Archiv článků (stránka 2)

Horoskop na duben 2016

Vztah - láska

Přesvědčte se sami v našem horoskopu, jak se vám bude dařit během dubna v práci, ve vztahu nebo doma v rodinném kruhu. Nebude to stejné jako s tím pověstným aprílovým počasím - občas přeháňky, občas slunečno?

Horoskop na únor 2016

Žena v zimě

Co vás čeká v nejkratším měsíci roku? Štěstí, láska nebo úspěch v kariéře? Podívejte se, co vám přinesou hvězdy v nadcházejících 29 dnech!

Horoskop na rok 2016

Prosinec

S příchodem nového roku asi každého napadne, jaký asi bude? Co nového vám například přinese v osobním životě či v zaměstnání, jaké překážky budete muset překonat nebo kdy vám štěstí bude přát. Na všechny tyto otázky najdete odpovědi v našem horoskopu na rok 2016!

Horoskop na leden 2016

Slečna v zimě

V prvních dnech nového roku můžeme udělat celou řadu změn či si stanovit různá předsevzetí nebo vyslovit přání, kam by se mohly tento rok ubírat naše cesty. Přesvědčte se sami, jaké vykročení do nového roku vás čeká podle hvězd a jaký bude pro vás první měsíc roku 2016!

Horoskop na prosinec 2015

Leden

Ve velkém vánočním shonu se toho může ještě hodně přihodit. Raději s námi tedy poodhalte v horoskopu trochu ze své budoucnosti, ať víte na co si dát dobrý pozor, a nebo naopak na co se můžete letos o Vánocích těšit.

Horoskop na listopad 2015

Podzim

V podzimních sychravých dnech vás může trápit splín, ale ne vše bude tak neradostné, jak by se mohlo zdát. Načerpejte inspiraci z našeho horoskopu a vydejte se vstříct různým výzvám a osudovým rozhodnutím, které vás čekají v měsící listopadu.

5 tipů jak využít astrologii v každodenním životě

Mladá žena v posteli

Každý z vás si pomocí astrologie může trochu si usnadnit život. Následující tipyvám odhalí, jak využít astrologii ve svůj prospěch a pomohou vám nastavit si cíle a plány tak, aby odpovídaly přirozenému rytmu každodenního života.

Horoskop na říjen 2015

Podzim

Sychravé podzimní dny obvykle nikomu moc na náladě nepřidají, ale třeba vás i přesto v tomto období čeká něco mimořádného! Na co všechno se můžete těšit ve vztahu, v rodině či v zaměstnání se dozvíte v našem horoskopu.

Horoskop na září 2015

Podzim

Letní prázdniny jsou nenávratně pryč a s přicházejícím podzimem nastávají všední pracovní dny s nejrůznějšími povinnostmi a úkoly, ale možná i se zajímavými překvapeními. Co všechno vás může potkat během měsíce září, to se dozvíte v našem horoskopu.

Horoskop na srpen 2015

Pár na pláži

Nechte se inspirovat naším srpnovým horoskopem, jak co nejlépe prožít druhou polovinu prázdnin. Dozvíte se, jak se vám bude dařit v práci, ve vztahu či v rodině. Můžete například zjistit, jestli na vás nečekájí nějaké nástrahy, na které si musíte dát pozor, nebo naopak, jestli vás nepotká něco velmi příjemného.

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

VYRÁŽÍ VÁM POHLED NA VÝPLATNÍ PÁSKU DECH?
Povím vám, kdy se budete mít lépe! Volejte na 906 70 20 ...

Erik

JAK SE ROZHODNOUT PŘI KOUPI NEBO PRODEJI?
Ráda zjistím, co je pro vás nejvhodnější, neváhejte se na mne ...

Bianka

CHCETE SI ZAJISTIT ÚSPĚŠNOU KARIÉRU?
Povedu vaše kroky k prosperitě! Zavolejte mi! Kartářka Libuše

Libuše

ZHROUTIL SE VÁM S JEHO NEVĚROU CELÝ SVĚT?
Citlivě vám poradím, jak se k ní postavit! Kartářka Irma

Irma

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci