Horoskop na červen 2016

Chcete vědět, co nového vám přinese první letní měsíc? Na co se můžete těšit třeba v práci, v lásce nebo doma v rodině? Odpovědi na tyto otázky najdete v našem červnovém horoskopu!

Pár v obětí

Horoskop na červen 2016 pro znamení Beran

Beran

Jste téměř v polovině roku a síly vás naštěstí neopouštějí. Přesunete ale většinu svých činností od fyzické aktivity k té psychické. Jste přirozeným vůdcem a ukazatelem pro své okolí, mnoho vašich přátel vás následuje a kopíruje vaše chování. Málokdy jste někde sami, naštěstí vám to ale nevadí. Občas na vás přijdou chmury, které ventilujete u svých přátel. Zkuste negativní emoce vypouštět postupně, vyhnete se tak výbuchům zlosti. Venuše se v červnu postará o splnění vašeho přání. Bude to pro vás ale velké překvapení, měli byste si tak dát velký pozor na to, co si přejete. Rodinné soužití hraje barvami a harmonii. Mladší si užívají vaší pozornosti a starší nevyhledávají příležitosti k hádkám. Doma se cítíte prostě nejlépe. Intelekt a všeobecný přehled v červnu stoupá nesmírně vysoko. Pusťte se i do činností, na které jste si dříve netroufali. V červnu to musí vyjít.

Charakteristika znamení Beran

Měsíční horoskop pro znamení Beran

Roční horoskop 2016 pro znamení Beran

Horoskop na červen 2016 pro znamení Býk

býk

V červnu nemyslíte na nic jiného než na finanční zajištění vaší osoby nebo celé vaší rodiny. Merkur, Venuše i Slunce vám nedají spát a nutí vaše myšlenky kroužit v bludném kruhu financí. Klid nebudete mít až do 20. června, do té doby ale snad vymyslíte, jak si naplnit kapsu. Poslední červnovou dekádu už si dáte oddych a věnujete se i oblíbeným činnostem. Zkoušíte nové věci a nespíte na vavřínech. Nikdy není pozdě rozšířit si obzory. V první polovině měsíce si s partnerem příliš nerozumíte, na spoustu zásadních věcí máte naprosto odlišný názor. Venuše v Raku se postará o zklidnění situace, dojde k ní v druhé polovině měsíce. Nechte si poradit od starších příbuzných. Přece jen mají za sebou nějakou tu zkušenost a někdo z nich se mohl před lety nacházet přesně ve stejné situaci. V práci dodržujete postupy, které se od vás vyžadují. Jste jako hodinky.

Charakteristika znamení Býk

Měsíční horoskop pro znamení Býk

Roční horoskop 2016 pro znamení Býk

Horoskop na červen 2016 pro znamení Blíženci

blíženci

Planeta Merkur vám až do 13. června umetá cestičku od všeho zlého. Dokonce ani s partnerem si nebudete lézt na nervy. Single Blíženci mají velkou šanci v červnu potkat někoho, kdo se alespoň trochu blíží jejich vysněnému ideálu. I kdyby z toho nakonec nebyl vztah, čekají je dny plné vášnivého sexu. Budete-li se rozumem aspoň trochu držet při zemi, čeká vás velké ekonomické polepšení. Díky Venuši se budete po celý měsíc cítit dobře. Jste plni sil a rozvahy a každý problém díky kompromisům uvádíte do klidu. Partner konečně uzná, že máte v ledasčem pravdu. Rodina vždy byla a i nadále je u vás na prvním místě. Pár vztahů s příbuznými potřebuje trochu vylepšit, vy ale přesně víte, jak na to. Ve vzduchu jde cítit příležitost vydělat nějaké peníze. Nenechte si ji upláchnout přímo před nosem a nebojte se riskovat. Nic neztratíte.

Charakteristika znamení Blíženci

Měsíční horoskop pro znamená Blíženci

Roční horoskop 2016 pro znamení Blíženci

Horoskop na červen 2016 pro znamení Rak

Rak

Raci budou v červnu neobvykle osobnostně vzrůstat. Zaměřte se na své nitro a uvidíte, že je mnoho věcí, které můžete změnit. Merkur vám v prvních dvou týdnech pošle do cesty mnoho překážek, díky kterým si začnete uvědomovat svou nespokojenost s dosavadním životem. Dojde vám, že okolo vás existuje mnoho jedinců, kteří potřebují skutečnou pomoc, a neváháte přiložit ruku k dílu. Od 17. června se věnujete výhradně svému protějšku. Čekají vás dny plné něhy a emocí. Poslední červencový týden se rozhodnete strávit v ložnici a váš partner bude upřímně překvapený z toho, do jakých akcí se tam pouštíte. Vaši příbuzní se chovají divně a vám nedá zase tak velkou práci zjistit, co za tím stojí. Do 21. června budete v práci jen podrž taška, poté se ale rozhodnete vzít věci do svých rukou a obrátí se na vás nejen pozornost nadřízených, ale i vyšší odměny.

Charakteristika znamení Rak

Měsíční horoskop pro znamení Rak

Roční horoskop 2016 pro znamení Rak

Horoskop na červen 2016 pro znamení Lev

Lev

Červen by mohl být označen za nudný měsíc, můžete se na tento fakt ale podívat i z jiné stránky a říct si, že lepší je žádná změna než změna k horšímu. Merkur, Venuše a Slunce vás budou nutit k tomu uvědomit si, co by byl váš život bez přátel. Zapomeňte na chvíli na práci a zkuste se více věnovat svým blízkým. Uvědomíte si tak, co je v životě skutečně důležité. Zklidní se také vaše nálada, už se tolik nerozčilujete a na svět se díváte rozumnýma očima. Single Lvi budou v červnu potkávat ohromné množství nových tváří, z nich některé si dokáží představit po svém boku. Bude ale lepší držet vztahy v červnu pouze v platonické rovině. V rodinných vztazích vládne klid, všichni jste velcí kamarádi a nikdo nikomu nehází klacky pod nohy. Těší vás pocit, že si můžete všichni navzájem věřit. V práci se vás kolegové trochu bojí. To není na škodu.

Charakteristika znamení Lev

Měsíční horoskop pro znamení Lev

Roční horoskop 2016 pro znamení Lev

Horoskop na červen 2016 pro znamení Panna

panna

V červnu budete neposední a nevydržíte chvíli na jednom místě. Něco vás nutí neustále se přesouvat a měnit své názory. V práci vše běží jako na běžícím páse, jsou součástí velkého procesu a nemá smysl vybočovat. Nemyslíte na nikoho a na nic, což se ke konci měsíce ukáže jako špatný krok. Minimálně vaše druhá polovička by si zasloužila trochu vašeho zájmu. Hoďte povinnosti za hlavu a dopřejte si trochu odpočinku. V partnerském vztahu hrozí velké nedorozumění, kterému můžete předejít jedině tak, že zapojíte více rozum než srdce. Pozor na přemrštěné sebevědomí. Nemůžete si vzpomenout, kdy jste naposledy trávili víkend s rodinou někde v parku. Naplánujte si společný čas, jinak toho budete jednou litovat. Uznání v práci se dočkáte jedině tehdy, pokud si přiznáte, že můžete těžit z kolektivu. Sami toho v červnu moc nedokážete.

Charakteristika znamení Panna

Měsíční horoskop pro znamení Panna

Roční horoskop 2016 pro znamení Panna

Horoskop na červen 2016 pro znamení Váhy

Váhy

Červen se hned záhy projeví jako velmi záludný měsíc. Čeká vás několik překvapení a spousta nečekaných událostí. Venuše vás až do poloviny měsíce bude nabádat k tomu, abyste se více zaměřili na své nitro. Postupně se dostanete také k větší touze po cestování. Od 17.6. se ve vás něco pohne a dosavadní klid a pokoj se začne pomalu rozplývat. Partnerské neshody začnou gradovat, na vině bude finanční nespokojenost. Točí se kolem vás mnoho obdivovatelů a nebudete mít daleko k erotickému dobrodružství. Zpátky by se měli držet zadané Váhy, některá provinění nelze odpustit. Neodmítejte pomoc ze strany rodinných příslušníků. Nejde jim o to, aby kontrolovali váš soukromý život, chtějí jen pomoci. V červnu přichází ta pravá doba k nasměrování nadřízených cestou, kterou chcete, aby se vydali. Povýšení je na dosah.

Charakteristika znamení Váhy

Měsíční horoskop pro znamení Váhy

Roční horoskop 2016 pro znamení Váhy

Horoskop na červen 2016 pro znamení Štír

štír

V červnu vás čeká pomyslné znovu nadechnutí. Pokud jste si mysleli, že na určité věci už je pozdě, mohli jste se jednoduše mýlit. Jde jen o to, abyste byli zcela přesvědčeni o tom, co děláte. Dávejte si pozor na zbytečné výdaje. Nemáte příliš mnoho na nesmyslné rozhazování, každý finanční obnos, který opustí vaši kapsu, je nutné dobře promyslet. Od 17. června se ke slovu dostává Venuše a začínají se dít věci. Emoce se projeví v celém svém barevném spektru a vám se na malou chvíli zatočí hlava radostí z toho, co cítíte. Zadaní i nezadaní Štíři v červnu zkrátka pochopí, co to znamená být zamilovaný. Úpravy bytu nebo domu budou muset v tomto měsíci počkat. Na práce máte jiné věci, můžete ale drobnými domácími pracemi pověřit rodinu. V práci jde do tuhého a vy máte konečně možnost ukázat, že váš intelekt je téměř bezmezný. Nezapomeňte se dále vzdělávat.

Charakteristika znamení Štír

Měsíční horoskop pro znamení Štír

Roční horoskop 2016 pro znamení Štír

Horoskop na červen 2016 pro znamení Střelec

strelec

Jako by pro vás romantický máj nic neznamenal, v červnu nastává ta pravá romantika. Nebudete vědět, kam radostí skočit, čeká vás hned několik společenských událostí, na kterých můžete s velkou pravděpodobností potkat vysněnou polovičku. Pozor, aby se vám láska nezajedla. Od poloviny měsíce vás čeká klik na poli vztahovém. Vycházet budete se všemi svými blízkými, dokonce i s pseudo kamarády, které jste dříve nemuseli ani cítit. Hlídat byste se měli ve vyjadřování, váš ostrý jazýček není každému po chuti. Zadaní Střelci si budou muset na harmonické dny chvíli počkat, začátek června bude náchylný na vyvolávání hádek. Rodina vás žádá o laskavost, která je spojena s větší finanční investicí. Ať už na ni nahlížíte z jakékoliv strany, jen tak vás nemine. Je na čase přestat se jí vyhýbat. Saturn vás sice drží finančně zpátky, v budoucnu si však polepšíte.

Charakteristika znamení Střelec

Měsíční horoskop pro znamení Střelec

Roční horoskop 2016 pro znamení Střelec

Horoskop na červen 2016 pro znamení Kozoroh

kozoroh

Hvězdy vám v červnu pořádně zamotají hlavu, vy ale stojíte pevně na zemi. Nebraňte se změně za každou cenu, někdy to může být k dobru věci. Prakticky založení Kozorozi pocítí vlnu emocí, vedle z toho nebudou jen oni sami, ale také jejich okolí. Čeká vás důležitý rozhovor, při kterém nebude nejlepší dělat si legraci. Některé věci je nutné brát vážně. Nezadaní Kozorozi mají šanci potkat sympatický protějšek. Hvězdy našeptávají, že kvůli tomu nemusejí cestovat na druhou stranu světa. Stačí se jen ohlédnout přes rameno. S velkou podporou rodiny se vám podaří zrealizovat sen, který již dlouhou dobu zraje ve vaší mysli. Pokud si nejste na sto procent jisti, zda se do něj máte pouštět, odpověď vám poskytne vaše vlastní srdce. V práci se vám podaří uvést do chodu postup, který všem ušetří spoustu času a peněz. Škoda jen, že jej nemůžete prezentovat jako vás osobní úspěch.

Charakteristika znamení Kozoroh

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh

Roční horoskop 2016 pro znamení Kozoroh

Horoskop na červen 2016 pro znamení Vodnář

vodnár

Červen je pro vás takovým druhým květnem. Bude plný romantiky a lásky, čeká vás také erotické dobrodružství a spousta zážitků s vaší druhou polovičkou. Až do poloviny měsíce jste velmi silní v komunikaci a daří se vám vydiskutovat si takové podmínky, jaké si zasloužíte. To se odrazí v pracovním prostředí, kde s vámi najednou budou chtít všichni sdílet jeden tým. Erotika a vášeň prostupuje celou vaší osobou, v červnu nemyslíte na nic jiného než na to, jak svůj protějšek potěšit. Nejraději byste se zamkli do ložnice a vůbec nevycházeli. To se odrazí na vaší náladě, rodina chce všechen svůj volný čas trávit s vámi. Jste samý úsměv a radost rozdáváte na potkání. Kromě toho jste také velice kreativní. V práci se vám podaří přijít na kloub problému, se kterým si neví rady i mnohem větší profíci než jste vy. Čeká vás za to velká odměna.

Charakteristika znamení Vodnář

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář

Roční horoskop 2016 pro znamení Vodnář

Horoskop na červen 2016 pro znamení Ryby

ryby

Pohyb planety Mars vám zaručí přísun energie, máte pocit, že dokážete cokoliv, i když to není tak úplně pravda. Není ale na škodu si myslet, že ideály, které plodíte ve své hlavě, je možné uvést do reality. Můžete se o to alespoň pokusit. Čeká vás několik cest do zahraničí, červen je také ideální k plánování výjezdů po celý zbytek roku. Budete organizačně schopní a na vaše požadavky bude každý jen kývat. Nedostatkem vašeho zájmu již značně trpí vaše rodina. Cítíte, že už je skoro pozdě, ale v práci vás něco nutí setrvat dlouhé hodiny po skončení pracovní doby. Vždy si to ale vyčítáte. Také na milostném poli se stahují bouřkové mraky. Nejde o nic zásadního, přesto byste se měli snažit vyřešit problémy ještě před tím, než se stanou neřešitelnými. Již dávno zapomenutá investice začíná konečně nést své plody. Jste mile překvapeni, protože už jste na ni skoro zapomněli.

Charakteristika znamení Ryby

Měsíční horoskop pro znamení Ryby

Roční horoskop 2016 pro znamení Ryby

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

MÁTE RODINNÉ PROBLÉMY?
Ráda vám poradím, jak je vyřešit! Zavolejte mi na 906 70 20 20 *

Klára

LITUJETE ROZCHODU?
Dokážete k sobě opět najít ztracenou cestu? Vyložím vám karty, zavolejte mi na 906 70 20 20 ...

Nikola

MÁTE V PENĚŽENCE JEN PRŮVAN?
Kdy se vaše finanční situace zlepší? Za pomoci karet vám odpovím! Zavolejte mi na ...

Samuel

JISKŘIVÉ OKAMŽIKY VE VAŠEM VZTAHU JIŽ DÁVNO POMINULY?
Znovuobjevte kouzlo lásky! Zavolejte mi na 906 70 20 20

Ester

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama