Štír - charakteristika znamení

Přečtěte si horoskop na:

Člověk ovlivněný slunečním znamením Štíra je aktivní a činorodý. Udržuje si široké spektrum zájmů. Protože je energický, do všeho se hrne rovnýma nohama. Chce být vždy mezi nejlepšími a často se mu to také daří. S nevšední zvídavostí vyzkouší všechny možné dobrodružné činnosti, jako třeba adrenalinové sporty. Chce v životě mnohé dokázat. Své soukromí si však pečlivě střeží. Na vše má svůj názor.

Muž

Umí být velkorysý i šetrný. Má postřeh a pamatuje si každou poznámku. Používá svůj důvtip, aby dosáhl svého cíle. Má rád doma pořádek a nesnáší plané řeči. Je stálý, individualista a miluje vzrušení.

Muž - milenec

Jeho citlivá povaha ho předurčuje k hlubokému a vášnivému prožívání lásky. V době námluv je zábavný, starostlivý, pak něžný a přítulný. A posléze už ucítíte příval erotických výbojů, kterým neodoláte.

Muž - otec

Své děti miluje až k zbláznění. Je schopen a ochoten splnit každé jejich přání a nedej bůh, abyste se s ním kvůli jeho ratolesti pustili do křížku! Určitě by vyšel jako vítěz. Vždy si sjedná pořádek.

Muž - nadřízený

Vždy dokáže odhadnout již předem, jaký budete pracovník, jaké budou vaše reakce a zda se mu vyplatí, či nevyplatí s vámi spolupracovat. Do všeho se pouští s chutí a s důvěrou ve své jasné vítězství.

Muž - podřízený

Protože Štíři jsou individualisté a mají o sobě vždy vysoké mínění, v podřízených pozicích je nenajdeme moc často. Pokud ano, pracují samostatně a s plným nasazením. Často podávají zlepšovací návrhy.

Žena

Je v ní ukryta tajená krása a dokonalost. Je osobitá a sebevědomá. Má ve všem jasno a neuznává prohry. Dokonalá femme fatale. Dokáže spořit i neskutečně utrácet – to podle toho, jak se právě cítí.

Žena - milenka

Jako milenka je velmi záhadná, pod svůj krunýř nenechá nakouknout jen tak někomu. Díky její proměnlivé povaze nemáte šanci odhadnout, jak se zachová, což ji činí zajímavou a pro muže přitažlivou.

Žena - matka

Tyto maminky mají rády, když je dítě poslouchá a bezmezně jim věří ve všem, co řeknou. Pak se stávají skutečně dokonalými matkami, dětem bývají ve všem oporou a chrání je před všemi nástrahami světa.

Žena - nadřízená

Je velice moudrá a snaží se pochopit vámi předložené indicie. Nemá ráda stereotypní způsoby řešení a neustále vás nabádá k tomu, abyste se snažili udělat pro firmu co nejvíce. Zvládne každou potíž.

Žena - podřízená

Když ženě v podřízeném postavení nastavíte jasné mantinely i cíle, najdete v ní oddanou a věrnou pracovnici. Neomezujte její vize, je velice hrdá na své myšlenky. Upozorní vás na zjištěné nedostatky.

Dítě

Bitky a třenice mají společné s Beranem. Také chtějí být vůdci a tuto touhu máloco omezí. Mají neobyčejně silnou vůli. Ze šrámů, které utržily v boji, si nic nedělají. Váží si své rodiny a domova.

Dítě - co má rádo

Nejraději jsou, když mohou světu dokázat, že mají na to, aby byly první. Očekávají od vás přímočaré jednání a i ony se na oplátku k vám budou chovat stejně. Nejdůležitější osobou v životě je matka.

Dítě - co nemá rádo

Není radno si s nimi zahrávat, jestliže se jedná o kamarádské a přátelské vztahy. Nesnáší podrazy a lhaní. To se pak opravdu zlobí a nedarují vám to. Nemají rády nespravedlnost a zbytečné okolky.
Štír
24.10. - 22.11.

Další znamení

Beran

(21.3. - 20.4.)

Býk

(21.4. - 21.5.)

Blíženci

(22.5. - 21.6.)

Rak

(22.6. - 22.7.)

Lev

(23.7. - 22.8.)

Panna

(23.8. - 22.9.)

Váhy

(23.9. - 23.10.)

Střelec

(23.11. - 22.12.)

Kozoroh

(22.12. - 20.1.)

Vodnář

(21.1. - 20.2.)

Ryby

(21.2. - 20.3.)

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

ZHROUTIL SE VÁM S JEHO NEVĚROU CELÝ SVĚT?
Citlivě vám poradím, jak se k ní postavit! Kartářka Irma

Irma

JISKŘIVÉ OKAMŽIKY VE VAŠEM VZTAHU JIŽ DÁVNO POMINULY?
Znovuobjevte kouzlo lásky! Zavolejte mi na 906 70 20 20

Ester

JAKÝM TALENTEM VÁS OBDAŘILY HVĚZDY?
Chcete se o sobě dozvědět víc? Rád vám na vaše otázky odpovím! Astrolog a numerolog ...

Alan

MÁTE STAROSTI?
Naučím vás životem procházet šťastně! Zavolejte mi na 906 70 20 20 *

Anežka

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama