Býk - charakteristika znamení

Přečtěte si horoskop na:

Období od 21. 4. do 20. 5. patří mohutnému, zdánlivě až těžkopádnému Býkovi. Tito lidé stojí oběma nohama na zemi, jsou to z drtivé části realisté stálé povahy a pevných, stabilních zásad. Jejich velkomyslný a čestný charakter je podpořen ještě srdečností a sebeovládáním. Jejich trpělivost je obdivuhodná, ale ne nekonečná. Dovedou umně hospodařit s financemi, nikdy nežijí v chudobě. Mají skvělou paměť.

Muž

Muž v Býku si dobře promýšlí, než započne nějakou akci. S klidem sobě vlastním se nikdy nevrhne do čehokoli jen tak po hlavě. Týká se to i praktických činností a vztahů mezi lidmi. Plánuje budoucnost.

Muž - milenec

Když už dospěje Býk po dlouhém zvažování k závěru, že jste pro něho tou nejlepší volbou, nenechá se ničím zastrašit ani odradit. Je vytrvalý, Vaši náklonnost si získává postupně a velmi rafinovaně.

Muž - otec

Ke svým dětem cítí velkou náklonnost, podporuje jejich rozvoj rozvážnou pochvalou nebo i zaslouženým trestem. Je málomluvný, ale děti jeho lásku s naprostou jistotou vycítí. Snaží se jim pomáhat.

Muž - nadřízený

Ve své pozici využívá přirozené rozvážnosti a cíleně ji uplatňuje, což se může některým jevit jako neschopnost rozhodovat. Je to však pouze zdání. Zváží všechna pro a proti a teprve poté vyřkne ortel.

Muž - podřízený

Nadmíru výkonný a spolehlivý pracant si svůj výdělek vždy zaslouží. Svým poctivým přístupem k práci a snahou ukázat, že nic není nepřekonatelný problém, se stává nenahraditelným. Pozor na přetížení!

Žena

Žena narozená v Býku je nadmíru soběstačná, zastane i nějakou tu chlapskou práci. Je ale i velmi ženská – styl oblékání i vybraný parfém dokonale ladí s její osobností. Myslí přímočaře, je pragmatik.

Žena - milenka

Svého partnera si hýčká a věnuje mu veškerou možnou péči a pozornost. Umí mu být velkou oporou v každé situaci. Se sexuálním životem čeká na toho, s kým plánuje spojit svůj život ve svazek manželský.

Žena - matka

Ze svých potomků vychovává slušné lidi, děti v ní mají pečující a spolehlivou kamarádku. Učí je pořádku, smyslu pro spravedlnost a trpělivě vše vysvětlí. Když dítě onemocní, neúnavně se o něho stará.

Žena - nadřízená

I když vidí vaši snahu a výkonnost, chválu používá s rozvahou a šetří jí. Váží si však těch, kteří ve svém oboru něco umí. Je velmi tolerantní a prakticky založená. Postupuje vpřed po malých krocích.

Žena - podřízená

Podřízené postavení v ženě evokuje i podřízené chování. Bez připomínek a odmlouvání vypracuje každý jí zadaný úkol kvalitně a pečlivě. Nestěžuje si na podmínky a snaží se ze sebe vydat to nejlepší.

Dítě

Malí Býčci jsou milé a zdravé bytosti. Nikomu se nevnucují, neboť jsou hrdé. Dokážou se ale i podělit o své hračky či pamlsky. Nenechávají se vyvést z míry, ale v případě nutnosti se umí dobře bránit.

Dítě - co má rádo

Velmi dobře komunikují zvláště s osobami, které jsou milé, usměvavé a nezvyšují na ně hlas (byť by mnohdy měly i důvod). Pak jsou to přímo andělíčci. Milují hudbu, jsou zručné a rády si kreslí.

Díte - co nemá rádo

Oblékat Býčka je velmi složité – jsou přecitlivělí na kousavé či hrubé materiály. Nic s nimi nepořídíte, jestliže jim budete dávat hlasitě najevo, že jejich chování není v pořádku. Umí se zatvrdit.
Býk
21.4. - 21.5.

Další znamení

Beran

(21.3. - 20.4.)

Blíženci

(22.5. - 21.6.)

Rak

(22.6. - 22.7.)

Lev

(23.7. - 22.8.)

Panna

(23.8. - 22.9.)

Váhy

(23.9. - 23.10.)

Štír

(24.10. - 22.11.)

Střelec

(23.11. - 22.12.)

Kozoroh

(22.12. - 20.1.)

Vodnář

(21.1. - 20.2.)

Ryby

(21.2. - 20.3.)

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

ZEVŠEDNĚL I VÁŠ VZTAH?
Chcete probudit vyhaslou vášeň? Spolu to dokážeme! Zavolejte mi na 906 70 20 20 ...

Juliana

POTŘEBUJETE RADU?
Stojíte na rozcestí? Pomohu vám najít správný směr! Kartářka Mariana

Mariana

JEŠTĚ JSTE NEPOTKALI TEN PRAVÝ PROTĚJŠEK?
Toužíte po lásce? Společně ji najdeme! Zavolejte mi na 906 70 20 20 ...

Rachel

JAKO MATKA JSTE SELHALA?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím, zavolejte mi! Kartářka Lea

Lea

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci