Vodnář - charakteristika znamení

Přečtěte si horoskop na:

Vodnáři jsou velmi oduševnělým znamením. Základ jejich života tvoří ušlechtilé pohnutky, experimentování a zkoušení nových, neotřelých cest pro rozvoj a dobro lidstva. Intuice je správně nasměruje. Zkostnatělé jednání, respektování nepružných pravidel je nudí a nepatří k těm, kdo dodržují tradice a zvyky. Proto k nim patří spousta vědátorů, objevitelů a myslitelů. Originální je pro ně vzrušující.

Muž

Dokáže projevit ve všem bezmezné nadšení, zvláště když ho to nutí přemýšlet. Nezapře v sobě citlivou i filosofickou stránku osobnosti. Jeho mysl je neustále zaměstnaná myšlenkami na světlejší zítřky.

Muž - milenec

Vyžaduje soulad nejen po fyzické, ale také po psychické stránce. Chce si s vámi povídat a rozebírat svůj vnitřní svět, který je zajímavý a svobodný. Dokáže vyjádřit svou lásku nevšedním způsobem.

Muž - otec

V raném dětství nesnášel poučování a bezmeznou poslušnost, snaží se těchto domnělých chyb ve své výchově vyvarovat. Je trpělivý, s dětmi si rozumí. Učí děti milovat umění a vše, co povznáší ducha.

Muž - nadřízený

Vodnář v nadřízeném postavení je stejně tak častý jako přírodní úkaz. Svou volnost si cení nade vše, takže vedoucí pozice obsadí pouze tam, kde není stálá pracovní doba. Jeho řešení jsou zajímavá.

Muž - podřízený

Sepisovat raporty a hlásit každou maličkost po něm prostě nemůžete chtít. Když toto pochopíte, najdete v něm spolehlivého hráče. Ale aby kopal za váš tým, nechte to na něm. Nebojte, pracuje pro vás.

Žena

Stejně jako muž je vyznavačkou svobodného jednání a volnosti. Ničím ji k sobě nepřipoutáte. Za odměnu použije bystrý rozum a dokáže konverzovat s neobyčejnou lehkostí. Chápe svého muže a čeká totéž.

Žena - milenka

Svůdná a žádná naivka. Miluje starší, rozumné muže s rozhledem, kteří už mají milostné zkušenosti a dokážou ji uspokojit nejen v sexu, ale i na mentální úrovni. Musíte se snažit, aby s vámi vydržela.

Žena - matka

Dětem vytváří domov plný možných i nemožných podnětů pro co nejkomplexnější rozvoj jejich schopností. Umění, literatura, sport, příroda, květena i zvířata – to jsou oblasti, které ji i děti zajímají.

Žena - nadřízená

Potřebuje k práci asistentku, která dohlíží na časový plán, je jí při ruce a připomíná jí včas její schůzky. Vodnář se svým talentem sklízí mnohé úspěchy. Poslouchá svůj šestý smysl a řídí se jím.

Žena - podřízená

Po celý svůj život hledá tu správnou činnost, která by ji uspokojovala natolik, že by jí nepřekáželo podřízené postavení. Když získá šéfa, který toto pochopí, má vyhráno a bude v zaměstnání spokojená.

Dítě

Rodiče malého Vodnáře považují za naprosto výjimečné dítě. Částečně mají pravdu. V chování jsou nevyzpytatelné, a přestože jsou opatrné, musíte je hlídat, aby zrovna nevynalezly třeba novou výbušninu.

Dítě - co má rádo

Jejich zvídavost je nutí stále prozkoumávat nové věci, takže ve škole nemají většinou žádný problém. Rychlému a bystrému myšlení občas nestačí sebelepší učitel. Rády zkoumají i charaktery lidí okolo.

Dítě - co nemá rádo

Nikdy po nich nevyžadujte pouze běžné či obecné znalosti, protože nesnáší, když jejich rozhled někdo podceňuje. Myslí jim to tak rychle, že se musíte spokojit s výsledkem, nedokážou popsat každý krok.
Vodnář
21.1. - 20.2.

Další znamení

Beran

(21.3. - 20.4.)

Býk

(21.4. - 21.5.)

Blíženci

(22.5. - 21.6.)

Rak

(22.6. - 22.7.)

Lev

(23.7. - 22.8.)

Panna

(23.8. - 22.9.)

Váhy

(23.9. - 23.10.)

Štír

(24.10. - 22.11.)

Střelec

(23.11. - 22.12.)

Kozoroh

(22.12. - 20.1.)

Ryby

(21.2. - 20.3.)

Doporučujeme

Zábava

Test lásky

Hodíte se k sobě? Vydrží váš vztah...

Roční číslo

Co vás ještě letos čeká? Na co se můžete těšit...

Karta dne

Nahlédněte do budoucnosti! Vytáhněte si kartu dne...

Runy lásky

Co čeká váš vztah v blízké budoucnosti...

Runy - výhled do budoucnosti

Co vás čeká? Uspějete...

Partnerský tarot

Patříte s partnerem k sobě? Vydrží vaše láska...

Měsíční tarot

Přečtěte si, co vám přinese následující měsíc…

Životní číslo

Poznejte své skryté já! Najděte svou cestu k úspěchu ...

Další zábavní aplikace

Věštci

JAKÝM TALENTEM VÁS OBDAŘILY HVĚZDY?
Chcete se o sobě dozvědět víc? Rád vám na vaše otázky odpovím! Astrolog a numerolog ...

Alan

POTÝKÁTE SE KVŮLI RODINNÉMU MAJETKU S PROBLÉMY?
Ukážu vám, jak vaše trápení vyřešit! Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Anastázie

POTŘEBUJETE RADU?
Stojíte na rozcestí? Pomohu vám najít správný směr! Kartářka Mariana

Mariana

ZLOMILA VÁS ZTRÁTA ZAMĚSTNÁNÍ?
Co bude dál? S kartami nahlédnu do vaší budoucnosti. Zavolejte mi na 906 70 20 ...

Martina

tel. 906 70 20 20 *

Další věštci

reklama