Lev - charakteristika znamení

Přečtěte si horoskop na:

Lev bývá považován za krále zvířat, jehož majestátnost nenechává nikoho na pochybách, že je nadmíru důležitý. Je hrdý na svůj původ a sebevědomí mu rozhodně nechybí. Rozvážně myslí, rozvážně jedná. Když s ním budete jednat jako v rukavičkách, vykoná rád a s úsměvem požadovanou službu. Dokáže odpustit váš prohřešek a povznést se nad chyby ostatních. Je bojovník. Doopravdy se zlobí jen málokdy.

Muž

Má statečné srdce. Miluje kvalitu ve všech podobách, v jeho přepychovém obydlí naleznete pouze vybrané pochoutky. Rád se vystavuje ostatním na odiv. Je vášnivý hráč, sází na dostizích i v kasinech.

Muž - milenec

Je družný, rád projevuje ženě uznání. Lichotí mu neskrývaný obdivný pohled či pozitivně laděná poznámka pronesená jeho směrem. Miluje vášnivě, bojí se samoty. Je přitažlivý a umí být roztomilý.

Muž - otec

Lev je štědrý a má o své děti opravdu zájem. Věnuje se jejich výchově a stará se o blaho rodiny. Dokáže vymyslet dobrodružný program plný napětí. Je laskavý otec. Rychle se rozzlobí, rychle zklidní.

Muž - nadřízený

Organizační schopnosti se Lvu nedají nikterak upřít. Každý z jeho podřízených má přesně vymezeny úkoly. Pracovníka s novátorskými myšlenkami obdivuje a cení si ho. Umožňuje mu rozvinout jeho nápady.

Muž - podřízený

Dokáže si získat obdiv za své výkony, zvládne i komplikované úkoly bez vymlouvání. Když se mu něco podaří, sám sebe pochválí. Díky jeho obdivuhodné snaze nikdy nezůstává v podřízené pozici dlouho.

Žena

Velkorysá, šarmantní, noblesní, elegantně oblečená a upravená dáma se s jistotou pohybuje v lepší společnosti. Je vstřícná, ráda vás obdaruje a ráda dárky přijímá. Je velice nápaditá a budí respekt.

Žena - milenka

Muž, který má zájem o vztah s královnou Lvicí, to nebude mít jednoduché. Bude muset vynaložit veškeré své úsilí, aby svou vytrvalou pozorností a dárky tuto ženu zaujal. Přitahuje ho její nápaditost.

Žena - matka

Děti pod jejím vedením jen kvetou. Dodržují pravidla a v dospělosti se umí o sebe dokonale postarat. Stejně jako v přírodě, i ona je k nim něžná. Když je však třeba, sekne tlapou a sjedná si pořádek.

Žena - nadřízená

Vždy se staví ke všemu zodpovědně a napětí, které vznikne na každém pracovišti, dokáže odlehčit s vtipem. Někdy se naopak rozčílí a v té chvíli jí musí jít každý z cesty. Dokáže ocenit práci navíc.

Žena - podřízená

Je dokonalým prodejcem, svým vystupováním působí na zákazníky jako vábnička. Dokáže nasadit i vlastní krk za záchranu programu, na kterém pracuje. Je velmi snaživá a každý šéf by si ji měl považovat.

Dítě

Za každou legráckou a lumpačinkou můžete hledat malé Lvíčky. Když je právem hubujete, tváří se trpitelsky, ale sotva odejdete, už zase skotačí. Jsou temperamentní a hraví. Pozor na nezdravé sebevědomí!

Dítě - co má rádo

Tihle bystří tvorečkové musí stále něco vyvádět. Vede je k tomu jejich přirozenost. Vynaleznou a zkonstruují předměty, na které byste si měli občas dát i pozor. Není výjimkou, že jsou nebezpečné.

Dítě - co nemá rádo

Jakmile někdo urazí jejich pýchu, přestává s nimi veškerá legrace. Někdy bývají lenivější. Jestliže je jim upřeno prvenství, mohou to špatně snášet. Neradi bývají poučováni. Bývají i nezodpovědní.
Lev
23.7. - 22.8.

Další znamení

Beran

(21.3. - 20.4.)

Býk

(21.4. - 21.5.)

Blíženci

(22.5. - 21.6.)

Rak

(22.6. - 22.7.)

Panna

(23.8. - 22.9.)

Váhy

(23.9. - 23.10.)

Štír

(24.10. - 22.11.)

Střelec

(23.11. - 22.12.)

Kozoroh

(22.12. - 20.1.)

Vodnář

(21.1. - 20.2.)

Ryby

(21.2. - 20.3.)

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

MÁTE STAROSTI?
Naučím vás životem procházet šťastně! Zavolejte mi na 906 70 20 20 *

Anežka

PŘESTÁVÁ VAŠE MANŽELSTVÍ FUNGOVAT?
Chcete rozpad vztahu zažehnat? Zavolejte mi na 906 70 20 20 *

Judita

TRÁPÍTE SE POCHYBAMI O JEHO VĚRNOSTI?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Justýna

PROHLUBUJE SE PROPAST, KTERÁ JE MEZI VÁMI?
Pomohu vám dát váš vztah do pořádku, zavolejte! Astrolog Robert

Robert

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama