Horoskop na únor 2017

Co vám přinesou hvězdy v nejkratším měsící v roce? Štěstí, lásku nebo úspěch v práci? Nechte se inspirovat naším horoskopem, jak co nejlépe prožít nadcházejících 28 dnů!

Prosinec

Horoskop na únor 2017 pro znamení Beran

Beran

Vesmír se po celý měsíc únor postará o to, aby se vám dařilo. Dostatek energie vám dodá planeta Merkur, od prvního únorového týdne se k němu přidá Venuše, která zažhne vášeň ve vašem uhasínajícím milostném vztahu. Vynikat budete především v komunikaci, nebudete se bát řešit náročné úkoly. Dejte si pozor na určité typy obchodních partnerů, kteří vás chtějí jen využít ve svůj prospěch. Kolem 15. února se raději na pár dnů zamkněte doma, jedině tak si budete jistí, že se vám nic zlého nestane. Hvězdy si pro vás na tento měsíc připravily hned několik milostných překvapení. Využijte je všechny beze zbytku, výsledek bude ohromný. Práci se věnujete na 100 %, takže vám příliš volného času nezbývá. Neplýtvejte s ním na domácí úklid a podobně, ale užijte si co nejvíce se svými blízkými. Profesně se bude dařit nejen podnikatelům, ale také osobám zaměstnaným

Charakteristika znamení Beran

Měsíční horoskop pro znamení Beran

Roční horoskop 2017 pro znamení Beran

Horoskop na únor 2017 pro znamení Býk

býk

Býci se musí v únoru především zklidnit. Pro nějaké to vyhazování z kopýtka zkrátka není tento měsíc vhodný. Budete-li se držet trochu zpátky, nehrozí vám žádná komplikace. Od 7. do 25. února se vám do cesty postaví Merkur. To bude mít za následek vaši rozladěnost, nervozitu a vnitřní nejistotu. Na pomoc vám přispěchá Slunce, díky jemuž budou vaše dny naplněné přátelstvím a rodinnými příslušníky. Jasně a zřetelně si vzpomínáte na nedávnou erotiku, která otřásala vaší ložnici. Ta je teď nenávratně pryč a vy se živíte jen matnými vzpomínkami. Zaměřte se na přátele, bude vám trochu veseleji. Do skoku vám nebude při pohledu na rodinný rozpočet. Nelámejte si příliš hlavu a vezměte to zvesela, ještě stále máte čím zaplatit byt. Rodinná pokladna se bohužel nenaplní ani v nejbližších měsících. S většími výdaji počkejte a věnujte se raději rozjímáním nad uměleckými díly.

Charakteristika znamení Býk

Měsíční horoskop pro znamení Býk

Roční horoskop 2017 pro znamení Býk

Horoskop na únor 2017 pro znamení Blíženci

blíženci

Blíženci jsou v únoru zkrátka a jasně miláčky zvěrokruhu. Optimismus vám do žil vlévá samo Slunce a až do 25. února si můžete užívat bystrý úsudek, o který se postará planeta Merkur. Kdyby vám k tomu ještě chyběla trocha štěstí, přispěchá s ní Jupiter. Máte nejlepší možnost věnovat se tomu, co vás dělá šťastným. Od 15. do 24. února vás navíc čeká nejedno překvapení. Jste obletování opačným pohlavím v takové míře, že vám to až začíná být nepříjemné. Na milostné zážitky si ale nemůžete stěžovat. Inspiraci nabíráte v klidu domova. Nevíte-li si rady, na pomoc vždy přispěchají rodinní příslušníci. To se týká také praktických povinností, jako je údržba a úklid. Poslechnete radu blízkého člověka, což vám ušetří nějaký ten peníz. Ten můžete investovat do zvelebování rodinného hnízdečka nebo k pořízení větší investice.

Charakteristika znamení Blíženci

Měsíční horoskop pro znamená Blíženci

Roční horoskop 2017 pro znamení Blíženci

Horoskop na únor 2017 pro znamení Rak

Rak

Únor bude pro Raky zásadním mezníkem v jejich dosavadním milostném životě. Hvězdy vás nabádají k činům, které by vyřešily problémy, jež se vám kupí jeden na druhý. Napětí navíc zvyšuje Mars, k tomu se přidá Venuše, jež rozkolíbá klidně vody vašich emocí. Zastání můžete čekat od Merkuru, navede vás správným směrem při řešení nepříjemných situací. Na vztahovém poli to bublá a vře a vy již déle nevydržíte držet jazyk za zuby. Potřebujete něco změnit, s čímž vám pomůže Venuše. Nemůžete v sobě už déle dusit svou nespokojenost. Domov také nepřipomíná útulné hnízdečko, ale rozhrabanou slepičárnu. Trávíte co nejvíce času v práci, abyste se nemuseli dívat pravdě do očí. Rodina vás za to bude právem kritizovat. Není vhodná doma k finančnímu plánování, a tak jej odložte na neurčito. Také jednání s úřady bude trvat mnohem déle, než jste si mysleli. .

Charakteristika znamení Rak

Měsíční horoskop pro znamení Rak

Roční horoskop 2017 pro znamení Rak

Horoskop na únor 2017 pro znamení Lev

Lev

Lvi se mohou v měsíci únoru těšit především na zábavu. Jako by tomu snad někdy bylo jinak. Sršíte energií a na každém rohu vás čeká jen samé potěšení. Budete si užívat oblíbených činností, což není nijak v rozporu s časem, který trávíte se svou rodinou a přáteli. K totální spokojenosti už vám chybí jen výhra v loterii. A tak se alespoň pokoušíte o finanční přilepšení, což bohužel kvůli planetě Merkur nepůjde nijak lehce. Venuše nad vámi drží ochrannou ruku, což jinými slovy znamená, že se nemusíte bát, že vaše náruč zůstane prázdná. Od. 3. února začnete sklízet plody své činnosti, nikdo však neví, zda z toho bude mít radost, či smutek. Jako banda přátel si připadáte v blízkosti svých příbuzných. A to nehledě na věk a postavení. Notujete si na každé téma a ještě nedávné spory se vytratí kamsi do nenávratna. V práci projevujete svůj intelekt a kreativitu, což vzbudí závist kolegů.

Charakteristika znamení Lev

Měsíční horoskop pro znamení Lev

Roční horoskop 2017 pro znamení Lev

Horoskop na únor 2017 pro znamení Panna

panna

Panny toužící po pořádku a fungujících systémech se v únoru konečně dočkají svého. Rozum alespoň na chvíli zvítězí nad emocemi a věci se dají do pohybu. Do 25. února vám Merkur bude přihrávat pracovní příležitosti a bude také držet ochrannou ruku nad vaším zdravotním stavem. Jedinou třecí plochou se stane vaše ložnice. Vznášíte neadekvátní požadavky k vašemu protějšku, což způsobí nečekaný výbuch zlosti. Máte zkrátka velice odlišnou představu o romantice. Váš partner si zaslouží vysvětlení. Rodinné hnízdo potřebuje zvelebit a vy si to moc dobře uvědomujete. Zapojte všechny členy rodiny do projektu a uvidíte, jak se věc pohne k dobrému. Svůj cíl máte jasně vytýčený a nijak zběsile se k němu neženete. Pomalu krůček po krůčku plníte své povinnosti a získáváte potřebné kontakty. Nedovolte nikomu, aby vám tento promyšlený systém narušil.

Charakteristika znamení Panna

Měsíční horoskop pro znamení Panna

Roční horoskop 2017 pro znamení Panna

Horoskop na únor 2017 pro znamení Váhy

Váhy

Rok 2017 začal pro Váhy neklidně a ani jeho druhý měsíc nepřinese potřebné zklidnění. Právě naopak, budete přetřásáni vlevo a vpravo, až nebudete vědět, čí jste. Mírného zlepšení se dočkáte po 7. únoru, kdy se Slunce a Merkur postarají o zmírnění nervozity a přetažení. Nudit se ale rozhodně nebudete. V životě se vám přihodí pár zcela nečekaných událostí, které zahýbou vaší rovnováhou. Nejlépe na tom budou nezadané Váhy. Budou si užívat nečekaného zájmu zejména ze strany zrozenců Vodnáře. Zadané Váhy na tom budou o poznání hůře, čekají je vztahové třenice a nedostatek zájmu z opačné strany postele. Konflikty na rodinném poli se nějak pokusíte urovnat vy sami. Nebude to dobrý nápad, což zjistíte hned po tom, co vás do háje pošle hned několik vašich příbuzných. Dejte si pozor na impulzivní jednání, ke kterému vás nabádá Venuše. Velmi nebezpečné bude hlavně ve spojení s investicemi.

Charakteristika znamení Váhy

Měsíční horoskop pro znamení Váhy

Roční horoskop 2017 pro znamení Váhy

Horoskop na únor 2017 pro znamení Štír

štír

Zrozenci znamení Štíra v únoru doslova trpí. Nemají totiž žádné rozptýlení a běh nudných dní je doslova zabíjí. K tomu přispívá nesoustředěnost a vnitřní napětí, které má na svědomí planeta Merkur. Ne nadarmo si vaše okolí začne stěžovat na to, jak těžká je s vámi komunikace. Nezbývá vám nic jiného, než se na chvíli někam zavřít, a zpytovat svědomí. 18. února se ve vás probudí vaše lepší já, což ocení vaše drahá polovička. Dařit se vám bude také v podnikání. Jak budete v první polovině měsíce k nepoužití, v té druhé to svému milostnému partnerovi vynahradíte na měsíce dopředu. Tolik romantiky a něhy od vás nikdo nečekal. Někdo z vaší rodiny má neustále potřebu vás poučovat a soudit vás za způsob vašeho života. Kvůli tomu ztratíte chuť se účastnit rodinných setkání. Při jednání s nadřízenými byste si měli dát pozor na své ovládání. Neříkejte nic, co nejde vzít zpět.

Charakteristika znamení Štír

Měsíční horoskop pro znamení Štír

Roční horoskop 2017 pro znamení Štír

Horoskop na únor 2017 pro znamení Střelec

strelec

Střelci jsou únoru samá spokojenost. Slibně se rozjíždí vaše profesní kariéra i milostný život, planety zkrátka stojí po vašem boku. Mars vám dodává dostatek energie a Venuše vám pomáhá dokončit každý započatý projekt. Hvězdy vám také dodávají sílu a přesvědčení dostát svým novoročním předsevzetím. Máte šanci zatočit se svým největším zlozvykem, pusťte se do toho. Vašimi největšími úspěchy budou v únoru ty v milostném životě. Fantazii se zde meze skutečně nekladou a vy si uvědomíte, jak vám dlouhé měsíce mezi prsty utíkala ta nejlepší léta. V nejhorších chvílích se na vás budou obracet vaši přátelé, známí i rodinní příslušníci. Vědí totiž, že u vás dostanou dobrou radu bez zbytečného poučování. Váš rodinný rozpočet dostane nečekanou injekci z překvapivého zdroje. Vy jste si však dali za cíl mnohem větší rybu.

Charakteristika znamení Střelec

Měsíční horoskop pro znamení Střelec

Roční horoskop 2017 pro znamení Střelec

Horoskop na únor 2017 pro znamení Kozoroh

kozoroh

Hvězdy si pro vás v únoru připravily od každého trochu. Čeká vás nejedno překvapení, zklamání i radost. Za většinou z toho bude stát planeta Mars, která do vaší povahy zamíchá výbušnost i nečekané projevy romantiky. Díky tomu budete měnit náladu z minuty na minuty a budete na sebe kvůli tomu naštvaní. Trochu zklidnění vás čeká po 18. únoru, kdy na nebi konečně vysvitne slunce, a vy se budete cítit po dlouhé době plní optimismu. Dlouho na sebe nenechá čekat také dobrá zpráva týkající se profesního postupu. I když jste momentálně se svým vztahem naprosto spokojení, hvězdy vám do cesty postaví osobu ztělesňující veškerou vaši nejistotu. Dobře važte své kroky. Při rodinných setkáních se nevyhnete dohadům týkajícím se nemovitostí. Jde o nekonečné téma a vy uděláte dobře, když budete mlčet. Finanční přilepšení má podobu realizace vašich tajných nápadů.

Charakteristika znamení Kozoroh

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh

Roční horoskop 2017 pro znamení Kozoroh

Horoskop na únor 2017 pro znamení Vodnář

vodnár

Vodnáři se po celou dobu měsíce února budou cítit jako ryby ve vodě. Netuší, že hvězdy se pečlivě starají o to, aby pro ně každý den byl potěšením. Dařit se vám bude především v osobním životě. Všechno jede jako na drátkách a vy si zkrátka nemáte na co stěžovat. Narůstá vaše ego, což je ale předzvěstí něčeho zlého. Musíte se naučit ovládat, ne vždycky patří celý svět jen vám. Prostor pro realizaci nápadů budete mít až do 17. února, kdy po vašem bohu stojí Slunce. Už nikdy nebudete mít takovou příležitost uplatnit sám sebe na trhu, chopte se každé šance. V milostném životě toužíte po hlubším propojení se svým protějškem. Souznít budete jak v psychické, tak fyzické rovině. Na rodinném setkání potkáte člověka, který zaviní to, že se vám podlomí nohy. A to vůbec nemusí jít o erotické napětí. Tento měsíc je také jako stvořený k uzavření úvěru či finanční investice.

Charakteristika znamení Vodnář

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář

Roční horoskop 2017 pro znamení Vodnář

Horoskop na únor 2017 pro znamení Ryby

ryby

Slunce se od 15. února přesouvá přesně do vašeho znamení, nic víc už jste si nemohli přát. Vaše nálada nikdy nepadá k bodu mrazu, na každého se jen usmíváte a ve společnosti vás zkrátka milují. Nesnášíte nudu a snažíte se na každý den vymyslet nějakou aktivitu. Pokud s sebou vezmete své přátele, budou vám za takové zpestření velmi vděční. Výbornou náladu budete mít také díky tomu, že vám bude na 100 % klapat každý váš vztah, a to nejen ten milostný, ale především ty přátelské. Mějte ale na paměti, že nejsou přátele, jako přátele. Někteří vás za vašimi zády pomlouvají. Některé části vaší domácnosti by si zasloužily upgrade, vy jste ale velice nostalgičtí a nechcete vyhazovat nic, co ještě funguje. V příštích měsících vás to naštěstí přejde. V práci vás pomalu, ale jistě válcuje konkurence. Proto se rozhodnete vzít si na svá bedra ten nejtěžší úkol.

Charakteristika znamení Ryby

Měsíční horoskop pro znamení Ryby

Roční horoskop 2017 pro znamení Ryby

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

HLEDÁTE LÁSKU, ALE STÁLE BEZ ÚSPĚCHU?
Díky mému preciznímu výkladu karet se nám to podaří! Volejte mi na 906 70 ...

Adriana

BUDETE V NOVÉM PRACOVNÍM KOLEKTIVU OBLÍBENÍ?
Ráda vám odpovím! Pro přesný výklad používám kyvadlo! Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Monika

MÁTE STAROSTI?
Naučím vás životem procházet šťastně! Zavolejte mi na 906 70 20 20 *

Anežka

ZEVŠEDNĚL I VÁŠ VZTAH?
Chcete probudit vyhaslou vášeň? Spolu to dokážeme! Zavolejte mi na 906 70 20 20 ...

Juliana

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama