Střelec - charakteristika znamení

Přečtěte si horoskop na:

Střelec má dobré srdce, touží poznat svět, je neuvěřitelně činorodý, stále se něčím zabývá. Miluje lidi, zvířata i přírodu. Je přímý, neposedný, aktivní a nabitý vnitřní energií, která mu pomáhá získat si spoustu přátel a známých. Bývá středem zájmu na večírcích, protože má stále co říci. Optimismus mu pomáhá zvládat idealistické představy. Nejen že vše pozoruje, ale pak to i vtipně okomentuje.

Muž

Patří k nejupovídanějším a nejveselejším. Svým humorem a ostrovtipem si získává nejen přátele, ale i nepřátele. Občas i trošku ve svých invektivách přestřelí. Není lhostejný k žádné nespravedlnosti.

Muž - milenec

Když potká tu, pro kterou mu srdce zahoří, snese jí modré z nebe. Někdy je to ale až několikátá v pořadí. Je otevřený, ale i hrdý. V otázkách lásky se rozhoduje impulzivně, takže občas střelí vedle.

Muž - otec

Miluje dětský smích a udělá cokoli, aby v jeho příbytku zněl co nejčastěji. Má fantazii stejně jako malé dítě, vypráví dětem své vymyšlené pohádky. Není mu líto ani času, který věnuje společným hrám.

Muž - nadřízený

Šéf Střelec nezná nudný střed. Vychyluje se na jednu či druhou stranu – pochválí vás a vzápětí na vás svolává hromy blesky. Dokáže být nekompromisním kritikem, ale také vás před všemi ocení.

Muž - podřízený

Je to optimistický idealista. Se svou prací je smířen, očekává přiměřenou odměnu za svou snahu. Slíbí nemožné a pak ztěžka slib plní. Ale nedělá si s tím pražádné starosti. Vždyť na světě je krásně!

Žena

Prostořeká žena s nádherným tělem a sexy úsměvem je zcela jistě narozená ve Střelci. Někdy střídá nálady, stejně jako Blíženec či Rak. Má dobrou vyřídilku a vtípky dělá častěji než kdejaký Štír.

Žena - milenka

Má dar donutit vás k velkým činům, aniž byste si toho všimli. Využije k tomu lehké provokace, polechtá vaše ego – a je to. Odzbrojit se dá milým úsměvem. Chovejte se k ní dvorně, galantně a s taktem.

Žena - matka

Svému dítěti chce dopřát to nejlepší, rozhodně v její domácnosti nebude nikdo strádat. Jako matka je velmi všímavá, dítě je s ní velmi rádo. Zbožňuje její smysl pro humor. Je pečlivá a starostlivá.

Žena - nadřízená

Je to ten nejupřímnější tvor ve vašem blízkém okolí. Má stále moc práce a neví si s ní občas rady. Svěří se vám, že jste pro ni potřební. Má ale i skvělý úsudek, takže všechny vede správným směrem.

Žena - podřízená

Ví, co dokáže ve své práci zvládnout. Ale někdy si toho bere na sebe více, než je zdrávo. Pak jí všechny trable pomáhá vyřešit vrozená radost ze života. Nebere si nic k srdci, vždyť zítra je taky den.

Dítě

Střelci jsou veselé děti s rozzářeným úsměvem a jasnou tváří. Ze všeho si tropí legraci. Pozorují svět okolo a zahrnují své postřehy do svých dětských her. Mají spoustu kamarádů, jsou velmi oblíbené.

Dítě - co má rádo

Už od malička trénují grimasy a později se stávají třídními kašpárky, herci, kteří mimikou napodobí skvěle lecjakého učitele. Jejich přátelé od nich dostávají často dárky z čiré radosti z obdarování.

Dítě - co nemá rádo

Všemu musí přijít na kloub, a když jim neumožníte nalézt ty správné odpovědi, dokážou se přesvědčivě hádat a nakonec i nahněvat či urazit. Neutajíte před nimi zakázaný časopis ani rodinné tajemství.
Střelec
23.11. - 22.12.

Další znamení

Beran

(21.3. - 20.4.)

Býk

(21.4. - 21.5.)

Blíženci

(22.5. - 21.6.)

Rak

(22.6. - 22.7.)

Lev

(23.7. - 22.8.)

Panna

(23.8. - 22.9.)

Váhy

(23.9. - 23.10.)

Štír

(24.10. - 22.11.)

Kozoroh

(22.12. - 20.1.)

Vodnář

(21.1. - 20.2.)

Ryby

(21.2. - 20.3.)

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

HLEDÁTE LÁSKU, ALE STÁLE BEZ ÚSPĚCHU?
Díky mému preciznímu výkladu karet se nám to podaří! Volejte mi na 906 70 ...

Adriana

ROZHODLI JSTE SE PRO ZMĚNU ZAMĚSTNÁNÍ?
Povím vám, jak se vám bude v nové práci dařit! Astroložka Izabela

Izabela

JISKŘIVÉ OKAMŽIKY VE VAŠEM VZTAHU JIŽ DÁVNO POMINULY?
Znovuobjevte kouzlo lásky! Zavolejte mi na 906 70 20 20

Ester

NAJDĚTE SVOU LÁSKU A NAPLŇTE SVŮJ ŽIVOT!
Díky svým schopnostem vám ke štěstí ráda pomohu. Zavolejte mi na ...

Eliška

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama