Býk - charakteristika znamení

Přečtěte si horoskop na:

Období od 21. 4. do 20. 5. patří mohutnému, zdánlivě až těžkopádnému Býkovi. Tito lidé stojí oběma nohama na zemi, jsou to z drtivé části realisté stálé povahy a pevných, stabilních zásad. Jejich velkomyslný a čestný charakter je podpořen ještě srdečností a sebeovládáním. Jejich trpělivost je obdivuhodná, ale ne nekonečná. Dovedou umně hospodařit s financemi, nikdy nežijí v chudobě. Mají skvělou paměť.

Muž

Muž v Býku si dobře promýšlí, než započne nějakou akci. S klidem sobě vlastním se nikdy nevrhne do čehokoli jen tak po hlavě. Týká se to i praktických činností a vztahů mezi lidmi. Plánuje budoucnost.

Muž - milenec

Když už dospěje Býk po dlouhém zvažování k závěru, že jste pro něho tou nejlepší volbou, nenechá se ničím zastrašit ani odradit. Je vytrvalý, Vaši náklonnost si získává postupně a velmi rafinovaně.

Muž - otec

Ke svým dětem cítí velkou náklonnost, podporuje jejich rozvoj rozvážnou pochvalou nebo i zaslouženým trestem. Je málomluvný, ale děti jeho lásku s naprostou jistotou vycítí. Snaží se jim pomáhat.

Muž - nadřízený

Ve své pozici využívá přirozené rozvážnosti a cíleně ji uplatňuje, což se může některým jevit jako neschopnost rozhodovat. Je to však pouze zdání. Zváží všechna pro a proti a teprve poté vyřkne ortel.

Muž - podřízený

Nadmíru výkonný a spolehlivý pracant si svůj výdělek vždy zaslouží. Svým poctivým přístupem k práci a snahou ukázat, že nic není nepřekonatelný problém, se stává nenahraditelným. Pozor na přetížení!

Žena

Žena narozená v Býku je nadmíru soběstačná, zastane i nějakou tu chlapskou práci. Je ale i velmi ženská – styl oblékání i vybraný parfém dokonale ladí s její osobností. Myslí přímočaře, je pragmatik.

Žena - milenka

Svého partnera si hýčká a věnuje mu veškerou možnou péči a pozornost. Umí mu být velkou oporou v každé situaci. Se sexuálním životem čeká na toho, s kým plánuje spojit svůj život ve svazek manželský.

Žena - matka

Ze svých potomků vychovává slušné lidi, děti v ní mají pečující a spolehlivou kamarádku. Učí je pořádku, smyslu pro spravedlnost a trpělivě vše vysvětlí. Když dítě onemocní, neúnavně se o něho stará.

Žena - nadřízená

I když vidí vaši snahu a výkonnost, chválu používá s rozvahou a šetří jí. Váží si však těch, kteří ve svém oboru něco umí. Je velmi tolerantní a prakticky založená. Postupuje vpřed po malých krocích.

Žena - podřízená

Podřízené postavení v ženě evokuje i podřízené chování. Bez připomínek a odmlouvání vypracuje každý jí zadaný úkol kvalitně a pečlivě. Nestěžuje si na podmínky a snaží se ze sebe vydat to nejlepší.

Dítě

Malí Býčci jsou milé a zdravé bytosti. Nikomu se nevnucují, neboť jsou hrdé. Dokážou se ale i podělit o své hračky či pamlsky. Nenechávají se vyvést z míry, ale v případě nutnosti se umí dobře bránit.

Dítě - co má rádo

Velmi dobře komunikují zvláště s osobami, které jsou milé, usměvavé a nezvyšují na ně hlas (byť by mnohdy měly i důvod). Pak jsou to přímo andělíčci. Milují hudbu, jsou zručné a rády si kreslí.

Díte - co nemá rádo

Oblékat Býčka je velmi složité – jsou přecitlivělí na kousavé či hrubé materiály. Nic s nimi nepořídíte, jestliže jim budete dávat hlasitě najevo, že jejich chování není v pořádku. Umí se zatvrdit.
Býk
21.4. - 21.5.

Další znamení

Beran

(21.3. - 20.4.)

Blíženci

(22.5. - 21.6.)

Rak

(22.6. - 22.7.)

Lev

(23.7. - 22.8.)

Panna

(23.8. - 22.9.)

Váhy

(23.9. - 23.10.)

Štír

(24.10. - 22.11.)

Střelec

(23.11. - 22.12.)

Kozoroh

(22.12. - 20.1.)

Vodnář

(21.1. - 20.2.)

Ryby

(21.2. - 20.3.)

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

TRÁPÍTE SE POCHYBNOSTMI O JEHO VĚRNOSTI?
Ráda vám situaci objasním! Zavolejte mi na 906 70 20 20

Ella

NAJDĚTE SVOU LÁSKU A NAPLŇTE SVŮJ ŽIVOT!
Díky svým schopnostem vám ke štěstí ráda pomohu. Zavolejte mi na ...

Eliška

ZLOMILA VÁS ZTRÁTA ZAMĚSTNÁNÍ?
Co bude dál? S kartami nahlédnu do vaší budoucnosti. Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Martina

POTÝKÁTE SE S FINANČNÍMI PROBLÉMY?
S pomocí karet vám povím, kdy se vám je podaří vyřešit! Zavolejte mi na ...

Marta

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama