Horoskop na červenec 2016

Podívejte se spolu s námi do budoucnosti a nechte se inspirovat, jak co nejlépe prožít první polovinu prázdnin, například na co se můžete těšit a čeho se naopak vyvarovat.

Pár na pláži

Horoskop na červenec 2016 pro znamení Beran

Beran

První červencové dny se potáhnou jako lžička medu, to vám ale vůbec nevadí, stále ještě zbývá dostatek času, kdy můžete dohnat zanedbanou práci. V druhé polovině měsíce na vás čeká velké překvapení, které se bude týkat vašich nejbližších. Do 11. července musíte vyřešit problém z minulosti, který se za vámi plazí jako temný stín. Hned následující den už bude po vašem boku stát Venuše s Merkurem, kteří vám dodají dostatek sil a sebevědomí k vyřešení jakékoliv starosti. Díky vaší vrozené schopnosti se ze všeho vypovídat bude červenec jedním z nejúspěšnějších měsíců tohoto roku. Letní lásky se ke slovu dostanou v posledních dvou týdnech. Na to, abyste si rozuměli se svou vlastní rodinou, musíte hovořit speciální řečí. Již se ji nějakou dobu učíte, ale stále vám to nejde. Kvůli tomu budete ještě pořád narážet na drobné spory a neshody. Na dovolenou se vydejte v prvních dvou červencových týdnech. V práci nic nezmeškáte a vrátíte se s vyvětranou hlavou.

Charakteristika znamení Beran

Měsíční horoskop pro znamení Beran

Roční horoskop 2016 pro znamení Beran

Horoskop na červenec 2016 pro znamení Býk

býk

Červenec se rozjíždí v rychlém tempu, musíte naskočit na ujíždějící vlak, i když vám vaše vlastní podstata velí zpomalit. Venuše vám radí nabrat si toho na začátku měsíce co nejvíce, nebojte se, že byste to nezvládli. Budete soustředění a orientovaní na detail, nic víc nepotřebujete. Pokud si za většinou ze svých činností představíte vaši drahou polovičku, dařit se vám bude ještě více. Je totiž vaším pohonným motorem. Nezadaní Býci se mohou těšit na pestré milostné nabídky. Červenec je plný vášnivého dobrodružství. Harmonie a soulad v rodině je vykoupen vaší bezbřehou trpělivostí. Dívejte se na vše pozitivně a uvidíte, že slunce hned bude svítit tak nějak jasněji. Skepsi a kritiku si nechte na později, ještě jich jednou bude zapotřebí. V polovině měsíce vám začne docházet energie. Záměrně se vyhýbáte složitějším úkolům a i ty snadné dost odbýváte. Dělejte tak, aby si toho nevšimli nadřízení. Jinak vás čeká pohovor na koberečku.

Charakteristika znamení Býk

Měsíční horoskop pro znamení Býk

Roční horoskop 2016 pro znamení Býk

Horoskop na červenec 2016 pro znamení Blíženci

blíženci

Červenec hýří barvami a sliby úspěšného a spokojeného měsíce. Nabízí se hned několik možností, jak si přivydělat, a ani vás to nebude stát moc sil. Uvědomíte si, že mnohem lépe pracujete pod mírným tlakem, nevydržíte na jednom místě a neustále hledáte nějakou činnost. V červenci se zkrátka cítíte jako ryba ve vodě. Podaří se vám našetřit si takovou rezervu, že chvíli propadnete představě, že jste jaksi za vodou. Jupiter vás tiše nabádá, abyste v milostném životě opustili pevné břehy a zkusili něco nového. Nezadaní Blíženci najdou spřízněnou duši, které se budou moci svěřit úplně se vším. Prázdniny už jsou v plném proudu a vy jste ještě nezačali myslet na to, kam letos na dovolenou. Rychle něco vyberte, potomci by vám to neodpustili. V práci budou zcela jasně viditelné vaše kvality týkající se komunikace a intelektu. Nezůstanou bez povšimnutí a díky vaší prořízlé puse opustíte svou dosavadní pozici a posunete se hodně nahoru.

Charakteristika znamení Blíženci

Měsíční horoskop pro znamená Blíženci

Roční horoskop 2016 pro znamení Blíženci

Horoskop na červenec 2016 pro znamení Rak

Rak

Měsícem červenec vrcholí pro Raky období úspěchu. Nacházíte se na pomyslném vrcholku svých sil. Pusťte se, co čeho se vám jen zachce, všechno bude fungovat. Do 11. července dohlíží na vaše dobré dny také Venuše. Díky ní budete plní lásky a porozumění. Hvězdy radí rozmazlovat nejen své blízké, ale také sebe. Pohlaďte svou duši i tělo, nikdo jiný si to víc nezaslouží. Dávejte na sebe však pozor, hrozí vám menší karambol nebo nehoda. Venuše a Mars vám v červenci nadělí neodolatelný sex-appeal. Doslova k nakousnutí budou všichni Raci, nejen ti nezadaní. Jste doslova posedlí zvelebováním rodinného hnízda. Chcete, aby každý kousek vašeho příbytku křičel, že jde o šťastný domov. Jste sami sebou nadšení, jak se vám všechno daří. Pouštíte se do dalších a dalších povinností, vaše nadšení nebere konce. V polovině měsíce najednou přijde podivný impulz a vy se cítíte ztracení. Brzy to ale přejde.

Charakteristika znamení Rak

Měsíční horoskop pro znamení Rak

Roční horoskop 2016 pro znamení Rak

Horoskop na červenec 2016 pro znamení Lev

Lev

Až do 22. července pocítí všichni Lvi duchovní harmonii a rovnováhu vnitřních sil. Slunce stojí při vás a radí vám, abyste se pokusili v praxi zúročit všechno, co jste se zatím naučili. Jste klidní a vyrovnaní, překvapivě i vaše emoční hladina je v rovnováze, nehrozí žádné výkyvy, na které je u vás vaše okolí už zvyklé. Snažte se si červenec pořádně užít, podobně příjemný měsíc už se asi do konce roku nebude opakovat. V červenci budete také oplývat krásou, a to nejen tou fyzickou, ale také duševní. Lepí se na vás skoro každý, kdo kolem vás projde. Vybírejte ale s rozvahou, máte velkou šanci udělat dojem na někoho, kdo vás bude po vašem boku provázet celý život. Trochu mraků na jinak klidnou oblohu přinese Mars, v rodinné sféře se objeví problémy a nastanou hádky. Máte neustálý pocit, že okolí si za vašimi zády něco šeptá, a nechce vám to říct. Jsou to ale naštěstí jen vaše domněnky. Merkur vám ukazuje způsoby, jak si přivydělat. Neodmítejte žádnou pracovní ani obchodní nabídku.

Charakteristika znamení Lev

Měsíční horoskop pro znamení Lev

Roční horoskop 2016 pro znamení Lev

Horoskop na červenec 2016 pro znamení Panna

panna

Červenec bude plný společenských událostí, na kterých nasbíráte mnoho pracovních i soukromých kontaktů. Všechny pečlivě uschovejte, budou se vám v budoucnu hodit. Jupiter vás směle postrkuje cestou štěstěny, aniž byste si toho sami všimli. Přestaňte si dělat hlavu z toho, že někteří lidé na světě nemají to, co máte vy. Nějakou tu spokojenost a radost ze života si přece zasloužíte. Od 12. července se obrátíte do svého nitra, díky tomu budete trochu přecitlivělí, což nebude po chuti vašemu partnerovi. Trochu odstup byste si měli dát také při řešení rodinných záležitostí. Ne každý je zvědavý na vaše výstupy, především mladším účastníkům jsou spíše pro smích. V práci vám to přestává jít od ruky a rozhodnete se své případné neúspěchy schovat za práci svých kolegů. Jinými slovy, snažte se v červenci pracovat v týmu. Váš čas ještě přijde, do té doby ale sbírejte síly ukrytí za zády kolegů. Nic zlého se vám stát nemůže.

Charakteristika znamení Panna

Měsíční horoskop pro znamení Panna

Roční horoskop 2016 pro znamení Panna

Horoskop na červenec 2016 pro znamení Váhy

Váhy

Potřebovali jste k tomu šest předcházejících měsíců, abyste konečně vylezli z krunýře a dívali se na svět vlastníma očima. Pokvete jako květina po dešti, už po 12. červenci stavíte svá vlastní rozhodnutí a volíte si vlastní cestu. Nehleďte na pohledy okolí, na jejich názoru by vám mělo záležet nejméně. Hlavu byste si spíš měli dělat z finančního zabezpečení, na účtu toho už moc nezbývá a další přísun peněz je v nedohlednu. Hlady ale neumřete, stačí jen trochu toho zdravého rozumu. Pěknou řádku ctitelů vám do cesty posílá Venuše. Neztrácejte hlavu z každým z nich, ale pečlivě si vybírejte, s kým budete chtít v ložnici prožít dosud nečekané dobrodružství. Vaši rodinní příslušníci si již zvykli na to, že jste tady pro ně kdykoliv se ozvou. V červenci je ale všechno jinak. Jen jim to musíte nějak šetrně oznámit. Máte přece právo na svůj vlastní život. Za náhlé změny nálad může Merkur. Zkuste se nad ně povznést a dodržet přesně každou schůzku, kterou jste si domluvili.

Charakteristika znamení Váhy

Měsíční horoskop pro znamení Váhy

Roční horoskop 2016 pro znamení Váhy

Horoskop na červenec 2016 pro znamení Štír

štír

Obrovský příval energie cítíte doslova na vlastní kůži. Jako divokého koně vás dopředu žene planeta Mars. Jste pozitivně naladění a věříte ve vlastní kroky, proto se vám bude dařit vše, na co jen sáhnete. Bohužel to neplatí pro každou oblast, a to například právě pro lásku. Do 12. července se vám ještě bude dařit komunikovat s opačným pohlavím, po tomto datu však jako byste se uzavřeli do sebe a už z vás nevypadne ani kloudné slovo. Touha mazlit se a dotýkat jeden druhého se v polovině měsíce vytratí a vy se stanete někým jiným. Partnera to bude mrzet, protože si bude myslet, že je to jeho vina. Zkuste mu vysvětlit, že je v tom nevině. Rodina se těší na každoroční dovolenou, což pro vás znamená dostihový závod. Zkuste to letos vymyslet tak, abyste si skutečně odpočinuli. S přísunem energie to bude lehčí i v práci. V polovině měsíce potkáte vlivnou osobu, která bude ochotná investovat nebo se přimluvit za váš projekt. Buďte vděční a nehádejte se.

Charakteristika znamení Štír

Měsíční horoskop pro znamení Štír

Roční horoskop 2016 pro znamení Štír

Horoskop na červenec 2016 pro znamení Střelec

strelec

V červenci byste se měli na chvíli zastavit a zaměřit se na své nitro. Nejde o žádnou ironii, ale o to, abyste našli vnitřní klid a pokusili se povznést nad nešvary, které vás doposud trápily. Díky tomu by se vám mohlo podařit odblokovat některé z nepříjemných vlastností nebo zlozvyků. Pomyslně zahoďte vše staré a nefunkční a soustřeďte se na nové věci. Od poloviny měsíce vám k tomu budou nápomocny planety Merkur a Venuše. Díky té se budete cítit jako znovuzrození a budete mít pocit, že můžete celý svět změnit k obrazu svému. Není to tak úplně pravda, ale minimálně začít můžete u svého partnera, ten vám bránit nebude. Rodina vám začíná jasně naznačovat, že se jí nelíbí, jak málo času trávíte doma. Jistý time management je na místě, ale nenechte se hlavně vydírat. V rámci své práce vystupujete trochu jako vizionář. Máte dobré nápady a daří se vám jasně a stručně odhadnout potřebné náklady.

Charakteristika znamení Střelec

Měsíční horoskop pro znamení Střelec

Roční horoskop 2016 pro znamení Střelec

Horoskop na červenec 2016 pro znamení Kozoroh

kozoroh

Jestliže jste doposud tvrdli na jednom místě, v červenci se konečně rozhoupete a pustíte se do akce. Na začátku měsíce vás sice ještě stále ovládá flegmatický Saturn, v polovině měsíce jej však vystřídá aktivní Mars, a to se hned vše začne točit na plné obrátky. V prvních dvou červencových týdnech budete řešit především svou kariéru, v dalších dvou týdnech se ke slovu dostane rodina. V práci byste se každopádně i v druhé polovině měsíce měli držet zpět. Hrozí velký konflikt s někým narozeným pod nadvládou Berana. Cesty vašeho srdce má v tomto měsíci v rukou Venuše. Projeví se mírnou žárlivostí a velkou dávkou sentimentu. Začátek prázdnin pro vaši rodinu znamená jediné, rodinné výlety. Nepřipravte své blízké o tuto radost a naplánujte letos něco obzvlášť zábavného. Na obchodních jednáních a pracovních schůzkách se pořádně soustřeďte. Jinak vám mezi prsty proteče příležitost, která už se nemusí víckrát opakovat.

Charakteristika znamení Kozoroh

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh

Roční horoskop 2016 pro znamení Kozoroh

Horoskop na červenec 2016 pro znamení Vodnář

vodnár

Prázdniny teprve začaly a vy už jste unavení. Příliv energie vám zastavila planeta Merkur, kvůli ní se vám nic nedaří a úkoly a povinnosti se vám jen kupí na hromadě. Naplánujte si letní volno už na začátek prázdninových měsíců, nabere nějaké síly a lépe se pak poperete s případnými problémy. Od 14. července se vám do cesty postaví Venuše a Merkur. Schovávají si pro vás velké překvapení. V rámci letní dovolené si vyhraďte několik dní jen pro svého partnera. Je jedno, co budete dělat, zda lenošit nebo skákat padákem, hlavně buďte spolu. Pokud se chcete vázat, udělejte to v první polovině měsíce. V posledních dvou týdnech budete chtít být raději sami. V rámci rodiny se na vás obrátí někdo, kdo potřebuje povzbudit a nasměrovat správnou cestou. S radostí se toho ujmete. Stejně tak rádi děláte mentory dětem, přijdete si jako rovní partneři. V práci se místo snění věnujte skutečným problémům. Hvězdy radí neutrácet, ale šetřit.

Charakteristika znamení Vodnář

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář

Roční horoskop 2016 pro znamení Vodnář

Horoskop na červenec 2016 pro znamení Ryby

ryby

Letní slunovrat značí pro znamení Ryb období plné splněných přání. Až do 22. července se budete věnovat jen a jen sobě, dopřejete si vše, po čem jste doteď toužili, a neměli čas si to splnit. Na řadu přijdou také vaše koníčky a oblíbené aktivity. Sladké potěšení vám přinesou planety Slunce, Merkur, Mars i Venuše. Můžete se tedy těšit i na to, že váš sexuální život nezůstane v žádném případě ochuzen. Červenec, to je jedním slovem romantika. S partnerem si budete užívat jeden druhého, na nebi není ani jeden mráček. Rodinní příslušníci tráví rádi čas ve vaší společnosti. Umíte totiž naslouchat a rozdáváte rady bez zbytečných připomínek. V práci se konečně dostane na řadu váš bláznivý projekt. A světě, div se, na vaši stranu se postaví dostatek kolegů i nadřízených, abyste se sami mohli pustit do jeho realizace. Věřte si a uvidíte, že konečný výsledek bude stát za to.

Charakteristika znamení Ryby

Měsíční horoskop pro znamení Ryby

Roční horoskop 2016 pro znamení Ryby

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

BUDE VAŠE MANŽELSTVÍ ŠŤASTNÉ?
Hvězdy vám odhalí pravdu, zavolejte mi! Astroložka Valerie

Valerie

KDE NAJDETE SVOU DRUHOU POLOVIČKU?
Hvězdy vám poradí! Kontaktujte astroložku Bertu

Berta

Již od dětství jsem nadána silnou intuicí a cítěním, které se časem rozvíjelo. Své první karty jsem dostala od paní ...

Eleanor

MÁTE RODINNÉ PROBLÉMY?
Ráda vám poradím, jak je vyřešit! Zavolejte mi na 906 70 20 20 *

Klára

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama