Blíženci - charakteristika znamení

Přečtěte si horoskop na:

Seznámili jste se s někým, kdo se narodil mezi 21. květnem a 21. červnem? Pak jste určitě překvapeni, co že je to za člověka. Je to znamení dvojčat, což se projevuje ve všech jejich činnostech a konání. Dokážou měnit názory, zaměstnání, milence či místo pobytu rychleji než aprílové počasí. Jsou obratní, energičtí, chytří a umí se perfektně vyjadřovat, při čemž vždy přidají špetku lehkého humoru.

Muž

Má družnou a společenskou letoru. Rád se baví, je středem zábavy v každé společnosti. Nestálost zájmů a názorů ho nutí neustále si rozšiřovat obzory – je sečtělý a bleskově vyhodnocuje danou situaci.

Muž - milenec

Romanticky založeného a šarmantního milence, který vás nosí na rukou a dokázal by nemožné, bohužel stále okouzlují přitažlivější ženy. Dokáže ale i nekonečně milovat a obdivovat svou osudovou lásku.

Muž - otec

Protože je Blíženec obdařen mimořádnou dávkou kreativity a fantazie, velice dobře si rozumí s dětsky naivním i dobrodružným a snovým světem. Potomci jej milují, dává jim dostatek volnosti a svobody.

Muž - nadřízený

V práci má na jeho chování největší vliv momentální rozpoložení a nálada. Může se tvářit lehce melancholicky, za chvíli ale srší vtipem a nápady. Daří se mu hlavně v uměleckém světě. Je netrpělivý.

Muž - podřízený

V práci, která je zajímá a při níž dokážou čerpat z hluboké studnice svých nápadů, jsou nezastupitelní. Potřebují jistý prostor pro manévrování, ale když se cítí svobodně, můžete se na ně spolehnout.

Žena

Neodolatelná a přitažlivá je nejen svým fyzickým zevnějškem, ale i myšlením na úrovni a neuvěřitelným rozhledem. Je umělecky založená a miluje rozhovory. Někdy je upovídaná, jindy zamlklá a záhadná.

Žena - milenka

Svůj přirozený šarm a sex-appeal dokáže stoprocentně využít. Jste-li duchaplní a současně zastáváte dobrou pozici ve firmě, jste již určitě v hledáčku atraktivní Blíženkyně. Je vášnivá a vynalézavá.

Žena - matka

Její děti jsou ta nejspokojenější dítka pod sluncem. Dopřává jim dostatek volnosti, ale zpovzdálí je sleduje, aby v případě nutnosti pomohla. Je pyšná na úspěchy svých dětí a jejich výjimečnost.

Žena - nadřízená

Nedokáže sedět na jednom místě, je v neustálé chvatné a hektické činnosti, aby toho stihla co nejvíce. S lehkostí zvládá dělat několik souběžných činností a občas vyžaduje totéž od svých podřízených.

Žena - podřízená

Je vždy pro svého nadřízeného neocenitelným pokladem. Její živost a akceschopnost zachránila už nejeden projekt před krachem. Protože nesnáší nudu, je velmi výkonná. Mezi kolegy je opravdu oblíbená.

Dítě

Malý neposeda, který všechno kolem sebe zkoumá, vše chce poznat, ale u ničeho nevydrží déle než pár sekund. S věkem se postupně zvyšuje míra trpělivosti. Chce vyzkoušet všechny zajímavé činnosti.

Dítě - co má rádo

Odmalička nepřetržitě mluví – vyhovuje mu recitace, herectví i zpěv. Můžete u něj rozvíjet prakticky jakýkoli umělecký žánr, je velmi zvědavé a akční. Sport mu pomáhá vybít jeho nadbytečnou energii.

Dítě - co nemá rádo

Jeho nestálost mu neumožňuje věnovat se něčemu tak dlouho, aby se to pořádně naučilo. Musíme ho tudíž poměrně důrazně motivovat a vést tím správným směrem. Největší slabinou je nedochvilnost.
Blíženci
22.5. - 21.6.

Další znamení

Beran

(21.3. - 20.4.)

Býk

(21.4. - 21.5.)

Rak

(22.6. - 22.7.)

Lev

(23.7. - 22.8.)

Panna

(23.8. - 22.9.)

Váhy

(23.9. - 23.10.)

Štír

(24.10. - 22.11.)

Střelec

(23.11. - 22.12.)

Kozoroh

(22.12. - 20.1.)

Vodnář

(21.1. - 20.2.)

Ryby

(21.2. - 20.3.)

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

POTKALI JSTE KONEČNĚ LÁSKU SVÉHO ŽIVOTA?
Sestavím vám partnerský horoskop! Zavolejte mi na 906 70 20 20 *

Vlaďka

NEROZUMÍTE CHOVÁNÍ SVÉHO PARTNERA?
Trápíte se nejistotou, a nevíte co dál? Zavolejte mi na 906 70 20 20 *

Chantal

MYSLÍTE SI, ŽE IDEÁLNÍ MUŽ NEEXISTUJE?
Společně ho najdeme, hvězdy nám ho odhalí! Zavolejte mi na 906 70 ...

Bohunka

ZEVŠEDNĚL I VÁŠ VZTAH?
Chcete probudit vyhaslou vášeň? Spolu to dokážeme! Zavolejte mi na 906 70 20 20 ...

Juliana

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama