Blíženci - charakteristika znamení

Přečtěte si horoskop na:

Seznámili jste se s někým, kdo se narodil mezi 21. květnem a 21. červnem? Pak jste určitě překvapeni, co že je to za člověka. Je to znamení dvojčat, což se projevuje ve všech jejich činnostech a konání. Dokážou měnit názory, zaměstnání, milence či místo pobytu rychleji než aprílové počasí. Jsou obratní, energičtí, chytří a umí se perfektně vyjadřovat, při čemž vždy přidají špetku lehkého humoru.

Muž

Má družnou a společenskou letoru. Rád se baví, je středem zábavy v každé společnosti. Nestálost zájmů a názorů ho nutí neustále si rozšiřovat obzory – je sečtělý a bleskově vyhodnocuje danou situaci.

Muž - milenec

Romanticky založeného a šarmantního milence, který vás nosí na rukou a dokázal by nemožné, bohužel stále okouzlují přitažlivější ženy. Dokáže ale i nekonečně milovat a obdivovat svou osudovou lásku.

Muž - otec

Protože je Blíženec obdařen mimořádnou dávkou kreativity a fantazie, velice dobře si rozumí s dětsky naivním i dobrodružným a snovým světem. Potomci jej milují, dává jim dostatek volnosti a svobody.

Muž - nadřízený

V práci má na jeho chování největší vliv momentální rozpoložení a nálada. Může se tvářit lehce melancholicky, za chvíli ale srší vtipem a nápady. Daří se mu hlavně v uměleckém světě. Je netrpělivý.

Muž - podřízený

V práci, která je zajímá a při níž dokážou čerpat z hluboké studnice svých nápadů, jsou nezastupitelní. Potřebují jistý prostor pro manévrování, ale když se cítí svobodně, můžete se na ně spolehnout.

Žena

Neodolatelná a přitažlivá je nejen svým fyzickým zevnějškem, ale i myšlením na úrovni a neuvěřitelným rozhledem. Je umělecky založená a miluje rozhovory. Někdy je upovídaná, jindy zamlklá a záhadná.

Žena - milenka

Svůj přirozený šarm a sex-appeal dokáže stoprocentně využít. Jste-li duchaplní a současně zastáváte dobrou pozici ve firmě, jste již určitě v hledáčku atraktivní Blíženkyně. Je vášnivá a vynalézavá.

Žena - matka

Její děti jsou ta nejspokojenější dítka pod sluncem. Dopřává jim dostatek volnosti, ale zpovzdálí je sleduje, aby v případě nutnosti pomohla. Je pyšná na úspěchy svých dětí a jejich výjimečnost.

Žena - nadřízená

Nedokáže sedět na jednom místě, je v neustálé chvatné a hektické činnosti, aby toho stihla co nejvíce. S lehkostí zvládá dělat několik souběžných činností a občas vyžaduje totéž od svých podřízených.

Žena - podřízená

Je vždy pro svého nadřízeného neocenitelným pokladem. Její živost a akceschopnost zachránila už nejeden projekt před krachem. Protože nesnáší nudu, je velmi výkonná. Mezi kolegy je opravdu oblíbená.

Dítě

Malý neposeda, který všechno kolem sebe zkoumá, vše chce poznat, ale u ničeho nevydrží déle než pár sekund. S věkem se postupně zvyšuje míra trpělivosti. Chce vyzkoušet všechny zajímavé činnosti.

Dítě - co má rádo

Odmalička nepřetržitě mluví – vyhovuje mu recitace, herectví i zpěv. Můžete u něj rozvíjet prakticky jakýkoli umělecký žánr, je velmi zvědavé a akční. Sport mu pomáhá vybít jeho nadbytečnou energii.

Dítě - co nemá rádo

Jeho nestálost mu neumožňuje věnovat se něčemu tak dlouho, aby se to pořádně naučilo. Musíme ho tudíž poměrně důrazně motivovat a vést tím správným směrem. Největší slabinou je nedochvilnost.
Blíženci
22.5. - 21.6.

Další znamení

Beran

(21.3. - 20.4.)

Býk

(21.4. - 21.5.)

Rak

(22.6. - 22.7.)

Lev

(23.7. - 22.8.)

Panna

(23.8. - 22.9.)

Váhy

(23.9. - 23.10.)

Štír

(24.10. - 22.11.)

Střelec

(23.11. - 22.12.)

Kozoroh

(22.12. - 20.1.)

Vodnář

(21.1. - 20.2.)

Ryby

(21.2. - 20.3.)

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

ZMĚNILO SE VAŠE MANŽELSTVÍ V NOČNÍ MŮRU?
Nebuďte na trápení sami, pomohu vám! Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Karmen

LÁSKA SE VYKOUZLIT NEDÁ, NAJÍT VŠAK ANO!
Ráda vám prozradím, kde potkáte tu svou, zavolejte mi! Zavolejte mi na ...

Ljuba

CHCETE SI ZAJISTIT ÚSPĚŠNOU KARIÉRU?
Povedu vaše kroky k prosperitě! Zavolejte mi! Kartářka Libuše

Libuše

PROHLUBUJE SE PROPAST, KTERÁ JE MEZI VÁMI?
Pomohu vám dát váš vztah do pořádku, zavolejte! Astrolog Robert

Robert

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama