Kozoroh - charakteristika znamení

Přečtěte si horoskop na:

Kozorozi jsou zvláštní znamení. Jsou tvrdohlaví, ničemu nevěří, raději vše prožijí sami a tím se přesvědčí, jak to vlastně funguje. Jsou citliví a podléhají výkyvům nálad. Když to na ně přijde, dokážou mlčet i několik dní. Než započnou nějakou činnost, seženou si nejlépe hned několik nezávislých posudků, které jim potvrdí, že tu věc provést lze. Jsou klidní a rozvážní, hodně času věnují myšlení.

Muž

Je konzervativní, má své pevné morální a etické zásady a snaží se jimi celý život řídit. City dokáže umně skrývat. Je to detailista, takže ho zajímá každá maličkost. Nic se nesmí nikdy přehlédnout.

Muž - milenec

Je spolehlivý a mlčenlivý. Své sexuální zážitky nevypráví kamarádům pro pobavení. Sice déle trvá, než se zamiluje, ale pak je vám zcela oddán. Láska v něm vyvolává přímo posedlost. Nesnáší hádky.

Muž - otec

Spíše než v rovině citů projevuje snahu postarat se o materiální zázemí a o finanční zabezpečení rodiny. Je starostlivý otec, při hrách se svými potomky se vrací v duchu do svého vlastního dětství.

Muž - nadřízený

Dokonale rozděluje úkoly, vždy má přehled o tom, co kdo právě dělá a zda plní jím daný časový harmonogram, se kterým si dal tolik práce. Má rád zdvořilost a způsobné chování. Prosazuje disciplínu.

Muž - podřízený

Protože vždy pracuje pečlivě a s plným nasazením, jeho nadřízení vědí, že je na něj spolehnutí. Na této pozici tudíž nezůstává příliš dlouho. Svou ctižádost skrývá a raději mlčí. Za něho mluví činy.

Žena

Drží se svých zvyklostí. Chová se ke všem korektně, někdy však až odtažitě. Je i tvořivá a dokáže s vámi vést duchaplný rozhovor. Musí se naučit odpočívat. Domov je pro ni tím nejdůležitějším místem.

Žena - milenka

Pokud se vám podaří prolomit neproniknutelnou hradbu, za kterou se po většinu času skrývá, najdete ženu svých snů. Nespěchejte na ni, vždyť si musí ověřit, že za to stojíte. Pak je skvělou milenkou.

Žena - matka

Pro potomka je ochotná udělat vše. Základním předpokladem u milovaného dítěte je pravdomluvnost. Když se objeví výchovný problém, nerozčiluje se, ale trpělivě vysvětluje následky nevhodného chování.

Žena - nadřízená

Rozhodně ji potěšíte, když budete ochotně poslouchat její přání. Vše musí běžet jako na drátkách, nic se nesmí přehlédnout. Dokáže vám i vyjít vstříc. Očekává od vás plnění příkazů a solidní jednání.

Žena - podřízená

Nenápadná, ale svědomitá. Vypracuje vše tak, jak si přejete, a možná pro vás udělá i něco navíc. Pro vaši společnost je obrovským přínosem. Chová k vám úctu a podle toho jedná. Všímejte si její snahy.

Dítě

Jsou velmi spolehlivými kamarády. Není pro ně ale problém hrát si samy – představivosti na to mají dost. Už odmalička se učí hrou řídit a vést ostatní a ovládat své emoce. Nepatří mezi zlobivé děti.

Dítě - co má rádo

Podmínkou pro jejich zdárný vývoj je klid a harmonické vztahy v rodině, ke které chová vřelý vztah i v dospělosti. Své schopnosti uplatňuje hlavně ve sportu, který obvykle upřednostňuje před uměním.

Dítě - co nemá rádo

Jsou situace, ve kterých dávají jasně a hlasitě najevo, že jim nevyhovuje, co po nich zrovna chcete. Nechtějí, abyste v nich viděli malé děti, touží se rovnat dospělým. Se svými plány se vám nesvěří.
Kozoroh
22.12. - 20.1.

Další znamení

Beran

(21.3. - 20.4.)

Býk

(21.4. - 21.5.)

Blíženci

(22.5. - 21.6.)

Rak

(22.6. - 22.7.)

Lev

(23.7. - 22.8.)

Panna

(23.8. - 22.9.)

Váhy

(23.9. - 23.10.)

Štír

(24.10. - 22.11.)

Střelec

(23.11. - 22.12.)

Vodnář

(21.1. - 20.2.)

Ryby

(21.2. - 20.3.)

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

VYRÁŽÍ VÁM POHLED NA VÝPLATNÍ PÁSKU DECH?
Povím vám, kdy se budete mít lépe! Volejte na 906 70 20 ...

Erik

LITUJETE ROZCHODU?
Dokážete k sobě opět najít ztracenou cestu? Vyložím vám karty, zavolejte mi na 906 70 20 20 ...

Nikola

POTKALI JSTE KONEČNĚ LÁSKU SVÉHO ŽIVOTA?
Sestavím vám partnerský horoskop! Zavolejte mi na 906 70 20 20 *

Vlaďka

ZMĚNILO SE VAŠE MANŽELSTVÍ V NOČNÍ MŮRU?
Nebuďte na trápení sami, pomohu vám! Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Karmen

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama