Ryby - charakteristika znamení

Přečtěte si horoskop na:

Ryby žijí hlavně ve svém vnitřním světě. Na duchovní úrovni bývají trochu přecitlivělé, to se pak uchylují do soukromí. Přesto rády pomáhají ostatním, udělali by pro ně možné i nemožné. Jsou to naivní a sentimentální snílci, kteří mají milou a skromnou povahu. Daří se jim proplouvat životem poměrně dobře, bez komplikací. Pouze někteří dravci se vrhají proti proudu, po určité době se ale zklidní.

Muž

Muž v Rybě je pečlivý, má rád pořádek. Musí si dávat pozor na choroby, někdy se jim poddává zbytečně. Občas se u něho může projevit překotná změna nálad, která je daná bouřemi v jeho vnitřním světě.

Muž - milenec

Snaží si splnit své vysněné představy o věrné lásce. Ženu miluje celým srdcem – náruživě a hluboce – a totéž požaduje od ní. Jeho citlivý a něžný přístup dokážou ženy ocenit. V sexu je nedostižný.

Muž - otec

Přesto, že svým dětem chce dát to nejlepší, nenechá se jimi nikterak omezovat ve svých dalších koníčcích a v zábavě. Snaží se být správným vzorem, ale i autoritou. Rád s potomky vymýšlí lumpárny.

Muž - nadřízený

Charakterizuje ho hospodárnost a rozhodnost. Jako šéf dokáže dlouho a rozvláčně mluvit. Myšlenky vyřčené nahlas se mu lépe třídí, pak dokáže lépe zhodnotit situaci a vybrat to opravdu nejlepší řešení.

Muž - podřízený

Bývá sice kritický, ale většinou až doma. Na pracovišti je považován za pracovníka, který plní postupně a systematicky své povinnosti. Může pracovat v uměleckém prostředí, to ho inspiruje a zajímá.

Žena

Je plachá a mírná, v mnohem větší míře než muž sní s otevřenýma očima o lepším světě a o spokojeném životě. Když ji něco štve, dokáže to přesně a jasně vyjádřit. Je příjemná, půvabná a vyrovnaná.

Žena - milenka

Jestli jste hrdina, který chrání dámu v nesnázích a dá si záležet na tom, aby se cítila obletovaná a ochraňovaná, pak jste pro ni ten pravý. Touží po svém rytíři. Je pak oddanou ženou, věrnou milenkou.

Žena - matka

Svou všeobjímající láskou dává dětem vše, co potřebují. Stará se o ně s maximální možnou péčí. Nečekejte, že zvýší hlas. Má jiné, mnohem klidnější výchovné metody. S dětmi si povídá a vysvětluje.

Žena - nadřízená

Najdete ji všude tam, kde prospěje svou službou člověku, potažmo lidstvu. Je schopná, má rozhled, dokáže vidět problém z několika úhlů pohledu a reagovat na vzniklou situaci. Je z ní elegantní dáma.

Žena - podřízená

Nestará se o ostatní víc, než je nutné. Jako podřízená pracuje s věrnou oddaností své firmě, svému zaměstnavateli. Pokud hoří termín, dokáže ze sebe vydat nadlidskou sílu a energii, aby ho stihla.

Dítě

Roztomilé, andělsky líbezné děťátko je ve skutečnosti neposeda a čertisko. Dokáže být tvrdohlavé, umí vřískat na celé kolo, ale hned se zase, pokud je mu vyhověno, zářivě usmívá. Musíte ho milovat.

Dítě - co má rádo

Jakmile se naučí samo pohybovat, zjišťuje, co je zajímavého v jeho okolí. Miluje hry, žádná jednotvárná činnost ho neuspokojí. Dokáže při jídle pobíhat, současně postavit puzzle a nakreslit obrázek.

Dítě - co nemá rádo

Nenechá se omezovat ve svém pionýrském rozletu a při poznávání světa, který ho obklopuje. Hrozí mu nebezpečí úrazu? Od toho jste vy, abyste zabránili číhajícím katastrofám. A neberte mu jeho hračky.
Ryby
21.2. - 20.3.

Další znamení

Beran

(21.3. - 20.4.)

Býk

(21.4. - 21.5.)

Blíženci

(22.5. - 21.6.)

Rak

(22.6. - 22.7.)

Lev

(23.7. - 22.8.)

Panna

(23.8. - 22.9.)

Váhy

(23.9. - 23.10.)

Štír

(24.10. - 22.11.)

Střelec

(23.11. - 22.12.)

Kozoroh

(22.12. - 20.1.)

Vodnář

(21.1. - 20.2.)

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

POTÝKÁTE SE KVŮLI RODINNÉMU MAJETKU S PROBLÉMY?
Ukážu vám, jak vaše trápení vyřešit! Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Anastázie

CHCETE SI ZAJISTIT ÚSPĚŠNOU KARIÉRU?
Povedu vaše kroky k prosperitě! Zavolejte mi! Kartářka Libuše

Libuše

JSTE SI S NOVÝM PARTNEREM OPRAVDU SOUZENI?
Díky výkladu karet vám udělám jasno! Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Věra

MÁTE STAROSTI?
Naučím vás životem procházet šťastně! Zavolejte mi na 906 70 20 20 *

Anežka

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama