Ryby - charakteristika znamení

Přečtěte si horoskop na:

Ryby žijí hlavně ve svém vnitřním světě. Na duchovní úrovni bývají trochu přecitlivělé, to se pak uchylují do soukromí. Přesto rády pomáhají ostatním, udělali by pro ně možné i nemožné. Jsou to naivní a sentimentální snílci, kteří mají milou a skromnou povahu. Daří se jim proplouvat životem poměrně dobře, bez komplikací. Pouze někteří dravci se vrhají proti proudu, po určité době se ale zklidní.

Muž

Muž v Rybě je pečlivý, má rád pořádek. Musí si dávat pozor na choroby, někdy se jim poddává zbytečně. Občas se u něho může projevit překotná změna nálad, která je daná bouřemi v jeho vnitřním světě.

Muž - milenec

Snaží si splnit své vysněné představy o věrné lásce. Ženu miluje celým srdcem – náruživě a hluboce – a totéž požaduje od ní. Jeho citlivý a něžný přístup dokážou ženy ocenit. V sexu je nedostižný.

Muž - otec

Přesto, že svým dětem chce dát to nejlepší, nenechá se jimi nikterak omezovat ve svých dalších koníčcích a v zábavě. Snaží se být správným vzorem, ale i autoritou. Rád s potomky vymýšlí lumpárny.

Muž - nadřízený

Charakterizuje ho hospodárnost a rozhodnost. Jako šéf dokáže dlouho a rozvláčně mluvit. Myšlenky vyřčené nahlas se mu lépe třídí, pak dokáže lépe zhodnotit situaci a vybrat to opravdu nejlepší řešení.

Muž - podřízený

Bývá sice kritický, ale většinou až doma. Na pracovišti je považován za pracovníka, který plní postupně a systematicky své povinnosti. Může pracovat v uměleckém prostředí, to ho inspiruje a zajímá.

Žena

Je plachá a mírná, v mnohem větší míře než muž sní s otevřenýma očima o lepším světě a o spokojeném životě. Když ji něco štve, dokáže to přesně a jasně vyjádřit. Je příjemná, půvabná a vyrovnaná.

Žena - milenka

Jestli jste hrdina, který chrání dámu v nesnázích a dá si záležet na tom, aby se cítila obletovaná a ochraňovaná, pak jste pro ni ten pravý. Touží po svém rytíři. Je pak oddanou ženou, věrnou milenkou.

Žena - matka

Svou všeobjímající láskou dává dětem vše, co potřebují. Stará se o ně s maximální možnou péčí. Nečekejte, že zvýší hlas. Má jiné, mnohem klidnější výchovné metody. S dětmi si povídá a vysvětluje.

Žena - nadřízená

Najdete ji všude tam, kde prospěje svou službou člověku, potažmo lidstvu. Je schopná, má rozhled, dokáže vidět problém z několika úhlů pohledu a reagovat na vzniklou situaci. Je z ní elegantní dáma.

Žena - podřízená

Nestará se o ostatní víc, než je nutné. Jako podřízená pracuje s věrnou oddaností své firmě, svému zaměstnavateli. Pokud hoří termín, dokáže ze sebe vydat nadlidskou sílu a energii, aby ho stihla.

Dítě

Roztomilé, andělsky líbezné děťátko je ve skutečnosti neposeda a čertisko. Dokáže být tvrdohlavé, umí vřískat na celé kolo, ale hned se zase, pokud je mu vyhověno, zářivě usmívá. Musíte ho milovat.

Dítě - co má rádo

Jakmile se naučí samo pohybovat, zjišťuje, co je zajímavého v jeho okolí. Miluje hry, žádná jednotvárná činnost ho neuspokojí. Dokáže při jídle pobíhat, současně postavit puzzle a nakreslit obrázek.

Dítě - co nemá rádo

Nenechá se omezovat ve svém pionýrském rozletu a při poznávání světa, který ho obklopuje. Hrozí mu nebezpečí úrazu? Od toho jste vy, abyste zabránili číhajícím katastrofám. A neberte mu jeho hračky.
Ryby
21.2. - 20.3.

Další znamení

Beran

(21.3. - 20.4.)

Býk

(21.4. - 21.5.)

Blíženci

(22.5. - 21.6.)

Rak

(22.6. - 22.7.)

Lev

(23.7. - 22.8.)

Panna

(23.8. - 22.9.)

Váhy

(23.9. - 23.10.)

Štír

(24.10. - 22.11.)

Střelec

(23.11. - 22.12.)

Kozoroh

(22.12. - 20.1.)

Vodnář

(21.1. - 20.2.)

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

PROHLUBUJE SE PROPAST, KTERÁ JE MEZI VÁMI?
Pomohu vám dát váš vztah do pořádku, zavolejte! Astrolog Robert

Robert

POTÝKÁTE SE KVŮLI RODINNÉMU MAJETKU S PROBLÉMY?
Ukážu vám, jak vaše trápení vyřešit! Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Anastázie

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE?
Nahlédněte se mnou do budoucnosti. Zavolejte mi na 906 70 20 20

Alena

MÁTE V PENĚŽENCE JEN PRŮVAN?
Kdy se vaše finanční situace zlepší? Za pomoci karet vám odpovím! Zavolejte mi na ...

Samuel

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama