Horoskop na květen 2017

Měsíc květen je měsícem lásky a romantiky, a tak jistě nebude na škodu dozvědět se v horoskopu, jak ho můžete prožít právě vy. Jestli třeba nepotkáte novou lásku, či prožijete příjemný měsíc v kruhu rodinném, nebo alespoň dosáhnete úspěchu v zaměstnání.

divka v tresni

Horoskop na květen 2017 pro znamení Beran

Beran

Beranům se budou v květnu otevírat nové obzory na všech možných frontách, nejen na těch milostných. Čeká vás řada příjemných dní, kdy si budete moci užívat cestování, pracovní výhody a z toho plynoucí finanční ohodnocení. Merkur se postará o vaši intelektuální stránku, energický Mars vám zase bude až do 16. května posílat přívaly energie. Květen je měsícem vhodným k navazování nových kontaktů. Do 19. května budete schopni ukojit veškeré vášně, po kterých volá vaše tělo i mysl. Emočně vyprahlí nezůstanou ani nezadaní Berani, i na ně čeká v květnu milostné vzplanutí. Planety Merkur, Venuše i Mars vám nenápadně naznačují, jak je důležité se starat o fungující rodinné zázemí. Nic a nikdo by vás neměl přesvědčovat o opaku. Úspěšní budete především na pracovních schůzkách a výjezdech. Je dobré promyslet každou větší investici a hlavně se neukvapovat v úsudku.

Charakteristika znamení Beran

Měsíční horoskop pro znamení Beran

Roční horoskop 2017 pro znamení Beran

Horoskop na květen 2017 pro znamení Býk

býk

Měsíc květen konečně ukázal svou slunnou tvář a všichni Býci mu lačně nastavují svá zkřehlá těla. Máte čas až do 19. května načerpat co nejvíce energie, poté už ji budete muset i vydávat. Od 4. května vás na chvíli ovládne zasněný Neptun a bude naslouchat všem vašim tajným přáním. I když jste od přírody spíše přízemní, v květnu vás doběhnou romantické představy a vy jim rádi podlehnete. Silní budete, co se týká komunikace, není nikdo, kdo by nad vámi v nějaké debatě vyhrál. Váš partner si vás nemůže vynachválit. Tak pozornou a milující polovičku jen tak někdo nemá, a vy to moc dobře víte. Společnou rodinnou akci zkuste směřovat mezi data 5. a 15. května. V té době budete nejlepšími hostiteli a každého rodinného příslušníka si užijete. V práci je nutné si uvědomit, že nejste na všechno sami. Můžete se přece spolehnout na své kolegy i nadřízené.

Charakteristika znamení Býk

Měsíční horoskop pro znamení Býk

Roční horoskop 2017 pro znamení Býk

Horoskop na květen 2017 pro znamení Blíženci

blíženci

Hvězdy vám do cesty v květnu začaly posílat více a více energie a vy konečně zase cítíte, že chcete žít. Bude vás to táhnout do přírody a za dobrodružstvím. Planeta Mars se postará o to, abyste netrpěli v žádné oblasti, kterou se rozhodnete prozkoumat. Merkur zase slibuje setkání nového druhu, do cesty vám přijdou zajímaví lidé. Až do 20. května budete šarmantní a oblíbení ve společnosti. Za to můžete poděkovat Slunci. Kolem 12. května zjistíte, že se kolem něco děje. Váš sex-appeal je znám na hony daleko a i zadaní Blíženci budou mít plné ruce práce s odháněním nápadníků. Měsíc květen je zkrátka dobou splněných přání. V tomto směru budete nápomocní i u svých blízkých a svého splnění se dočkají i opravdu staré touhy. O finance se nemusíte nějakou dobu starat. Ne že byste jich měli tolik, ale na obzoru se nerýsuje žádná významná ztráta.

Charakteristika znamení Blíženci

Měsíční horoskop pro znamená Blíženci

Roční horoskop 2017 pro znamení Blíženci

Horoskop na květen 2017 pro znamení Rak

Rak

Každá osoba v květnu očekává nějaký ten příliv lásky, Raci se ho bohužel jen tak nedočkají. Na oplátku jim ale Merkur a Slunce posílají klid v duši a obrovský zdroj energie, což taky není k zahození. Raci jsou od přírody rozvážní, v květnu to platí dvojnásob. Podaří se vám k největší spokojenosti vyřešit hned několik zásadních záležitostí. Na své si moc nepřijdete v oblasti financí. Může za to Venuše. Zkouškami budou procházet čerstvé vztahy. Hvězdy radí nefixovat se na opačné pohlaví a zdržet se neutišeným projevům emocí. Harmonie nebude vládnout ani doma. Něco vás neustále nutí vyvolávat konflikty a dávat ostatním za vinu vlastní chyby. V práci si musíte hned ze začátku měsíce udělat pořádek. V druhé polovině měsíce už se budou snažit i kolegové. Musíte jim ale ukázat, kdo je tady pánem. Až to zjistí, budou vás rádi následovat.

Charakteristika znamení Rak

Měsíční horoskop pro znamení Rak

Roční horoskop 2017 pro znamení Rak

Horoskop na květen 2017 pro znamení Lev

Lev

Květen vás vítá s otevřenou náručí a vy se rovnou vrháte vstříc novým dobrodružstvím. Venuše a Mars pro vás připravují samé zábavné záležitosti, budete mít dobrou náladu a vždy úsměv na rtech až do 16. května. Květen bude plný společenských setkání a vy uděláte všechno pro to, abyste se zúčastnili každého z nich. V druhé polovině měsíce ale překvapivě zatoužíte po samotě a odeberete se do ústraní přemýšlet nad svým sebevědomím. Máj je zkrátka lásky čas a vy to dáváte svému protějšku náležitě vědět. Okolí vás označuje za ideální pár a vy moc dobře víte, jak vám to spolu sluší. V rodinném kruhu vás všichni vyhledávají jako vrbu a doktora v jednom. Nemáte léky na všechny bolístky, jste ale schopni pohladit vlídným slovem, a i to se cení. Venuše rozhazuje zlaťáky plnými hrstmi a vy se je rozhodnete všechny chytit. Nejvíce se zadaří Lvům pracujícím v oblasti umění a vzdělání.

Charakteristika znamení Lev

Měsíční horoskop pro znamení Lev

Roční horoskop 2017 pro znamení Lev

Horoskop na květen 2017 pro znamení Panna

panna

Pro Panny v měsíci květnu přetrvávají manýry aprílového počasí. Jste zkrátka jednou nahoře a jednou dole. A to až do té doby, než se na jevišti objeví Slunce, které až do 20. května slibuje příliv energie a touhu objevovat. Rozhodnete se na sobě zapracovat a po hlavě se vrhnete do sebevzdělávání a poznávání nového. Jste silní v komunikaci i organizování. Jen musíte zahnat Mars, který vám posílá pochybnosti a nervozitu. Vždy jste byli spíše přemýšlivé typy, to nezmění ani lásky čas. Namísto cukrování pod rozkvetlou třešní se pustíte do nevyřešených restů. Mars vám k tomu tleská. Rodina na vás tlačí a očekává splnění něčeho, do čeho se vám vůbec nechce. Nenechte se přesvědčovat a rovnou odmítněte. Takový stres si nezasloužíte. V práci vám to jde od ruky. Umíte se soustředit a podle vás jsou pečliví i ostatní pracovníci. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Charakteristika znamení Panna

Měsíční horoskop pro znamení Panna

Roční horoskop 2017 pro znamení Panna

Horoskop na květen 2017 pro znamení Váhy

Váhy

Když konečně v květnu začne všechno kvést, chce se vám jednoduše skákat a zpívat. Aktivní Mars vás pobízí k dobrodružstvím, od 20. května budete podporováni také Sluncem. Baví vás zkoušet vše nové a pouštět se do doposud nepoznaných rovin. Pokulhávat to bude v oblasti komunikace, dávejte si pozor, na co kývnete. Venuše není v květnu zrovna na vaší straně. Přináší vám do života spoustu nedorozumění, která se vám s partnerem už nechce řešit. Jste vyčerpaní z dlouhých debat o ničem. Rodinná harmonie má také do dokonalosti daleko. Příbuzní mají pocit, že se jim nevěnujete, a navíc si to vůbec neuvědomujete. Přiznejte si, že na tom může být něco pravdy. V práci nemůžete být na jednom místě, neustále vás to nutí pouštět se dál a dál. Vyhledáváte nové příležitosti, cesty i metody. Největším přínosem pro vás budou nové kontakty.

Charakteristika znamení Váhy

Měsíční horoskop pro znamení Váhy

Roční horoskop 2017 pro znamení Váhy

Horoskop na květen 2017 pro znamení Štír

štír

Zrozenci znamení Štíra se ani v květnu nemohou zbavit jarní únavy. Nepomůže vám ani samo Slunce, které vám až do 20. května energie spíše ubírá, než aby vám nějakou posílalo. Kolem 9. května očekávejte hned několik zajímavých událostí, které vám vlijí energii do žil. V druhé polovině měsíce se vám může stát, že si nebudete s okolím vůbec rozumět. Nechce se vám přemýšlet, a proto spoustu komunikace jen zahodíte do neznáma. Naštěstí nad vámi drží ochrannou ruku planeta Pluto, ta vás nenechá sejít z cesty. V lásce chcete buď všechno, nebo nic. S tímto postojem se neumí sžít každý, takže se budete opět potýkat s nedorozuměním. Mírného zlepšení se milostné vztahy dočkají v posledním květnovém týdnu. Komunikace zkrátka nebude v květnu vaší silnou stránkou. Vyhněte se důležitým debatám, reagujete zbytečně podrážděně.

Charakteristika znamení Štír

Měsíční horoskop pro znamení Štír

Roční horoskop 2017 pro znamení Štír

Horoskop na květen 2017 pro znamení Střelec

strelec

Střelci se po celý měsíc květen dočkají laskavého zacházení od planety Venuše. Ta vám zaručí hned několik nezapomenutelných zážitků, na které budete ještě léta vzpomínat. Merkur se zase postará o to, abyste si uměli vše vykomunikovat a mohli vsadit na svůj intelekt. Od přírody jste taková malá hříčka, potřebujete neustále něčím zaměstnávat mysl. V květnu budete plní fantazie a tvůrčích aktivit, které uplatníte v práci i doma. Střelci si umějí užít romantiky, která se jim v květnu nabízí. A to až do poslední kapky. Čeká vás několik bezesných nocí a romantických večeří u svíček. V tomto období nechcete být sami, takže když už se vám nepodaří sehnat žádné známé, vydáte se na návštěvu za zapomenutými příbuznými. V práci jste se rozhodli věnovat aktivitám, které pro vás mají hlubší smysl. Kolegům to nemusíte vysvětlovat.

Charakteristika znamení Střelec

Měsíční horoskop pro znamení Střelec

Roční horoskop 2017 pro znamení Střelec

Horoskop na květen 2017 pro znamení Kozoroh

kozoroh

Kozorohům bude měsíc květen připomínat horskou dráhu. V první polovině měsíce budou hvězdy doslova zkoušet, kolik toho vydržíte. Cítíte se unavení a bez energie už jen při představě řešení dalších problémů. 16. května vám naštěstí na pomoc přispěchá Merkur a od 20. května také Slunce. Oba vám přinesou potřebnou energii a také bystrý intelekt. Opatrně s milostnými avantýrami a také finančními rozhodnutími. Venuše radí nechat vše na příští měsíc. Váš partner z nějakého důvodu neustále vyvolává konflikty. Ke konci měsíce, po dlouhých dnech přemýšlení, zjistíte, že jde o pouhé škádlení. Jiskří to také v rodinném kruhu. Chladnou hlavu byste si měli zachovat především při jednání s dětmi. Občas to tak nevypadá, ale ne všechno vám dělají naschvál. Necháte se snad vytočit, a to především hloupými a nadřazenými lidmi. Pracujte na tom udržet se v klidu.

Charakteristika znamení Kozoroh

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh

Roční horoskop 2017 pro znamení Kozoroh

Horoskop na květen 2017 pro znamení Vodnář

vodnár

Květen bude plný zážitků všeho druhu, nad některými budete plakat, některým se budete smát. Až do polovin měsíce se vám bude dařit při jednání s lidmi. Venuše a Merkur budou stát na vaší straně při získávání cenných kontaktů. O dostatek energie a dobrou náladu se pak postará planeta Mars. Naskytne se vám příležitost udělat něco pro své zdraví a pomoct dobré věci. Neváhejte ani minutu. Celý měsíc se ponese v příjemném duchu, ale na jeho konci si vyloženě vychutnáte přítomnost svého protějšku. Nebojte se říct si o to, co je vám příjemné. Také v rámci rodiny budete zažívat jen příjemné chvíle. Užívejte si je do sytosti. Energii načerpáte především ve společnosti těch nejmenších. Připravte se na větší investici, které nebudete litovat. Zaměřit byste se měli především na partnerství a obchodní příležitosti se zahraničím.

Charakteristika znamení Vodnář

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář

Roční horoskop 2017 pro znamení Vodnář

Horoskop na květen 2017 pro znamení Ryby

ryby

Ryby se v květnu budou cítit jako ryby ve vodě. Merkur a Slunce se postarají o to, aby vám bylo v prvních dvou týdnech dobře na těle i na duchu. Oblíbení budete zejména ve společnosti, a to čím hlučnější, tím lepší. Známí vás budou zván na každou akci. Nervozitu a stres vám do cesty ke konci měsíce pošle planeta Mars. Nezapomeňte si při tom všem taky trochu odpočinout. Užíváte si milostná vzplanutí, ale ve skrytu duše toužíte po jistotě. Nemusíte se ale bát, že zůstanete nepolíbení. Jste tak trochu perfekcionisti a nejvíce to půjde vidět v oblasti domova. Od všech vyžadujete naprostou poslušnost, což vaší rodině časem dost poleze na nervy. Do rychlého tempa se dostanete také v pracovním prostředí. Nevadí vám to, ale po nějaké době si začnete stýskat po klidnějších dnech. Odměna vás však nemine, hvězdy radí vydržet.

Charakteristika znamení Ryby

Měsíční horoskop pro znamení Ryby

Roční horoskop 2017 pro znamení Ryby

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

JEŠTĚ JSTE NEPOTKALI TEN PRAVÝ PROTĚJŠEK?
Toužíte po lásce? Společně ji najdeme! Zavolejte mi na 906 70 20 20 ...

Rachel

ZLOMILA VÁS ZTRÁTA ZAMĚSTNÁNÍ?
Co bude dál? S kartami nahlédnu do vaší budoucnosti. Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Martina

CHCETE SI ZAJISTIT ÚSPĚŠNOU KARIÉRU?
Povedu vaše kroky k prosperitě! Zavolejte mi! Kartářka Libuše

Libuše

NAJDĚTE SVŮJ PROTĚJŠEK POMOCÍ HVĚZD
a budete mít jistotu, že k sobě patříte! Zavolejte mi na 906 70 20 20 ...

Sandra

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama