Váhy - charakteristika znamení

Přečtěte si horoskop na:

U Vah je nejdůležitější udržet si rovnováhu ve všem, co se jich týká, anebo co mohou ovlivnit. Když dodržíte určitou diplomacii, vždy se s nimi domluvíte. Lidé ve Váhách jsou pravdomluvní. Milují soulad – harmonii. Nepřekypují zrovna nadměrnou energií. Postupně shromažďují fakta pro to, aby se mohli dobře a spravedlivě rozhodnout. Jsou důvěryhodní a vyřeší spory ostatních ku spokojenosti všech.

Muž

Analýza a syntéza je systém, který používají při všech činnostech. Pomáhá jim v tom i široký rozhled a hluboké znalosti. Mají literární vlohy, svou práci podrobují ostré kritice. Mají bohatý život.

Muž - milenec

Jiskrný pohled a šarmantní zjev jim pomáhá dobýt srdce každé ženy. U Váhy je důležitá komunikace. Rádi rozebírají váš vnitřní svět. Je pro ně stejně důležitý jako vaše tělo, které nadmíru zbožňují.

Muž - otec

Nedávají na odiv své emoce, ale snaží se dát do vínku dětem i něco víc než jen finance. Důležité je pro ně vštěpovat svým potomkům i lásku k rodinným tradicím. Děti jsou jejich naděje a budoucnost.

Muž - nadřízený

V nadřízeném postavení se setkáváme se spravedlivými Vahami, které se vypracovaly na svou pozici pílí a pečlivou přípravou. Nerozhodují se okamžitě, ale po zhodnocení všech protichůdných stanovisek.

Muž - podřízený

Podřízení ve Vahách jsou spolehliví pracovníci. Vše si umí dobře uspořádat, rozvrhnout a naplánovat. Úkoly plní včas a k dokončení používají nejen tvůrčí myšlení, ale i logiku. Jsou schopní a ochotní.

Žena

Asi nás zaskočí podobnost s ženou Blížencem. Obě jsou tvářemi několika bytostí. U Vah je to způsobeno tím, že před nimi stojí protichůdná stanoviska a ony neví, pro které z nich se rozhodnou.

Žena - milenka

Má nové a neotřelé nápady. Chce po vás, abyste se jí dvořili. Pak je rozkošná a přitažlivá. Ráda vyzkouší všechny činnosti, které máte rádi vy – zajde s vámi na muzikál nebo třeba na golfový turnaj.

Žena - matka

Její nálady se střídají – jednou je veselá a jindy smutná. Dětem vyhledává smysluplnou činnost, aby se rozvíjely na všech úrovních, byly zdatné fyzicky, hrály na nástroj a ovládaly rukodělné činnosti.

Žena - nadřízená

Její vyrovnanost bychom jí mohli všichni závidět. Nemá temperamentní povahu, ale jakmile začne mluvit a předkládat před vás veškerá fakta, její ostýchavost jakoby mávnutím kouzelného proutku zmizí.

Žena - podřízená

Přestože má přehršle nápadů, potřebuje delší dobu, aby se rozhodla, který bude opravdu ten pravý. Protože se ale dokáže vcítit do druhých a vnímá jejich pozitivní vibrace, usnadňuje jí to spolupráci.

Dítě

Tyto děti touží po pohodě a klidných vztazích, potřebují je stejně jako pochopení a porozumění. V příjemné atmosféře domova je zajištěno, že jejich vývoj proběhne zdárně. Jsou moudré, dobře se učí.

Dítě - co má rádo

Jste dobří kuchaři? Pak na vás tady čekají vděční strávníci. Rádi ochutnají každý kulinářský výtvor. Umí se samy zabavit a dlouhé hodiny si samy hrají. Pomáhá jim v tom jejich obrazná představivost.

Dítě - co nemá rádo

Prudké výměny názorů mezi rodiči vedou k deprivaci, neboť nesnášejí hluk a rozbroje. Ranní vstávání jim naplánujte na dřívější hodinu, protože nesnášejí spěch. Musí se vyhýbat stresovým situacím.
Váhy
23.9. - 23.10.

Další znamení

Beran

(21.3. - 20.4.)

Býk

(21.4. - 21.5.)

Blíženci

(22.5. - 21.6.)

Rak

(22.6. - 22.7.)

Lev

(23.7. - 22.8.)

Panna

(23.8. - 22.9.)

Štír

(24.10. - 22.11.)

Střelec

(23.11. - 22.12.)

Kozoroh

(22.12. - 20.1.)

Vodnář

(21.1. - 20.2.)

Ryby

(21.2. - 20.3.)

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

LÁSKA SE VYKOUZLIT NEDÁ, NAJÍT VŠAK ANO!
Ráda vám prozradím, kde potkáte tu svou, zavolejte mi! Zavolejte mi na ...

Ljuba

ZMĚNILO SE VAŠE MANŽELSTVÍ V NOČNÍ MŮRU?
Nebuďte na trápení sami, pomohu vám! Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Karmen

LITUJETE ROZCHODU?
Dokážete k sobě opět najít ztracenou cestu? Vyložím vám karty, zavolejte mi na 906 70 20 20 ...

Nikola

NEMŮŽETE NAJÍT PRÁCI?
Kdy a kde se na vás konečně usměje štěstí? Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Aneta

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama