Lev - charakteristika znamení

Přečtěte si horoskop na:

Lev bývá považován za krále zvířat, jehož majestátnost nenechává nikoho na pochybách, že je nadmíru důležitý. Je hrdý na svůj původ a sebevědomí mu rozhodně nechybí. Rozvážně myslí, rozvážně jedná. Když s ním budete jednat jako v rukavičkách, vykoná rád a s úsměvem požadovanou službu. Dokáže odpustit váš prohřešek a povznést se nad chyby ostatních. Je bojovník. Doopravdy se zlobí jen málokdy.

Muž

Má statečné srdce. Miluje kvalitu ve všech podobách, v jeho přepychovém obydlí naleznete pouze vybrané pochoutky. Rád se vystavuje ostatním na odiv. Je vášnivý hráč, sází na dostizích i v kasinech.

Muž - milenec

Je družný, rád projevuje ženě uznání. Lichotí mu neskrývaný obdivný pohled či pozitivně laděná poznámka pronesená jeho směrem. Miluje vášnivě, bojí se samoty. Je přitažlivý a umí být roztomilý.

Muž - otec

Lev je štědrý a má o své děti opravdu zájem. Věnuje se jejich výchově a stará se o blaho rodiny. Dokáže vymyslet dobrodružný program plný napětí. Je laskavý otec. Rychle se rozzlobí, rychle zklidní.

Muž - nadřízený

Organizační schopnosti se Lvu nedají nikterak upřít. Každý z jeho podřízených má přesně vymezeny úkoly. Pracovníka s novátorskými myšlenkami obdivuje a cení si ho. Umožňuje mu rozvinout jeho nápady.

Muž - podřízený

Dokáže si získat obdiv za své výkony, zvládne i komplikované úkoly bez vymlouvání. Když se mu něco podaří, sám sebe pochválí. Díky jeho obdivuhodné snaze nikdy nezůstává v podřízené pozici dlouho.

Žena

Velkorysá, šarmantní, noblesní, elegantně oblečená a upravená dáma se s jistotou pohybuje v lepší společnosti. Je vstřícná, ráda vás obdaruje a ráda dárky přijímá. Je velice nápaditá a budí respekt.

Žena - milenka

Muž, který má zájem o vztah s královnou Lvicí, to nebude mít jednoduché. Bude muset vynaložit veškeré své úsilí, aby svou vytrvalou pozorností a dárky tuto ženu zaujal. Přitahuje ho její nápaditost.

Žena - matka

Děti pod jejím vedením jen kvetou. Dodržují pravidla a v dospělosti se umí o sebe dokonale postarat. Stejně jako v přírodě, i ona je k nim něžná. Když je však třeba, sekne tlapou a sjedná si pořádek.

Žena - nadřízená

Vždy se staví ke všemu zodpovědně a napětí, které vznikne na každém pracovišti, dokáže odlehčit s vtipem. Někdy se naopak rozčílí a v té chvíli jí musí jít každý z cesty. Dokáže ocenit práci navíc.

Žena - podřízená

Je dokonalým prodejcem, svým vystupováním působí na zákazníky jako vábnička. Dokáže nasadit i vlastní krk za záchranu programu, na kterém pracuje. Je velmi snaživá a každý šéf by si ji měl považovat.

Dítě

Za každou legráckou a lumpačinkou můžete hledat malé Lvíčky. Když je právem hubujete, tváří se trpitelsky, ale sotva odejdete, už zase skotačí. Jsou temperamentní a hraví. Pozor na nezdravé sebevědomí!

Dítě - co má rádo

Tihle bystří tvorečkové musí stále něco vyvádět. Vede je k tomu jejich přirozenost. Vynaleznou a zkonstruují předměty, na které byste si měli občas dát i pozor. Není výjimkou, že jsou nebezpečné.

Dítě - co nemá rádo

Jakmile někdo urazí jejich pýchu, přestává s nimi veškerá legrace. Někdy bývají lenivější. Jestliže je jim upřeno prvenství, mohou to špatně snášet. Neradi bývají poučováni. Bývají i nezodpovědní.
Lev
23.7. - 22.8.

Další znamení

Beran

(21.3. - 20.4.)

Býk

(21.4. - 21.5.)

Blíženci

(22.5. - 21.6.)

Rak

(22.6. - 22.7.)

Panna

(23.8. - 22.9.)

Váhy

(23.9. - 23.10.)

Štír

(24.10. - 22.11.)

Střelec

(23.11. - 22.12.)

Kozoroh

(22.12. - 20.1.)

Vodnář

(21.1. - 20.2.)

Ryby

(21.2. - 20.3.)

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

ZASADIL VÁM ŽIVOT TĚŽKÉ RÁNY?
Nevíte, jak dál? Jsem tu, abych vám poradila! Zavolejte mi! Kartářka Helga

Helga

JSTE SI S NOVÝM PARTNEREM OPRAVDU SOUZENI?
Díky výkladu karet vám udělám jasno! Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Věra

NEMŮŽETE NAJÍT PRÁCI?
Kdy a kde se na vás konečně usměje štěstí? Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Aneta

JSTE V ZAMĚSTNÁNÍ NEŠŤASTNÍ?
Pomohu vám najít práci, pro kterou jste se narodili! Zavolejte mi na 906 70 20 20 ...

Zoe

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama