Štír - charakteristika znamení

Přečtěte si horoskop na:

Člověk ovlivněný slunečním znamením Štíra je aktivní a činorodý. Udržuje si široké spektrum zájmů. Protože je energický, do všeho se hrne rovnýma nohama. Chce být vždy mezi nejlepšími a často se mu to také daří. S nevšední zvídavostí vyzkouší všechny možné dobrodružné činnosti, jako třeba adrenalinové sporty. Chce v životě mnohé dokázat. Své soukromí si však pečlivě střeží. Na vše má svůj názor.

Muž

Umí být velkorysý i šetrný. Má postřeh a pamatuje si každou poznámku. Používá svůj důvtip, aby dosáhl svého cíle. Má rád doma pořádek a nesnáší plané řeči. Je stálý, individualista a miluje vzrušení.

Muž - milenec

Jeho citlivá povaha ho předurčuje k hlubokému a vášnivému prožívání lásky. V době námluv je zábavný, starostlivý, pak něžný a přítulný. A posléze už ucítíte příval erotických výbojů, kterým neodoláte.

Muž - otec

Své děti miluje až k zbláznění. Je schopen a ochoten splnit každé jejich přání a nedej bůh, abyste se s ním kvůli jeho ratolesti pustili do křížku! Určitě by vyšel jako vítěz. Vždy si sjedná pořádek.

Muž - nadřízený

Vždy dokáže odhadnout již předem, jaký budete pracovník, jaké budou vaše reakce a zda se mu vyplatí, či nevyplatí s vámi spolupracovat. Do všeho se pouští s chutí a s důvěrou ve své jasné vítězství.

Muž - podřízený

Protože Štíři jsou individualisté a mají o sobě vždy vysoké mínění, v podřízených pozicích je nenajdeme moc často. Pokud ano, pracují samostatně a s plným nasazením. Často podávají zlepšovací návrhy.

Žena

Je v ní ukryta tajená krása a dokonalost. Je osobitá a sebevědomá. Má ve všem jasno a neuznává prohry. Dokonalá femme fatale. Dokáže spořit i neskutečně utrácet – to podle toho, jak se právě cítí.

Žena - milenka

Jako milenka je velmi záhadná, pod svůj krunýř nenechá nakouknout jen tak někomu. Díky její proměnlivé povaze nemáte šanci odhadnout, jak se zachová, což ji činí zajímavou a pro muže přitažlivou.

Žena - matka

Tyto maminky mají rády, když je dítě poslouchá a bezmezně jim věří ve všem, co řeknou. Pak se stávají skutečně dokonalými matkami, dětem bývají ve všem oporou a chrání je před všemi nástrahami světa.

Žena - nadřízená

Je velice moudrá a snaží se pochopit vámi předložené indicie. Nemá ráda stereotypní způsoby řešení a neustále vás nabádá k tomu, abyste se snažili udělat pro firmu co nejvíce. Zvládne každou potíž.

Žena - podřízená

Když ženě v podřízeném postavení nastavíte jasné mantinely i cíle, najdete v ní oddanou a věrnou pracovnici. Neomezujte její vize, je velice hrdá na své myšlenky. Upozorní vás na zjištěné nedostatky.

Dítě

Bitky a třenice mají společné s Beranem. Také chtějí být vůdci a tuto touhu máloco omezí. Mají neobyčejně silnou vůli. Ze šrámů, které utržily v boji, si nic nedělají. Váží si své rodiny a domova.

Dítě - co má rádo

Nejraději jsou, když mohou světu dokázat, že mají na to, aby byly první. Očekávají od vás přímočaré jednání a i ony se na oplátku k vám budou chovat stejně. Nejdůležitější osobou v životě je matka.

Dítě - co nemá rádo

Není radno si s nimi zahrávat, jestliže se jedná o kamarádské a přátelské vztahy. Nesnáší podrazy a lhaní. To se pak opravdu zlobí a nedarují vám to. Nemají rády nespravedlnost a zbytečné okolky.
Štír
24.10. - 22.11.

Další znamení

Beran

(21.3. - 20.4.)

Býk

(21.4. - 21.5.)

Blíženci

(22.5. - 21.6.)

Rak

(22.6. - 22.7.)

Lev

(23.7. - 22.8.)

Panna

(23.8. - 22.9.)

Váhy

(23.9. - 23.10.)

Střelec

(23.11. - 22.12.)

Kozoroh

(22.12. - 20.1.)

Vodnář

(21.1. - 20.2.)

Ryby

(21.2. - 20.3.)

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

TRÁPÍTE SE POCHYBAMI O JEHO VĚRNOSTI?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Justýna

JSTE V ZAMĚSTNÁNÍ NEŠŤASTNÍ?
Pomohu vám najít práci, pro kterou jste se narodili! Zavolejte mi na 906 70 20 20 ...

Zoe

TRÁPÍTE SE POCHYBAMI O JEHO VĚRNOSTI?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Ludmila

ZASADIL VÁM ŽIVOT TĚŽKÉ RÁNY?
Nevíte, jak dál? Jsem tu, abych vám poradila! Zavolejte mi! Kartářka Helga

Helga

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama