Horoskop na květen 2016

Měsíc květen by měl tradičně probíhat ve znamení lásky a romantiky. Jestli vám opravdu bude osud v lásce přát, se můžete dozvědět v našem májovém horoskopu.

divka v tresni

Horoskop na květen 2016 pro znamení Beran

Beran

Květnové dny budou pro Berany plné energie, a to jak po stránce fyzické, duševní, tak i ekonomické a milostné. Planeta Mars se však postará o to, že se budete stále hlouběji a hlouběji zamýšlet nad svou budoucností. Je načase se rozhodnout, kam budou směřovat vaše budoucí kroky. Právě v květnu můžete učinit zásadní rozhodnutí. Slunce, Merkur a Venuše budou stát na vaší straně při každé finanční otázce. V ložnici vám půjde nejvíce o požitky, emoce dáváte stranou. Může za to Venuše. Táhne vás to ale rodinným směrem, takže nic není ztraceno. První květnové dny jsou nejvhodnější k upevnění rodinných vazeb. Toužíte po tom vybudovat si pevné rodinné hnízdo, které by bylo vaší chloubou. Celý květen bude ideální k vydělávání a spoření peněz. Pusťte se do realizace některých svých nápadů, je škoda, že všechny leží na hromadě v šuplíku.

Charakteristika znamení Beran

Měsíční horoskop pro znamení Beran

Roční horoskop 2016 pro znamení Beran

Horoskop na květen 2016 pro znamení Býk

býk

V květnu vás čeká jedna výjimečná událost za druhou. Nejvíce se vám bude dařit v osobním životě. Až do 23. května bude v tomto směru vycházet vše, na co jen pomyslíte. Stojí při vás vládkyně Venuše, díky které pro vás bude květen plný duševních i fyzických prožitků. Merkur vám při tom strká do kapes bankovky, takže si můžete dovolit v podstatě cokoli. Štěstí stojí v květnu při vás. Venuše a Slunce jsou na vaší straně, díky nim budete ještě neodolatelnější než jindy. Váš sex-appeal je pověstný, v květnu o něm budou vědět i znamení, která ještě neměla tu čest vás potkat. Doma vládne pohoda a klid. Můžete se pustit do realizace své vidiny ideálního domova. Budete k tomu ale potřebovat větší množství financí. Inu design a styl něco stojí. V práci vám to jde od ruky. Pokud jste již v minulých měsících neměli blízko k postupu v kariéře, nyní se to stane určitě.

Charakteristika znamení Býk

Měsíční horoskop pro znamení Býk

Roční horoskop 2016 pro znamení Býk

Horoskop na květen 2016 pro znamení Blíženci

blíženci

V květnu nastává ta ideální doba k duševní proměně. Hvězdy stojí při vašem boku při každém rozhodnutí ohledně osobního růstu a změny osobnosti. První dva květnové týdny pouze rozjímejte a hledejte svou cestu, do ničeho se nepouštějte po hlavě. Nepotřebujete rady svých přátel ani zaručené pravdy z chytrých knih. Ke svému cíli si musíte najít také svou vlastní cestu. Pátý měsíc v roce je pro vás také měsícem lásky a osobních pout. Pusťte ven trochu emocí, jinak hrozí, že z vás na konci měsíce budou téct proudem. Váš milostný vztah se trochu zasekl na místě a vy nevíte, jak opět najít ztracenou vášeň. Nic nejde na povel, na harmonii a vzrušení si musíte chvíli počkat. S rodinnými příslušníci se bavíte jak s leklou rybou, je třeba zapracovat na vztazích, a to především s mužskými jedinci. Díky Merkuru na světlo vypluje váš skrytý talent. Ukažte okolí, co se ve vás skrývá.

Charakteristika znamení Blíženci

Měsíční horoskop pro znamená Blíženci

Roční horoskop 2016 pro znamení Blíženci

Horoskop na květen 2016 pro znamení Rak

Rak

Od začátku roku jste se věnovali jen ostatním a na sebe jste příliš nehleděli, je načase to napravit. V květnu se začnete zaměřovat sami na sebe a začnete si plnit svá vlastní přání. Slunce, Merkur a Venuše se postarají o to, aby se od vás štěstí nehnulo ani na krok. Až do 24. května vám bude kladné karty přinášet Venuše, díky ní budete jenom rozmazlovaní. V květnu zkrátka milujete celou svůj duší a srdcem a tyto pocity si budete užívat i v ložnici. Záleží vám na tom, aby váš vztah se všemi vašimi blízkými byl harmonický. Hodně času trávíte různými rozpravami s přáteli a pořádáním výletů. V následujících dnech se vám naskytne příležitost něco si přivydělat. V budoucnu hrozí větší výdaje, sáhněte po každé koruně navíc. Bude se rozhodně hodit.

Charakteristika znamení Rak

Měsíční horoskop pro znamení Rak

Roční horoskop 2016 pro znamení Rak

Horoskop na květen 2016 pro znamení Lev

Lev

V květnu má pro všechny Lvy hlavní slovo kariéra. Mars vám po 17. květnu přinese několik komplikací týkajících se výjezdů do zahraničí. Hrozí vám různá zpoždění, rušení cest a malé nehody. Pokuste se co nejvíce zaměřit své síly na domácí pole. Kariérní postup je možný vybudovat i tak. Mimořádně příjemných okamžiků se dočkáte v milostném vztahu. Nejlépe vám to s partnerem půjde do 25. května, poté hrozí malé neshody a hádky. Již dlouhou dobu čekáte na uznání od svých příbuzných, to ale stále nepřichází. Stal se z vás zatrpklý patron, zapracujte na svém přístupu a zkuste také vyřešit neshody se svými sourozenci. Máte přesnou představu o stylu svého života a hodláte na tuto představu použít každou svou korunu. Dávejte ale pozor na zadní vrátka. V budoucnu by se vám mohla nějaká ta bankovka hodit

Charakteristika znamení Lev

Měsíční horoskop pro znamení Lev

Roční horoskop 2016 pro znamení Lev

Horoskop na květen 2016 pro znamení Panna

panna

Pro Panny je květen měsícem lásky, ale také úspěchů v zahraničí. Bude se vám dařit na zahraničích cestách a při jednání v cizích jazycích. Dbejte na maličkosti, nenecháte si tak proklouznout mezi prsty žádnou příležitost. Až do 20. května se vám bude dařit také při sebevzdělávání a duševním růstu. Mezi vám a vaším sexuálním partnerem to neuvěřitelně jiskří. Pusťte se do neprobádaných vod a vyzkoušejte to, po čem jste vždycky toužili. V květnu není pro Panny nic zakázané. Neshody nastanou na domácím poli. Buďte trpěliví a nereagujte na malichernosti. Mars vám sice do cesty postaví pár překážek, vy je ale s nadhledem překonáte. Budete přetékat silami splnit si vytýčené cíle. Málokteré znamení je tak houževnaté jako vy, pusťte se do díla a vytřete zrak konkurenci.

Charakteristika znamení Panna

Měsíční horoskop pro znamení Panna

Roční horoskop 2016 pro znamení Panna

Horoskop na květen 2016 pro znamení Váhy

Váhy

Pro Váhy není květen ničím zvláštním a v podstatě ani nerozumí všem těm, kteří se rozplývají nad měsícem lásky. Stojíte nohama pevně na zemi a zabýváte se spíše praktickými otázkami. Díky tomu se vám podaří dát si do pořádku několik oblastí, kde již několik měsíců vládl zmatek a nepořádek. Od 23. května se kromě toho začnete zabývat také rodinnými otázkami. Je paradoxní, jak málo se vám právě v květnu chce řešit cokoliv spojené s city. Stačí vám relativně dobře fungující vztah a otevřená náruč v ložnici. Mezi rodinnými příslušníky se snažíte šířit harmonickou náladu. Starší jedinci vám za to budou vděční, ti mladší budou očekávat něco na oplátku za to, že se s vámi nebudou pouštět do hádek. Obdivuhodná je vaše rozhodovací schopnost. Zejména ohledně investic se umíte rozhodnout s železnou jistotou a většinou vám to i vychází.

Charakteristika znamení Váhy

Měsíční horoskop pro znamení Váhy

Roční horoskop 2016 pro znamení Váhy

Horoskop na květen 2016 pro znamení Štír

štír

Štíři budou mít v květnu tendence pouštět se do aktivit, při kterých jim bude blikat červená kontrolka. Jsou to ale Štíři a nic a nikdo je nezastaví, a už vůbec ne neústupný Merkur. V situacích, kde jindy Štíři bývají rozhodní, budou paradoxně nejistí a pasivní. Jedině trpělivost a sebezapření je uchrání od nepříjemností, které by jinak mohly nastat. Slunce znovu zasvítí až poslední květnový týden. V lásce neumíte čekat a nesnášíte, když někdo investuje do vztahu méně než vy. Od partnera tak očekáváte oddanost a vášeň. Rodina je pro vás posvátná a nechcete nikoho ze svých blízkých zatěžovat vlastními problémy. Zamyslete se ale nad tím, jestli by vám nebylo lépe, kdybyste se přece jen někomu z nich svěřili. Bylo by to mnohem rychlejší než vybíjet nahromaděný stres na hřišti. V práci se vám bude dařit jen za toho předpokladu, že se do daných projektů pustíte sami na vlastní pěst.

Charakteristika znamení Štír

Měsíční horoskop pro znamení Štír

Roční horoskop 2016 pro znamení Štír

Horoskop na květen 2016 pro znamení Střelec

strelec

Klidný konec minulého měsíce bude vystřídán smrští událostí v měsíci květnu. Jupiter se 9. května pouští na svou cestu a rozproudí tak události, které již měsíce stojí na jednom místě. Stáváte se netrpělivými a nedočkavými, čímž můžete pokazit spoustu věcí. V květu si vychutnáte májovou lásku jaksepatří. Citové povyražení na vás čeká na každém kroku. Jste zamilovaní až po uši a nehledíte nalevo ani napravo. To by se vám mohlo stát osudným. I při té největší zamilovanosti se totiž vyplatí stát nohama na zemi. Někdo z blízkých rodinných příslušníků vám dává slušně řečeno pěkně zabrat. Vyčítat vám bude nejen staré finanční nesrovnalosti, ale také způsob výchovy vašich dětí. Zlepšit byste se měli ohledně finanční morálky. Zaplaťte všechny účty a dávejte si pozor na platební karty i příkazy. Malá chyba z nepozornosti by vás mohla vyjít draze.

Charakteristika znamení Střelec

Měsíční horoskop pro znamení Střelec

Roční horoskop 2016 pro znamení Střelec

Horoskop na květen 2016 pro znamení Kozoroh

kozoroh

Kozorozi jsou od přírody workoholici, v květnu si ale musejí zvyknout na to, že ne každá situace je spojená s prací. Hvězdy vám na tento měsíc přichystaly tolik zábavy, že to málokdy zažijete za celý rok. Veselo bude až do 26. května, poté se na obloze objeví pár dešťových kapek. Věnujte se praktickým otázkám a hlavně odpočinku. V květnu se naskytne hned několik možností vycestovat do zahraničí, a vy byste je měli všechny využít. Na exotických cestách vás čeká nejen mnoho pracovních zkušeností, ale také sexuálních zážitků. Velice vás překvapí vaše děti. Zjistíte, že jim můžete svěřit chod domácnosti, a to bez sebemenších pochyb. Navíc si u společných aktivit užijete spoustu legrace. Začněte postupně vytahovat staré nápady z šuplíků. To, že se kdysi nepodařilo je zrealizovat, neznamená, že jejich čas nenastal právě teď. Originalita se cení především u nadřízených.

Charakteristika znamení Kozoroh

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh

Roční horoskop 2016 pro znamení Kozoroh

Horoskop na květen 2016 pro znamení Vodnář

vodnár

Květen sotva začal a vy už se cítíte pod tlakem. Nevíte, zde v určitých situacích preferovat svoje vlastní zájmy před zájmy okolí. Vše se vyhrotí mezi 10. a 23. květem, kdy budete muset dát veřejně najevo, ke které straně se přidáváte. Určité uspokojení najdete ve chvíli, kdy pomůžete potřebným. Zlepší se tak najednou nejen vaše pracovní nasazení, ale také vztahy s okolím. V milostném vztahu jste náladoví a vaši polovičku to brzy přestane bavit. Jeden den se totiž milujete, druhý zase nenávidíte. Je to s vámi těžké. Rodinnou pohodu narušují neustálé hádky se staršími příbuznými. Oni nesouhlasí s vaším životním stylem, vy zase tvrdíte, že je jiná doba. Nevídaně se vám rozjede váš osobní business, je ale třeba přistoupit na nečekanou spolupráci, která vám dříve vůbec nevoněla. Dohodněte se na podmínkách, které budou vyhovovat obou stranám.

Charakteristika znamení Vodnář

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář

Roční horoskop 2016 pro znamení Vodnář

Horoskop na květen 2016 pro znamení Ryby

ryby

Hvězdy radí být v každém případě a za každých okolností trpěliví. Neznamená to však pouze flegmaticky přihlížet, ale počkat si na správný okamžik. Odpracujte si vše, co se po vás žádá, buďte pozorní a pracovití a uvidíte, že se vám to vyplatí. Jen si na svou odměnu budete muset umět počkat. Květen rovná se romantika, to je u vás zcela jasné. Májové noci budou ve vaší ložnici plné vzrušení a vášně, takže si budete přát, aby nikdy neskončily. Díky postavení hvězd si budete rozumět i s těmi příbuznými, které jste jindy nemohli ani cítit. Dochází k neuvěřitelnému propojení svou odlišných světů. Vytrváte-li v pracovním nasazení, uslyšíte ke konci měsíce jen slova chvály. Nadřízení si nemohou vynachválit především to, že dodržujete termíny a nikdy po vás nezůstane chybička.

Charakteristika znamení Ryby

Měsíční horoskop pro znamení Ryby

Roční horoskop 2016 pro znamení Ryby

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

POTÝKÁTE SE S FINANČNÍMI PROBLÉMY?
S pomocí karet vám povím, kdy se vám je podaří vyřešit! Zavolejte mi na ...

Marta

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE?
Nahlédněte se mnou do budoucnosti. Zavolejte mi na 906 70 20 20

Alena

ROZHODLI JSTE SE PRO ZMĚNU ZAMĚSTNÁNÍ?
Povím vám, jak se vám bude v nové práci dařit! Astroložka Izabela

Izabela

PROHLUBUJE SE PROPAST, KTERÁ JE MEZI VÁMI?
Pomohu vám dát váš vztah do pořádku, zavolejte! Astrolog Robert

Robert

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama