Panna - charakteristika znamení

Přečtěte si horoskop na:

Dobromyslnou tvář mají zrozenci v Panně. Tak pečlivě a dokonale se chová málokteré znamení. Ve všem mají rádi pořádek a systém. Starosti jim dělají sebemenší opomenutí či detaily. Jsou něžní a plaše před vámi klopí zraky. Celý život se marně snaží dostihnout svůj ideál života. Ten jim neustále uniká. Jsou velmi prozíraví, neplýtvají penězi, protože myslí na budoucnost svou i své rodiny. Jsou nenápadní.

Muž

Tento sympatický mládenec nebo i starší muž má vždy šmrnc. Na první pohled na něm není nic zajímavého, ale jeho nitro ukrývá poklady. Je kritický, myslí logicky a posuzuje své šance velmi reálně.

Muž - milenec

Milenec Panna je příjemný a čestný, dokáže být své ženě neobyčejně věrný a v jeho chování se mísí prvky decentního svádění a rozvážné mysli. Po sexuální stránce se partnerce rád přizpůsobí a je něžný.

Muž - otec

Své city nedokáže dávat moc najevo, to ale neznamená, že by byl špatný otec. Děti ho uznávají jako autoritu a vyslechnou od něho rady, které jim od malička v dobré víře vštěpuje. Učí je i šetrnosti.

Muž - nadřízený

Je velice důsledný ve svých požadavcích a náročný stejně na podřízené jako na sebe. Vše řídí raději zpovzdálí a vyžaduje loajalitu s firmou. Má rád klidné pracoviště s tichými a činorodými lidmi.

Muž - podřízený

Tito skromní a šikovní zaměstnanci jsou vděční za jakékoli vyjádření díků a důvěry. Snaží se do puntíku plnit své úkoly, jsou schopní samostatného úsudku a činností. Jejich předností je spolehlivost.

Žena

Tato žena je milá a příjemná, i když na sebe nepoutá příliš pozornost. Práce jí jde v domácnosti od ruky, umí si ji dokonale naplánovat. Módní výstřelky ji neosloví, má ale svůj nezaměnitelný styl.

Žena - milenka

Stejně jako okvětí bílé lilie na nás působí nevinně a s neobvyklou čistotou. Vnitřní citový život probíhá nepozorovaně. Máte pocit, že se neumí zamilovat. Právě naopak! Lásce se dokáže cele oddat.

Žena - matka

Pro obětavé jednání a chování by mohla stát na pomyslném prvním místě v soutěži o co nejlepšího rodiče. Svým dětem by snesla modré z nebe, snaží se ve všem vést jejich kroky. Je vždy ochotná pomoct.

Žena - nadřízená

Snaha o spravedlnost jí komplikuje rozhodování v dravém konkurenčním boji. Vyžaduje dobrou pracovní morálku a nesnese odkládání povinností. Nepohrdne dobrým nápadem a dokáže zúročit své znalosti.

Žena - podřízená

Největší radost má z dobře vykonané práce a pochvaly. Stále má na srdci dobro firmy, je k ní loajální. S vrozenou pečlivostí se snaží odvést kvalitní výkony. Vezme vždy do úvahy všechny proměnné.

Dítě

Děti narozené v tomto znamení jsou klidné, ale přesto činorodé a aktivní. Jsou choulostivé na pravdomluvnost a nemají problémy s chováním. Moc toho venku nenamluví, doma jsou však učinění rozumbradové.

Dítě - co má rádo

Osobitě prožívají příběhy svého vymyšleného vnitřního fantazijního světa. Baví je realistické pohádky s dobrým koncem. Je jim blízká i láska k přírodě a zvířatům. Nejvíce však milují své rodiče.

Dítě - co nemá rádo

Nikdy je nenuťte jíst něco, co jim nechutná. Mohou si v sobě vypěstovat nechuť k jídlu. Hluboce prožívají i nepříjemnosti vyskytující se v jejich okolí – hádku s kamarádem či mezi milovanými rodiči.
Panna
23.8. - 22.9.

Další znamení

Beran

(21.3. - 20.4.)

Býk

(21.4. - 21.5.)

Blíženci

(22.5. - 21.6.)

Rak

(22.6. - 22.7.)

Lev

(23.7. - 22.8.)

Váhy

(23.9. - 23.10.)

Štír

(24.10. - 22.11.)

Střelec

(23.11. - 22.12.)

Kozoroh

(22.12. - 20.1.)

Vodnář

(21.1. - 20.2.)

Ryby

(21.2. - 20.3.)

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

PŘESTÁVÁ VAŠE MANŽELSTVÍ FUNGOVAT?
Chcete rozpad vztahu zažehnat? Zavolejte mi na 906 70 20 20 *

Judita

JAKO MATKA JSTE SELHALA?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím, zavolejte mi! Kartářka Lea

Lea

JSTE V ZAMĚSTNÁNÍ NEŠŤASTNÍ?
Pomohu vám najít práci, pro kterou jste se narodili! Zavolejte mi na 906 70 20 20 ...

Zoe

VYRÁŽÍ VÁM POHLED NA VÝPLATNÍ PÁSKU DECH?
Povím vám, kdy se budete mít lépe! Volejte na 906 70 20 ...

Erik

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama