Horoskop na leden 2017

V prvních dnech nového roku můžeme udělat mnoho změn a stanovit různá předsevzetí, co bychom mohli letos dokázat. Přesvědčte se sami, jaké vykročení do nového roku vás čeká podle hvězd a jaký bude pro vás první měsíc roku 2017!

Leden

Horoskop na leden 2017 pro znamení Beran

Beran

Berani na začátku nového roku příjemně zpomalí své tempo. Život s vámi klidně plyne a nemusíte se obávat žádné velké bouře. Jen v milostném životě to s vámi sem tam trochu zahoupe. Občas si totiž nejste příliš jisti tím, co děláte. Vaše mysl se ráda vrací do minulosti, kde naráží na staré lásky. Obecně nejproduktivnější období vás čeká mezi 4. a 11. lednem. Na maximu budete nejen se svou fyzickou kondičkou, ale také mentálním vybavením. I když je to pro Berany překvapivé, v lednu se vám po sexuální stránce moc nedaří. Mnohem raději se uchýlíte k romantickým vyznáním a platonickým zamilováním. Na poli rodinném se schyluje k menším neshodám, kterým byste se nejraději vyhnuli. Pokud se nechcete hádat, ukliďte se do ústraní především kolem úplňku. Dejte si pozor na jakékoliv finanční výdaje, hlavně ty spojené s neprověřenými osobami. Zapomenout byste měli i na investice do umění.

Charakteristika znamení Beran

Měsíční horoskop pro znamení Beran

Roční horoskop 2017 pro znamení Beran

Horoskop na leden 2017 pro znamení Býk

býk

Rok 2017 slibuje Býkům jedno velké šťastné období. Slunce se postará o neutuchající přísun energie, díky které se vám podaří zdolat i to neskutečné. Budete výkonní a silní po stránce fyzické i duševní. Kromě toho se kolem vás točí nejedna dobrá příležitost, ke které se brzy najdete cestu. Dařit se vám zkrátka bude na poli pracovním i domácím. K tomu všemu si v lednu najdete čas také na zábavu a společnost. Od 3. ledna se o vaše milostné vyžití postará Venuše s Merkurem. Opačné pohlaví na vás doslova nechá oči. Dobře se budete cítit i doma, v minulých týdnech jste tvrdě pracovali na tom, aby to u vás vypadalo jako v dokonalém hnízdečku. Ještě stále je ale co upravovat, nebojte se menších rekonstrukcí. 12. ledna se k vám dostane pracovní nabídka, která se neodmítá. Je na čase, abyste zúročili své zkušenosti a konečně se dostali do vedení týmu.

Charakteristika znamení Býk

Měsíční horoskop pro znamení Býk

Roční horoskop 2017 pro znamení Býk

Horoskop na leden 2017 pro znamení Blíženci

blíženci

Blížencům letos mrazivá zima prostě nesedí. Nebude se vám chtít dělat vůbec nic, jen nečinně sedět na místě a přemýšlet. Mějte se ale na pozoru, při takovém nic nedělání vám může ledacos utéct přímo před očima. V práci si navíc nevíte rady s kolegou, který vám strašně leze na nervy. Ruku na srdce, ani doma to není právě procházka růžovou zahradou. Od 12. ledna se ale vše v lepší obrání, pomůže vám především Merkur a Slunce. Hvězdy radí držet při komunikaci s opačnou polovičkou jazyk za zuby. Nejste spokojeni sami se sebou a na druhých hledáte zbytečné chyby. S rodinnými příslušníky se do křížku zase pustíte proto, že máte každý jiný pohled na svět. Napětí u stolu zachrání ti nejmenší svou snahou a šikovností. Kritikou se oháníte i v práci, přitom byste jako typičtí Blíženci měli spíše diplomaticky mlčet. Za touto vaší náladou stojí nepřející Mars.

Charakteristika znamení Blíženci

Měsíční horoskop pro znamená Blíženci

Roční horoskop 2017 pro znamení Blíženci

Horoskop na leden 2017 pro znamení Rak

Rak

Začátek roku pro Raky vypadá jako pestré bufetové stoly. V nabídce je skutečně všechno a je jen na vás, po čem sáhnete. Venuše a Mars se postarají o to, aby vám při jakékoliv volbě bylo příjemně. Oblíbení jste především ve společnosti, v lednu projdete mnoha profesními i soukromými schůzkami, z nichž některé budou signifikantní pro vaši další budoucnost. Táhne vás to do zahraničí, kde byste si rádi rozšířili omezené obzory. Dařit se vám bude i v lásce, celý měsíc si budete připadat velmi přitažliví, z toho v posledním lednovém týdnu to bude skutečně pravda. Nezadaní Raci by měli vyhledávat příjemné prostředí, kde mohou narazit na neméně příjemný protějšek. V posledních týdnech jste byli na své blízké extrémně milí, v tomto čase se vám začne péče vracet zpět. Uprostřed měsíce se vám naskytne příležitost k finančnímu přilepšení.

Charakteristika znamení Rak

Měsíční horoskop pro znamení Rak

Roční horoskop 2017 pro znamení Rak

Horoskop na leden 2017 pro znamení Lev

Lev

Pro Lvy bude vstup do nového roku znamenat pozitivní myšlení a vzrůstající sebevědomí. Daří se vám především na poli kreativním, od 15. ledna si přijdete na nemalou finanční odměnu právě díky neutuchající fantazii. Druhá polovina měsíce bude pod nadvládou Slunce, které se neumí rozhodnout, zda vám má poslat více energie nebo lenosti. I kdybyste počítali s horší variantou, máte naštěstí v zásobě tolik sil, že se na vás výpadek energie nijak neprojeví. Až doteď jste si vůbec nebyli jistí tím, zda své city investujete správným směrem. Na začátku roku 2017 je této nejistoty konec, rázně se rozhodnete pro svůj cíl a půjdete si za ním. Venuše přestane konečně vnášet jiskřivou náladu do vašich rodinných setkání a vy si můžete užít společná setkání bez nekonečných výtek. Merkur vám pomůže vyhnout se konfliktům. V lednu si můžete dovolit investovat i utrácet za drahé dárky.

Charakteristika znamení Lev

Měsíční horoskop pro znamení Lev

Roční horoskop 2017 pro znamení Lev

Horoskop na leden 2017 pro znamení Panna

panna

Hvězdy se v lednu postarají o to, abyste zpětně mohli tento měsíc označit za jeden z nejúspěšnějších ve vašem životě. Slunce se postará o vaši vnitřní stabilitu, Pluto a Merkur mají na svědomí vaši oblíbenost mezi přáteli. Vaší nejsilnější vlastností bude komunikace, díky svému jazýčku se dokážete vždy dostat tam, kam potřebujete. Pozor si dávejte jen při rodinných setkáních a milostných schůzkách. Ne vždy je třeba pouštět na jazyk to, co máte na srdci. Nezadané Panny mohou proudem slov okouzlit vhodný protějšek. Ty zadané se pak musejí potýkat s malými neshodami. Bouřlivé dny je třeba v tomto měsíci očekávat také v rodině. Nepouštějte se hned do hádek a raději vyčkejte, co se z daného konfliktu vyvine. V polovině měsíce již budete tak vytrénovaní, že budete umět podobným hádkám předcházet. Venuše vás svádí k nákupům, kterých byste se měli vyvarovat.

Charakteristika znamení Panna

Měsíční horoskop pro znamení Panna

Roční horoskop 2017 pro znamení Panna

Horoskop na leden 2017 pro znamení Váhy

Váhy

Rozjezd roku 2017 nebude probíhat ve znamení velkých úspěchů, ale ani velkých proher. Potýkat se budete spíše s omezeným přemýšlením svých blízkých. To jediné vám bude ležet na srdci, protože tohle jejich chování bude ovlivňovat i vás život. Značného omezení se dočkáte také v kruhu rodinném, tam už jste si ale na nějaké ty narážky zvykli. Naslouchejte spásnému Jupiteru, který pro vás má radu na každou bolístku. Od 10. ledna nastává ve vašem životě období romantiky. Těšit se můžete nejen z příjemných chvil ve společnosti vaší drahé polovičky, ale také z vášnivých sexuálních zážitků. Zapracujte na své náladovosti, která by mohla všechno pokazit. Pokud si na začátku měsíce tak trochu máknete, k jeho konci vás čeká zasloužená odměna. Vypořádat se musíte s velkým problémem, který na svých bedrech nese mužské zastoupení vaší rodiny. Slunce a Merkur nabádají k opatrnosti při placení.

Charakteristika znamení Váhy

Měsíční horoskop pro znamení Váhy

Roční horoskop 2017 pro znamení Váhy

Horoskop na leden 2017 pro znamení Štír

štír

Leden bude pro zrozence znamení Štír plný radostných výbuchů. Venuše s Marsem se postarají o to, aby vám všechno šlo jako na provázku. Od 12. ledna budete soustředění a praktičtí, spolehnout se můžete především na své plánovací schopnosti. Vydejte se na úřady, pro razítka, překlady nebo dokumenty. Budete na 100 procent úspěšní. V lednu na vás čeká láska jako z románu. Následujte své srdce a utište rozum, jen tak se vám podaří dosáhnout milostného štěstí. Rodinní příslušníci vás budou milovat, protože umíte naslouchat a nikoho nesoudíte. Všichni si k vám budou chodit pro radu a pohlazení. Cítíte, že leden je tím vhodným měsícem k naplnění vašich snů. Nebojte se počátečních nedorozumění a běžte si za svým. Právě v lednu se vám může podařit dostat se na pozici, po které už dlouho toužíte.

Charakteristika znamení Štír

Měsíční horoskop pro znamení Štír

Roční horoskop 2017 pro znamení Štír

Horoskop na leden 2017 pro znamení Střelec

strelec

První týdny nového roku nebudou v případě Střelců tak růžové, jak je u nich zvykem. Saturn a Merkur zbrzdí vaše aktivity svou střídmostí a postarají se o to, že vám bude chybět energie. Držte se zpátky s nápady v pracovní i milostné rovině a vyčkejte na lepší časy. Ani při jednání s drahou polovičkou vám nebude do skoku, budete se cítit nervózní a zbytečně rozladění. Jupiter vám bude pomalu našeptávat, kterým směrem se máte vydat, aby vše zas bylo tak jako dřív. Venuše vám bude v měsíci lednu více škodit než pomáhat. Díky jejímu vlivu budete nepříjemní, náladoví a ke svému partnerovi téměř až vyděračští. Kvůli pracovními vytížení se nebudete moci své rodině věnovat tak, jak byste chtěli. I to se podepíše na vaší náladě. Výkyvů vašich nálad si samozřejmě všimnou také vaši kolegové. Nejvíce jim bude vadit, že na ně vytahujete soukromé záležitosti.

Charakteristika znamení Střelec

Měsíční horoskop pro znamení Střelec

Roční horoskop 2017 pro znamení Střelec

Horoskop na leden 2017 pro znamení Kozoroh

kozoroh

Začátek roku 2017 slibuje příznivý vítr do plachet. Hvězdy vám slibují po celou dobu přísun pozitivní energie, dobrou náladu a rozhodnou ruku při všech vážných rozhodnutích. Ať už se budete rozhodovat o změně práce, výměně partnera nebo jen nákupu něčeho do domácnosti, polovinu práce již hvězdy udělaly za vás. Venuše bude v lednu přidávat korunky do vašich kapes. V lednu byste se měli zaměřit na svůj milostný život. Zde více než kdekoliv jinde potřebujete dostatek energie. Může se vám totiž podařit slepit dávno rozbité střípky vztahu. Mars zase nabádá Kozorohy k tomu, aby se pustili do zušlechťování svého příbytku. Děkujte nebesům, že máte dostatek vkusu a umíte rozeznat kýč od krásného detailu. V práci se vám podaří zapůsobit na vlivného člověka. Jste totiž velmi přizpůsobiví a s ničím neděláte drahoty. Přijmete nové podmínky a zařadíte se na vyšší pozice.

Charakteristika znamení Kozoroh

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh

Roční horoskop 2017 pro znamení Kozoroh

Horoskop na leden 2017 pro znamení Vodnář

vodnár

I když si Vodnáři na začátku roku 2017 předsevzali změnu v téměř každém aspektu jejich života, nemusejí se bát, že se jejich život obrátí vzhůru nohama. Hvězdy vám slibuji klidné nebe a především Jupiter se postará o příjemné chvíle. Zelenou máte v manželském životě a na poli pracovních rozhodnutí. Věnovat byste se měli mezilidským vztahům, v této oblasti máte co vylepšovat. Díky bouřlivé fantazii se váš vztah pomalu dostává z šedivé všednosti. Nebojíte se totiž některé ze svých představ aplikovat ve své ložnici. S rodinnými příslušníky objevujete novinky na trhu a užíváte si společných chvil. Slíbili jste si, že se jim budete více věnovat, a to se vám zatím daří. Leden je jako stvořený pro nové podnikatelské počiny. Nebojí se žádné překážky a pomalu uvádíte svůj sen do skutečnosti. Dařit se vám bude především v oblasti umění.

Charakteristika znamení Vodnář

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář

Roční horoskop 2017 pro znamení Vodnář

Horoskop na leden 2017 pro znamení Ryby

ryby

Od prvního měsíce roku 2017 se odpojíte od davu a půjdete si vlastní cestou. Tato samostatnost vám přidá na elánu, budete se cítit jako znovu zrození. Venuše se po celý měsíc postará o to, abyste se cítili spokojení a až dětsky šťastní. Díky jiskře v oku budete doslova nepřehlédnutelní na jakémkoliv setkání. Od 12. ledna vám Merkur začne podsouvat troufalé plány. V lednu pocítíte silnou vlnu zamilování a ponoříte se do romantického plánování. Žijete si svou milostnou pohádku a vůbec vás nezajímá, jestli nejde jen o vaši představu. V rodině to v lednu bude jen samá legrácka a zábava. Rozhodnete se podobným večerům věnovat více dnů z měsíce a příbuzní vás za to budou milovat. V lednu se také naučíte povznést se nad problémy, které by vám ještě před časem nedaly spát. To vám paradoxně umožní se dostat k lépe placené práci.

Charakteristika znamení Ryby

Měsíční horoskop pro znamení Ryby

Roční horoskop 2017 pro znamení Ryby

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

JAK ZÍSKAT ZPĚT ZTRACENOU LÁSKU?
Netrapte se a zavolejte mi! Díky výkladu karet to dokážeme! Zavolejte mi na 906 ...

Nikol

TRÁPÍTE SE POCHYBAMI O JEHO VĚRNOSTI?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Justýna

MÁTE RODINNÉ PROBLÉMY?
Ráda vám poradím, jak je vyřešit! Zavolejte mi na 906 70 20 20 *

Klára

ZMĚNILO SE VAŠE MANŽELSTVÍ V NOČNÍ MŮRU?
Nebuďte na trápení sami, pomohu vám! Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Karmen

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama