Beran - charakteristika znamení

Přečtěte si horoskop na:

Zrozenci ve znamení Berana jsou silné osobnosti s jasnými cíli. Jejich nespoutaná energie jim v kombinaci s průbojností a otevřeností pomáhá dosahovat vždy vyšších cílů. Jsou to odvážní lidé, stoupenci nových, neotřelých myšlenek, které dokážou také prosadit. Smyslnost a nevázanost ve spojení s jejich bouřlivou povahou je činí zajímavými. Jsou plni ideálů a velkorysí. Milují společnost a večírky.

Muž

Muže zrozeného v Beranu můžeme obdivovat. Je odvážný a temperamentní, ale současně je i galantní a má rád humor. Občas chce rozhodnout za ostatní, ale dokáže i mile překvapit. Je pracovitý a přímý.

Muž - milenec

Je zábavný a milý společník, plný neotřelých nápadů. Problémy řeší okamžitě, někdy skrývá žárlivost. Běda ženě, která k ní zavdá příčinu! Dokáže se chovat mužně a ke své partnerce bývá mnohdy štědrý.

Muž - otec

Děti ho milují pro jeho přátelskou a veselou povahu. Dá jim veškerou svou lásku a snaží se být spravedlivý ve svých rázných rozhodnutích. Své ratolesti vede ke spořádanému životu. Je příkladný otec.

Muž - nadřízený

Muž narozený v Beranu má nevyčerpatelnou zásobu nápadů, které by se daly v jeho práci uskutečnit. Problémy řeší rázně a rychle, umí reagovat na každou situaci. Má rád pracovité a spolehlivé podřízené.

Muž - podřízený

Beran se podřizuje jen velmi nerad. Jestliže má pocit, že dělá smysluplnou práci, nedá najevo žádnou nervozitu. V opačném případě je velmi přímý a rázný. Využívá ke své činnosti veškerou svou energii.

Žena

Podobně jako muž kypí nevyčerpatelnou energií. Slovo emancipace jí není cizí. Je živá, někdy až vznětlivá. Umí být samostatná, žádná překážka na cestě k vítěznému cíli ji nezastaví. Žije na plné obrátky.

Žena - milenka

Tato sexy dračice, plná ohně a šarmu, dokáže překvapit nejednoho muže. Svou fantazii využije beze zbytku, nikdy se s ní nebudete nudit. Její povahu charakterizují hlavně smysl pro humor a hrdost.

Žena - matka

Žena tohoto znamení je matkou pečlivou a milující. Dokáže dětem vytvořit skvělé podmínky pro jejich rozvoj, při čemž využívá bujnou fantazii a obrazotvornost. Starostlivě vede ratolesti k dospělosti.

Žena - nadřízená

Nápaditě a tvořivě podněcuje své kolegy k vyšší výkonnosti. Dovede je přitáhnout k vytváření společných cílů. Je samostatná a průbojná. Ráda si občas vyslechne nějaký kompliment. Je pečlivá a pracovitá.

Žena - podřízená

Pro svou kariéru dokáže dělat i nemožné. Vysoce je hodnocena její píle a pečlivost. Občas si nebere servítky, když jí o něco jde. Je to však ku prospěchu věci. S klidným vedením vychází bezkonfliktně.

Díte

To veselé, smějící se dítě, které na vás juká zpoza stromu a chce, abyste mu věnovali svou plnou pozornost – to je malý beránek. Rozhodně nečekejte klidné a milé stvořeníčko, spíše pořádného ďáblíka.

Dítě - co má rádo

Zvídavost ho žene stále vpřed. Má rádo překvapení, ať se jedná o dárek k narozeninám nebo o dobrůtku vytaženou zrovna z trouby. Miluje pohyb, vyzkouší si i adrenalinové sporty. Chce vždy zvítězit.

Dítě - co nemá rádo

Asi moc neuspějete s poklidnými činnostmi, jako je pletení svetrů a košíků. Neudržíte ho déle na jednom místě, než je bezpodmínečně nutné. Nedokáže být průměrné, stává se vůdcem třídního kolektivu.
Beran
21.3. - 20.4.

Další znamení

Býk

(21.4. - 21.5.)

Blíženci

(22.5. - 21.6.)

Rak

(22.6. - 22.7.)

Lev

(23.7. - 22.8.)

Panna

(23.8. - 22.9.)

Váhy

(23.9. - 23.10.)

Štír

(24.10. - 22.11.)

Střelec

(23.11. - 22.12.)

Kozoroh

(22.12. - 20.1.)

Vodnář

(21.1. - 20.2.)

Ryby

(21.2. - 20.3.)

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

JSTE V ZAMĚSTNÁNÍ NEŠŤASTNÍ?
Pomohu vám najít práci, pro kterou jste se narodili! Zavolejte mi na 906 70 20 20 ...

Zoe

JAKO MATKA JSTE SELHALA?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím, zavolejte mi! Kartářka Lea

Lea

ZLOMILA VÁS ZTRÁTA ZAMĚSTNÁNÍ?
Co bude dál? S kartami nahlédnu do vaší budoucnosti. Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Martina

ZEVŠEDNĚL I VÁŠ VZTAH?
Chcete probudit vyhaslou vášeň? Spolu to dokážeme! Zavolejte mi na 906 70 20 20 ...

Juliana

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama